Skocz do zawartości

Celtics 13/14 - koniec starej i początek nowej ery?


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie, dla tych którzy nie czytali ze zrozumieniem:

 

Podoba mi się gra Lebrona, podoba mi się jego wszechstronność, atletyzm itp itd oh ah ALE nie jestem jego loverem itp bo widze jego wady i to jak słabo grał połowe finałow, nie jakos strasznie ******* ale nie grał to co powinien.

 

Podoba mi się też to co robił Rose. Wielu mi się podoba i szanuje to co osiągneli, nie hejtuje bezmyślnie, ale nie loveruje też:D

Sentyment mam do AI ale wkur... mnie jak zyebał okazje które dawał mu los, no ale true ganksta to true ganksta. Zawsze na bakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście długa ta umowa. Jak się nie sprawdzi, to może być nie wesoło. W każdym razie ja nie wiem czego się po nim spodziewać. Nie znam go. Z tego co czytałem, to podobno jest niezły i lubi zaawansowane statystki.

@Karpik - jak wiesz o nim coś więcej, to fajnie by było jakbyś się podzielił swoją wiedzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevens to młody trener, który doprowadził Butler back2back do finału Final Four, player's coach, team oriented, można powiedzieć, że człowiek nowej generacji, który wykorzystuje zaawansowane statystyki, nie biorąc wszystkiego na oko.

Według mnie dobry wybór pod warunkiem pozbycia się Rondo. Butler grało zawsze bardzo zespołową motion offense, do której Rondo i jego 20-sekundowe klepanie kompletnie nie pasuje. Tutaj mogą być zgrzyty i się chłopaki mogą nie dogadać. Także myślę, że następnym krokiem powinno być oddanie Rajona, choćby na pluton. Boston nie ma ciśnienia na wynik (chyba, że tym wynikiem ma być Wiggins), więc Stevens mam nadzieję, że dostanie trochę czasu na naukę i dostosowanie sie do ligi. Generalnie na dzień dzisiejszy uważam, że to dobry trener, jeśli chcesz się przebudowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Karpik. Co do Rondo, to nie tylko jego wina, to był system Doc'a, to on oddał mu piłkę w łapy, co sam zresztą przyznawał. Tak czy inaczej... nowy trener jest młody i moim zdaniem moga być problemy z zachowaniem Rondo więc jak tylko udowodni, że po ACL nie ma śladu, to bym go wymienił. Chyba, że Stevens się z nim dogada i będzie go chciał w drużynie, ale ciężko mi sobie to wyobrazić na ten moment.

Oj wyleci szybciutko. Jego system w nba będzie jedną wielką porażką.

Czy byłoby to aż takie złe? i tak póki co tankujemy. Stevens ma czas na naukę, a danie mu 6 letnie kontraktu pokazuje, że aż do czasu zgromadzenia odpowiedniego rosteru, to on będzie trenerem. Pewnie Ainge da mu czas i nie wywali go za słabe wyniki, bo przecież Celtics i tak mam kiepski skład - wiele się tym nie ugra. Rivers dostał kredyt zaufania, to i Stevens dostanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie zmieni filozofii to będzie dostawał straszne bęcki. On gra tą fajna dla oka ofensywę z dużą ilością podań dla ludzi, którzy nie mają wystarczającego skilla. W NBA to się nigdy nie sprawdzało i nie sprawdzi bo tutaj trzeba budować system pod indywidualności i być dość otwartym na zmiany. No ale zobaczymy, może on taki jest. I taki jest on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, ale on musiał grać takim systemem w Butler. Nie miał tam nigdy indywidualności, więc musiał szukać takich a nie innych rozwiązań i wychodziło mu to bardzo dobrze, nie musi to wcale znaczyć, że jest to jedyny system w jakim się sprawdza. W NBA wcale nie musi się tego trzymać...chociaż patrząc na roster C's może nie mieć wyjścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gdzies doslyszalem, ze tylko do tego sezonu mozna dokonac amnesti zawodnika, potem juz nie bedzie takiej mozliwosc. Ktos potwierdzi ?

 

Jezeli tak to chyba czas najwyzszy na odpalenie GForca ?

 

Jezeli tak by sie stalo to sytuacja Bostonu na nastepny sezon nie wyglada wcale tak tragicznie. Jedynymi klodami sa Bass i Lee, ktorzy maja w nastepnym sezonie ponad 12 mln w kontraktach. Bradleya przedluzyc, Jordana wypierdzielic, kogos dobrego dobrac z draftu + podpisac FA i nie musi byc tak tragicznie. W Greenie, Rondo, Bradleyu, Sullingerze, Olynyku czy Brooksie jest duzo talenty tulko trzeba to odpowiednio wykorzystac. Licze szczegolnie na Brooksa, ktory powinien dostac zdecydowanie wiecej minut niz w Nets i wreszcie pokazac czy zasluguje na powazne traktowanie :)

Edytowane przez Truth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można zwolnić Geralda w ramach amnestii bo ona się tyczy tylko umów podpisanych przed wejściem nowego CBA w życie czyli końcówka 2011 a Wallace ten swój długi i tłuściutki kontrakt ma od zeszłego offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vitor Faverani na trzy lata podobno. Nie znam gościa, ale wyguglowałem, że nie tak dawno grał w hiszpańskiej drugiej lidze. Great. Wydaje się, że powinien stworzyć idealny duet z Fap Melo, z którego definitywnie nic nie będzie. Jeszcze mamy Coltona Iversona. Great.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.