Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2013/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

GSW za Lee i Barnesa może wyciągnąć świetnego FA w tym lecie, więc jeśli już zdecydowaliby się ich pozbyć, to raczej zyskując kogoś na walkę od zaraz.

 

Tutaj bardzo fajny tekst:

http://blogs.mercurynews.com/kawakami/2014/02/06/warriors-evaluation-part-2-will-they-consider-trading-lee-andor-barnes-for-deng-and-some-flexibility-to-land-the-real-big-one/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być jakaś zawoalowana szydera, której nie załapałem? Lee+Barnes za 29-30pick i szrot?

January luźna łydka, zdaje sobie spawę że mocno przegiełem :) jednak jak już pisałem widział bym gościa w pho i tyle, a teraz można Go poprostu wyciągnąć, przynajmniej tak sugerują co niektórzy specjaliści. Inna spawa czy mamy wogóle materiał w pho do przygarnięcia takiego grajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

January luźna łydka, zdaje sobie spawę że mocno przegiełem :smile: jednak jak już pisałem widział bym gościa w pho i tyle, a teraz można Go poprostu wyciągnąć, przynajmniej tak sugerują co niektórzy specjaliści. Inna spawa czy mamy wogóle materiał w pho do przygarnięcia takiego grajka.

No nie bardzo, główny fit do wymian jaki ma PHO to picki, a te raczej nie interesują GSW. Zakładam, że nie rozważają oddania Dragica ani Bledsoe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHX mogą się też obawiać, że jakaś drużyna, np. Lakers, sypnie Bledsoe max contract, ktorego nie jest wart, szczegolnie biorac pod uwage jego problemy zdrowotne. McDonough mowil, ze wyrowna "any reasonable offer" ale max imo nie jest reasonable. Nie wiem, czy long-term plan jest by backcourtem Dragic/Bledsoe zawojować PO, ale niedługo (czyt. w przyszłym roku) i Dragiciowi trzeba bedzie zafundować podwyżke, bo jak tak dalej będzie grał to z player option pewnie nie skorzysta. Problem jest taki, że Bledsoe jest po kontuzji i może być ciężko dostać coś wartościowego w tej chwili. Do tego dochodzi fakt, że Suns mogą chcieć podpisać Bledsoe ale nie są w stanie przewidzieć czy i jaki kontakt inne teamy mu zaproponują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś w nocy - Suns zagrało taką drugą połowę że praktycznie brak słów. A to jak Hornacek zmienia zespół po branych czasach to jest niewiarygodne. Kiedy w 4 kwarcie dzięki Westbrookowi Thunder wyszło na prowadzenie myślałem że już pozamiatane a tu nagle po wziętym czasie Dragić jak za dotknięciem czarodziejskiej róźdzki zaczął grać kompletnie innego kosza. Wyjścia zza zasłon, wjazdy pod kosz. Praktycznie rozwalił sam Oklahomę w końcówce.

 

A Gerald Green i jego 25 pkt w 3 kwarcie to jest niewiarygodne.

 

Hornacek moim zdaniem powinien zostać trenerem roku

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gerald Green - 15 ppg, 44/38/85 w 29 minut - 3,05 miliona dolarów 

Joe Johnson - 15 ppg, 44/40/81 w 33 minut - 21 milionów :smile:

Kiedy patrzę na jego grę w tym sezonie, to nie dziwie się, że porównywano go przed draftem do T-Maca. 

A Goran Dragic to jak dla mnie TOP 5 PG w lidze.

z TMaca to on ma chyba tylko dar do odpalania contestowanych rzutów. 

 

Ogólnie to kupę dobrej pracy, która przechodzi under the radar robi PJ Tucker. Pamiętam jak jeszcze rok temu miałem go za przypakowanego klocka, który nic nie robi dobrze, ale wszystko przeciętnie. Teraz niewiele się zmieniło - tylko że nic nie robi wybitnie, a wszystko dobrze.

Ultimate role player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Tucker i drugi Tucker (Alando) to w ogóle dziwne story. Obaj podkoszowi napierdalacze w NCAA o wzroście 6'5'', obaj grali w Suns, jednemu udało się zaczepić w NBA (i to po 5 latach przerwy i zwiedzeniu połowy świata) i to nie temu, na którego by wszyscy postawili 7-8 lat temu. PJ jest kozak, że w ogóle udało mu się wrócić do NBA i jeszcze coś grać, srsly.

 

A tak w ogóle to o PO może być ciężkawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy - Suns zagrało taką drugą połowę że praktycznie brak słów. A to jak Hornacek zmienia zespół po branych czasach to jest niewiarygodne. Kiedy w 4 kwarcie dzięki Westbrookowi Thunder wyszło na prowadzenie myślałem że już pozamiatane a tu nagle po wziętym czasie Dragić jak za dotknięciem czarodziejskiej róźdzki zaczął grać kompletnie innego kosza. Wyjścia zza zasłon, wjazdy pod kosz. Praktycznie rozwalił sam Oklahomę w końcówce.

 

A Gerald Green i jego 25 pkt w 3 kwarcie to jest niewiarygodne.

 

Hornacek moim zdaniem powinien zostać trenerem roku

3x tak

suns sa dla mnie mega niespodzianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.