Skocz do zawartości

lato spurs 2013 - szukamy paliwa... bo jedziemy na oparach


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry muw, Belinelli jest niezły.

I tani.

 

To oznacza, że pozbyto się Neala, którego cena po dobrych Finałach mogła skoczyć za wysoko i trzymanie go w stosunku cena/jakość przestałoby być opłacalne.

 

Belinelli to świetny backup do playoffowego zespołu, szczególnie że dość dobrze radził sobie w obronie w ostatnim czasie i akurat Spurs nie będą musieli ukrywać jego indolencji defensywnej (Neal)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;BOzq-f9Zt44]http-~~-//www.youtube.com/watch?v=BOzq-f9Zt44

 

Marco za 3mln? największy deal tego preseason. wyrównali przepłacenie Tiago.

eee

przypominam tylko że w pierwszej piątce grać musi .

bo bez tego jakiś zacięty w sobie się robi, ale jak Pop to rozkmini/uleczy to fakt,fajniutki makaron i zaczyna mieć szczęscie do klubów/trenerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się ukryć, że zarówno kontrakt Manu jaki i Tiago porypany, sorry tego wybronić się nie da kibice Spurs..

 

szczerze wierzyłem, że PTB ściągnie sobie jakiegoś Splittera i wtedy właśnie SAS ściągną JJ Hicksona w jakiejś promocji typu 30/4, to byłby świetny ruch jak dla mnie. ale my tu sobie gadamy, gadamy, a czy nie jest przypadkiem tak, że kontrakt Splittera to nie jest kontrakt do handlowania za rok czy dwa, jak dla mnie to bardzo możliwe, nie wierzę, żeby Pop chciałby zapychać salary w dwóch ostatnich latach kwotą 10 mln, za takiego rolesa.

 

ruch z Marco super, biały, umie podać, rzucić czasem nawet pomyśli, wydaję mi się, że Pop zrobi z niego świetnego gracza z ławki, może poprawi nawet trochę sytuację jako ballhandler, to ważne w perspektywie San Antonio.

 

przydałby się jakieś wzmocnienie typu McDyess sprzed paru lat, co nie kibice Spurs?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to już jest ze spurs...o swoich dbają a jedynie FA kuszą przyjściem za fakt poświęcenia $. Marco podobno miał 4 oferty od non PO teams ale wybrał najnizszą w spurs. Cavs dawali mu sporo więcej.

 

Do spurs idealny taki kanyon Martin który jednak Ostróg nie cierpi i się zastanawiam nad 2 mozliwosciami:

 

Haywood z Bobs którzy robia salary bod Big 40,5M$ Ala lub amnestiowany Tyrus Thomas. Tak samo jak pół ligii nie pogardzę Brandem

 

spurs mają MLE choć się nie zdziwię jakprzeczekają i taki luksus sobie zostawią na za rok......

 

- - - Updated - - -

 

nie da się ukryć, że zarówno kontrakt Manu jaki i Tiago porypany, sorry tego wybronić się nie da kibice Spurs..

 

szczerze wierzyłem, że PTB ściągnie sobie jakiegoś Splittera i wtedy właśnie SAS ściągną JJ Hicksona w jakiejś promocji typu 30/4, to byłby świetny ruch jak dla mnie. ale my tu sobie gadamy, gadamy, a czy nie jest przypadkiem tak, że kontrakt Splittera to nie jest kontrakt do handlowania za rok czy dwa, jak dla mnie to bardzo możliwe, nie wierzę, żeby Pop chciałby zapychać salary w dwóch ostatnich latach kwotą 10 mln, za takiego rolesa.

 

oczywiście, że tak wysoka podwyżka 2 ostatnich lat salary Tiago to okienko transferowe po odejściu Duncana. Ruch z niższą kwotwą na starcie miałby sens gdyby nie te 7 baniek Manu. A moze połudzić się że się to zmieni bo kontrakty będą podpisywane 10 lipca a rok temu z Duncanem miało być podobnie...napisali 3x12M$ a wziął w pierwszym roku 9,5M$?

