Skocz do zawartości

Phoenix Suns 2013/14


Chytruz

Rekomendowane odpowiedzi

ja tu już się dziwię 4 tygodnie z tego klopsa..... nijak mogę to rozkminic od trejdu Gortata.... jeszcze wyjdzie że psuł chemię ;-)

 

Gorti gdyby tylko pogodził się z mniejszą ilością touches, to z miejsca robi z takich Suns (Chytry loguje się na stronie Bobcats) - legit PO team, przynajmniej takie można odnieść wrażenie

 

 

 

Dzisiaj kolejna wygrana na własne życzenie.

 

mistrz

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że z Bledsoe nie podpisali kontraktu, wartość kolesia rośnie i pewnie trzeba będzie zapłacić dużo więcej niż na początku sezonu. Jak na razie Goran daje rade, bracia Moris z ławy dają mega wsparcie, na razie wszystko się klei. Może Jeff to nowy Pop, kto by u niego nie grał daje 149% Dajmy chłopakom jeszcze te 20 meczy - i wówczas będziemy może wiedzieli w którym kierunku pójdą.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem kiedy ich odpalam to sobie myślę - "dobra to jest ten moment, kiedy cała ta farsa się kończy", a potem oni grają coraz lepiej i w sumie do tej pory nie wiem jak to się dzieje, że skład złożony z czegoś takiego jest spokojnie ponad kreską. Ten moment pewnie przyjdzie, ale póki co to niespotykana historia. Goran Dragic ma zespół w PO na Zachodzie w 2013 roku. Matko boska.

To Hornacek ma ten zespół - to on ich poukładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie Chytry jeśli można :smile:

 

na jaką datę planujesz deadline Wigginsowo-Parkerowych mżonek?

 

i jak odbierasz na dzień dzisiejszy perspektywe szalonych nocy w PO?

 

:redface:

 

Ja tu pisałem w pierwszym poście, że pewnii będą na początku lepsi niż się wydaje -12-18 dokładnie, ale 14-9 to przesada.

 

 

Już się widzę, jak siedzę przed kompem po loterii, z tym uczuciem jak w 2007, kiedy liga zawiesiła Amare i Diawa na G6.

 

DominoPyramidFailLG-SM.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns mają 15-10, teraz ciężko im będzie stankować do 18-64.

Ale oni nie tankują. Chyba widząc jak idzie im gra stwierdzili, że lepiej będzie jak zaczną walczyć o PO. W najbliższych dwóch draftach będą mieli najprawdopodobniej 6 picków i mogą w do końca okienka pozyskać jeszcze lepszych graczy, którzy pomogą im w PO. Z całym szacunkiem dla GM Toronto,  jeżeli Suns awansują do PO, to Ryan McDonough powinien dostać nagrodę dla najlepszego GM.

 

 

 

Już 16-10. Tak grający Suns są w PO. Do PO na zachodzie może wejść drużyna, której liderami są Bledsoe i Dragić. Jestem ciekawy jaki kontrakt dostanie po sezonie Bledsoe, ale nie będą to małe pieniądze na pewno. 

Jak dla mnie 14-15 mln.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie zdziwię jak zaraz się zgłoszą z ofertą do Byków po Noaha albo do Pistons po Monroe. Bo widać że im idzie ale potrzebuje pod koszem kogoś pewniejszego niż Plumlee który choć gra świetny sezon to można się zapytać jak długo i jakim cudem Vogel nie widział w nim potencjału mimo świetnej Letniej Ligi w Orlando

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie odpuścił Noah, łamliwa gnida z niego. 

 

 jeżeli Suns awansują do PO, to Ryan McDonough powinien dostać nagrodę dla najlepszego GM.

 

 

McDonough z grubsza na razie radzi sobie bardzo dobrze, ale on ten zespół złożył na ordynarne tankowanie, to że zupełnie im ono nie wychodzi to już nie jego zasługa/wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zasluga Hornacek'a, ktory wyciąga z tego zespolu maxa. Mają grać 'unselfish basketball', defense ma dawać łatwe punkty w kontrze, mają starać się rzucać jak najmniej z midrange, a pozwalać na to przeciwnikom. Zespół jest bardziej atletyczny niż w ostatnich latach, jest dobra atmosfera w drużynie i to wszystko przekłada się na wyniki. Nie można też zapomnieć o defensywnym wkładzie Mike'a Longabardiego. 

Edytowane przez Muslii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls Noaha raczej nie oddadzą, a Monroe to nie jest dobry wybór dla Suns, bo jest średni w obronie, bardziej przydał by się im jakiś defensywny center imo. 

Z perspektywy czasu wymiana gortata nie miała sensu dla Suns, jak teraz znów i jest potrzebny defensywny Center, chyba ze teraz graja ponad swoje siły a regres formy przyjdzie w styczniu. I wtedy spadną poza pierwsza 8 na zachodzie, póki co dziwny ten sezon w suns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash poszedł do Lakers za pierścionkiem, a tu się zaraz okaże, że Suns idą na miszcza, hihihihi. Taki żarcik.

 

Dobra, ale najdziwniejszą spośród dziwnych rzeczy do jakich tam dochodzi w tym sezonie jest to, że Plumlee wozi Duncanów i Bogutów jeden na jeden, pakuje postery, kończy picki, blokuje, zbiera, trzyma defense pod koszem, a jego fryzura jak z filmu o nowojorskich snobach przez cały mecz pozostaje nienagannie ułożona. Wszystko wzięte z Indiany z grubsza za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najlepszy sztab rehabilitacyjno szkoleniowy nie poradzi sobie z Lenem to nikt sobie nie poradzi

 

jakbym byl Amare, Odenem, Royem, EGordonem , Bogutem, Nashem to bym tam gral za darmo tylko dla tego sztabu

 

myśle ze Gary Vitti i ten koles z Detroit troche utkneli w czasie

w dobie gdzie rehabilitacja rzadzi medycyna sportowa a nie jakis tam Dr. James Andrews to sztab Suns nie ma sobie rownych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.