Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2013/14


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak można chwalić zatrudnienie Bynuma

ten koleś to strata nawet tego 1 miliona

zależy mu tylko na kasie, jego centymetry nic nie dadzą drużynie Pacers bo Bynum nie ma podstawowej cechy jaką powinien mieć zawodnik, nie ma ambicji, mentalnie jest zerem, może być złym duchem drużyny

Lakersi mieli szczęście że się go pozbyli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za farmazony. Nie wiem czy Wy graliście w zorganizowany sposób w sporty zespołowe kiedykolwiek, że gadacie takie bzdury. 1 gość przychodzący z zewnątrz nie jest w stanie rozjebać Ci atmosfery pod warunkiem, że masz w szatni charakternych ludzi, a Pacers chyba takowych mają. Poza tym podejrzewam, że ten domniemany charakter Bynuma też jest rozdmuchiwany, tymbardziej teraz jak trafił do contendera nie widzę powodu, dla którego miałby pajacować. Zresztą jakby Bird i spółka mieli takie wątpliwości to by Bynuma nie zatrudnili, rozmawiali zapewne i z nim i między sobą sporo czasu przed podjęciem tej decyzji.

Jak dla mnie jest to bardzo dobry ruch i jestem spokojny o to co się będzie działo z Pacers, to Heat powinni srać po nachach.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sila podkoszowa pacers byla zbudowana hibbertem i westem.

scola jako scorer z lawki i na tym w zasadzie konczyla sie rotacja podkoszowa pacers. nie rozsmieszajcie mnie mahimim, rozumiem, ze zrobil postep ale to zaden xfactor. bynum moze miec duzo wiekszy wplyw na gre pacers niz chris andersen w heat, ktory imo byl cichym xfactorem zeszlorocznego mistrzowskiego skladu. rola bedzie mniej wiecej podobna.

 

teraz rotacja podkoszowa pacers robi wrazenie i moze dominowac. dominowac w 1 meczu a przede wszysktkim serii. urazy, foul trouble, z bynumem na pokladzie nie musza sie o to martwic i moga jeszcze zwiekszyc intensywnosc grania.

 

w szatni cavs nie jest fajnie i nie dziwie sie, ze strony sie pozegnaly. przed ostatnim meczem z knicks, kilku graczy cavs bawilo na miescie z jr smithem, imanem shumpertem i jakims graczem nfl. doskonale podejscie mlodziezy. deng ma dosc i ma zal do bulls za transfer:)

 

btw. husteczkowo grajacy bynum w cavs jest mniej wiecej 2 razy lepszy niz mahimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynum w Cavs to full-blown cancer po obu stronach boiska, nie ma tutaj wątpliwości. Ale Pacers to chyba jeden z teamów (nielicznych), gdzie będą mogli go przekuć na jakiś pozytyw. Jak już wspominałem, bronią trzymając centra blisko obręczy, więc jego brak mobilności nie powinien być aż takim problemem. W ataku z kolei Pacers jakoś potrafią żyć na backupie z Mahinmim, który będąc centrem oscyluje w okolicach skuteczności Jenningsa, więc będą potrafili też zyć z Bynumem, który wprawdzie skuteczność miał w Cavs tak samo beznadziejną, ale przynajmniej rokuje na coś lepszego.

 

A jak zdobędą mistrzostwo w tym sezonie, to na pewno nie raz usłyszymy jak to mistrzowskie doświadczenie Bynuma było kluczowe aby wprowadzić ten team na kolejny level, hehe #kendrickperkins.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem w tym temacie, że Bynum w Pacers to dobry pomysł. Nawet on nie jest chyba tak głupi, żeby choćby próbować psuć atmosferę w szatni drużyny, która może dać mu kolejny pierścień.Poza tym, Bynum walczy o nowy kontrakt, więc będzie mu zależeć, żeby ogarnąć się na te kilka kolejnych miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak można chwalić zatrudnienie Bynuma

ten koleś to strata nawet tego 1 miliona

zależy mu tylko na kasie, jego centymetry nic nie dadzą drużynie Pacers bo Bynum nie ma podstawowej cechy jaką powinien mieć zawodnik, nie ma ambicji, mentalnie jest zerem, może być złym duchem drużyny

Lakersi mieli szczęście że się go pozbyli

 

łatwo powiedzieć komuś, kto może wstać z łóżka bez bólu kolan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogólnie to mam bekę z tego, że ludzie tyrają Hibberta za brak zbiórek.

 

Pacers są najlepszym zespołem ostatnich dwóch lat w NBA na deskach, mają dwóch bardzo dobrych zbierających na swoich pozycjach z obwodu, Lance Stephensona który rzuca się na każdą zbiórkę jakby walczył z hieną o ostatni kawałek padliny, a Hibbert jeszcze musi contestować rzuty pod obręczą.

 

Wolę 7,7 rpg Hibberta od 1202 rpg Love'a i jego no-show w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibbert i M.Gasol mają akurat wielki impact na zbiórki, ale do statystyk dopisują je sobie takie Stephensony i Randolphy. 

 

pamiętam jak przed sezonem jeszcze jakiś fan PTB babrał się w adv stat odnośnie rebs i wychodziło mu że z RLopezem na parkiecie drużyna zbiera o wiele lepiej niż bez niego, aczkolwiek sam RoLo uchodzi za słabego reboundera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak przed sezonem jeszcze jakiś fan PTB babrał się w adv stat odnośnie rebs i wychodziło mu że z RLopezem na parkiecie drużyna zbiera o wiele lepiej niż bez niego, aczkolwiek sam RoLo uchodzi za słabego reboundera...

 

To zapewne ja, chociaż nie przypominam sobie, żebym był fanem PTB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.