 

tonący brzydkiej się chwyta :-0)

 

pytanie czy Marco jest lepszy od Millera lub Korvera? Na pewno pasuje do rotacji spurs i nie jest tak jednostronny jak Neal który coś czuję, ze zostanie przepłacony 2x over Marco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słabe lato w wykonaniu SAS. Manu na taki kontrakt chociaż kiedyś zasłużył. Splitter za taką kasę to żart, biorąc pod uwagę że jeszcze rok temu był za Bonnerem w rotacji.

był za Bonnerem bo przychodząc z Europy szykowany był cierpliwie na gwiazdę i Pop wysłał go do siłowni. Tam pakując stracił część swobody i lekkości ( draftując go spurs brali gracza najlepszego wtedy podkoszowego w Europie z najlepszym arsenałem ofensywnym, motoryką, techniką w połączeniu z twardą jak na Euro obroną - oczywiście tak nieeropejskiego bo bez rzutu z dystansu ale włąśnie tam był Dominatorem.) stąd to ze dostanie ponad 5M$ za sezon wiedziałem (Scola way) - 9M$ ciut za duzo ale nie marudzę...widziałem gorsze dile

 

a jak go za 2 lata pchną w dilu to wyjdzie średnia 8M$ za sezon a to podobnie już do starych kontraktów Jeffersona lub S-Jaxa. IMO jest ważniejszy dla spurs...a kibice już przestańcie z tym ocenianiem Tiago z perspektywy słabych finałów gdzie akurat Miami pokazuje jakimi nonfaktorami nie są i Perk i Ibaka....to i Tiago w smallball..

sezon miał przyzwoity i zrobił ten postęp o który Pop zabiegał...stąd nagroda...

 

na koniec wręcz napiszę że nareszcie po dobrym sezonie spurs obronili swojego kluczowego FA bo kiedyś: Derek Anderson, S-Jax i podobne typy po dobrym sezonie spieniężali kapitał gdzie indziej i powstawała wyrwa w S5 która była ZAWSZE głównym powodem braku OBRONY TYTUŁU. Widzę postęp...spurs w końcu zapłacili!

 

żal innych wzmocnien ale cóż kiedy pamiętacie jakieś 3-4 mocne zakupy u spurs w lato? szybciej wzmacniali się w zimie (NAzr, Barry tricks, S-Jax)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę jaką dostał Tiago mogli mieć AK47, a chyba nie trzeba być specjalnym analitykiem by bez problemu wiedzieć kto jest lepszym koszykarzem i fitem na PF do systemu Spurs.

 

Zresztą po finałach to powinni wyjebać tego błazna Popovicha i zatrudnić kogoś kto zna wagę zbiórki defensywnej, amnestia na Parkera, podpisać za 44/4 Tyreke, dodatkowo AK i byłaby b dobrze defensywnie piąteczka Tyreke-Green-Leo-AK-TD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spurs mają MLE choć się nie zdziwię jakprzeczekają i taki luksus sobie zostawią na za rok......

ale tylko 2,5 miliona, za to raczej nie poszaleją, choć na jakiegoś weterana pod kosz może wystarczyć

 

Belinelli to świetny backup do playoffowego zespołu, szczególnie że dość dobrze radził sobie w obronie w ostatnim czasie i akurat Spurs nie będą musieli ukrywać jego indolencji defensywnej

a może po prostu był dobrze ukrywany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą po finałach to powinni wyjebać tego błazna Popovicha i zatrudnić kogoś kto zna wagę zbiórki defensywnej, amnestia na Parkera, podpisać za 44/4 Tyreke, dodatkowo AK i byłaby b dobrze defensywnie piąteczka Tyreke-Green-Leo-AK-TD.

Tyrek jako rozgrywający? Poza pierwszym sezonem on praktycznie nie gra na tej pozycji i robi to z roku na rok coraz gorzej. Jego ballhandling statistic szału nie robią - nie wiem ja jakoś Evansa na rozegraniu nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę jaką dostał Tiago mogli mieć AK47, a chyba nie trzeba być specjalnym analitykiem by bez problemu wiedzieć kto jest lepszym koszykarzem i fitem na PF do systemu Spurs.

 

Zresztą po finałach to powinni wyjebać tego błazna Popovicha i zatrudnić kogoś kto zna wagę zbiórki defensywnej, amnestia na Parkera, podpisać za 44/4 Tyreke, dodatkowo AK i byłaby b dobrze defensywnie piąteczka Tyreke-Green-Leo-AK-TD.

Ty trolujesz czy co? To chyba najgłupszy post jaki widziałem na tym forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty trolujesz czy co? To chyba najgłupszy post jaki widziałem na tym forum.

Bo swoich nie czytasz :P Pop chyba się już z wiekiem posunął zbytnio aby podejmować w większości trafne decyzje, mi się nie podoba to lato SaS a ten g6 to była serio tragedia, chyba by się trochę "świeżej" krwi przydało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty trolujesz czy co? To chyba najgłupszy post jaki widziałem na tym forum.

Większość jakoś tam troluje na swój sposób. Podobnie jak Manu od finałów nie miałem jak czytać wieści o NBA i informacja o takim offseasonie Spurs mnie zawiodła. (Wywalenie Popa i amnestia Parkera biorąc pod uwagę ile zarabia to oczywiście bezsens, ale cały czas nie mogę zrozumieć jak ktoś może twierdzić że obecnie Tony > Duncan czy że POP jest MVP tego zespołu).

 

Splitter i Duncan to C, dodatkowo ten pierwszy zawodził i z OKC i z Miami i dostaje taką kasę. Biorąc pod uwagę ile dostali Millsap (nie dość że krótki okres to jeszcze 9,5mlna ze sezon). Gość idealnie się nadaje na obecną koszykówką, sam kiedyś w pojedynkę ograł big3 ... Smith za taką kasę też dużo lepszy niż Splitter+Balotelli(czy jak mu tam). A dodatkowo Kirilenko. Zgadzam się z Elem, to wszystko wygląda jak jakiś sabotaż.

 

 

Tyrek jako rozgrywający? Poza pierwszym sezonem on praktycznie nie gra na tej pozycji i robi to z roku na rok coraz gorzej. Jego ballhandling statistic szału nie robią - nie wiem ja jakoś Evansa na rozegraniu nie widzę

Sacramento za czasów Smarta to jakaś dziwna organizacja. Nikt nie stawiał tam zasłon, a Tyrekowi najlepiej się grało z nowoprzybyłymi z Houston zawodnikami (Aldridge jako jedyny potrafił postawić zasłonę i zagrać picka,Douglas oddawał mu piłkę, a Patterson dawał niezbędny spacing). ballhandling ma najlepszy w lidze, największe Jego wady to słaba szybkość, atletyzm i brak rzutu po koźle, przez co obrońcy kryją go na radar, ale z odpowiednim spacingiem i tak 1na1 jest bardzo mocny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(przed)Ostatni dodatek: brający backup na SF(tak tylko na 10 minut) Jeff Pendegraph z Indiany. Gość dostał kolejną szansę rok temu ( dokładnie 10 minutowe wstawki w Indianie) z powodu kontuzji Grangera i wyglądał czasem przyzwoicie ...

 

w RS nawet zaskoczył bo w per 36 zrobił 14/10/1,5/1,6

 

teraz Kenyon i do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taką kasę jaką dostał Tiago mogli mieć AK47, a chyba nie trzeba być specjalnym analitykiem by bez problemu wiedzieć kto jest lepszym koszykarzem i fitem na PF do systemu Spurs.

 

Zresztą po finałach to powinni wyjebać tego błazna Popovicha i zatrudnić kogoś kto zna wagę zbiórki defensywnej, amnestia na Parkera, podpisać za 44/4 Tyreke, dodatkowo AK i byłaby b dobrze defensywnie piąteczka Tyreke-Green-Leo-AK-TD.

pomijajac to ze Pop mimo fatalnego G6 jest dalej najlepszym coachem ligi, a Parker bije Evansa na glowe we wszystkich co ma zwiazek z pozycja PG, to jak chcesz silna defensywna piątke to Evans jest kretyńskim pomyslem bo koles tyle gambluje ze jest w efekcie dziurą. przynajmniej tak bylo kiedyś ale watpie ze matołowi sie odmienilo.

 

moze Splitter ma jakiś ukryty talent ale to bylo jakies nieporozumienie zeby na frontline Miami grać taką biede. przeciez tam kazdy robil zyciowki w PO. jak dla mnie kontrakt Manu jest dobry, koles jest takim motorem napedowym i ma taka wszechstronnosc ze zawsze bedzie dobry na granie w PO. co prawda pewne ryzyko ze wzgledu na zdrowie ale 7 mln jest ok. natomiast ten Splitter - trudno mi to zrozumieć. niewykluczone ze jest talentem ktorego jeszcze do konca nie pokazal i sie rozwinie. ale mimo tego dziwna sprawa. mogli chociaz poczekać na oferte innego klubu zeby zmatchować. z drugiej strony nie rozumiem tego ogromnego zachwytu nad Millsapem. mowicie ze mialby wzmocnic zbiorke ale tak widze ze Splitter wiecej od niego zbiera per possession. Millsap moze rzuca dobrze ale pisaliscie ze trojeczki, a on tych trojek prawie nie rzuca i skutecznosci super tez nie ma, rozumiem ze nawet rzucajac midrange poprawi spacing ale nie wiem czemu o tych trojkach pisaliscie. z kolei Splitter daje ten komfort ze moze grać PF/C i gdy Duncan siada to ktoś jest wysoki na tym boisku. Millsap nie bardzo zagra na C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.