Skocz do zawartości

Celtics 13/14 - koniec starej i początek nowej ery?


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Na hopsiupie piszą, że Celtics planują się rzucić z łapami na Josha Smitha.

 

WTF?

 

Trio Rondo-Bradley-Smith to nie wiem jak będzie funkcjonować w ataku.

To jest właśnie najgorszy scenariusz jak dla mnie. Pozbycie się KG i PP, i podpisanie Smitha. Drużyna na 8 miejsce - gorzej być nie może. Oby sobie go podarowali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi ma mentalność niewolnika, bo przez całe życie są uwiązani żeby spłacić kredyty, wyżywić dzieciaki, ubrać żonę i zapłacić kochankom za seks. Dlatego nie potrafią sobie wyobrazić sposobu myślenia wolnego człowieka, dla którego kasa nie jest na pierwszym miejscu i który nie chce być traktowany jak czarnuch z plantacji bawełny którego jeden właściciel może sprzedać drugoiemu, bo za niego tyle $ zapłacił - tak bylo z Rayem, cały czas traktowano go jak towar. Co się więc dziwić że wybrał lepszą dla siebie opcję. Ale niewolnicy nigdy tego nie zrozumieją.

:D

 

 

szczególnie 3 ostatnie min.

 

 

a, żeby nie było, że nie na temat:

 

Bardzo mnie ciekawi co się stanie w to offseason z Garnettem i Piercem.

Swoje zdanie juz wyraziłem, więc nie ma co drążyć.

Wygląda na to, że tam na sprzedaż jest prawie każdy. Dywagacje nt. tradeów to istne wróżenie z fusów. ja tam bym na siłę nikogo nie sprzedawał, ale wygląda na to, że tama juz poszla po odejściu Doca Riversa do Clippers.

Szkoda, że ta fantastyczna drużyna zdobyła tylko jeden tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrian Wojnarowski@WojYahooNBA3m

Celtics, Nets deal has reached ownership level, league source tells Y! Jason Terry joins Pierce and Garnett in package, source says.

 

Adrian Wojnarowski@WojYahooNBA2m

The Nets would send back Reggie Evans, sign-and-trade for Keith Bogans and one more minimum level player as part of

package, source says.

 

 

 

Nie mogę się doczekać "popisów" Rondo bez weteranów wokół niego :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Maciek, przecież będzie po kontuzji ;) jest podkładka pod "popisy".

 

O i jeszcze Terry'ego na ławkę Nets dostaną. Dobry trade z ich strony będzie. Bo bez tego byli tylko nowymi Hawks, max druga runda i na ryby. Ani sukcesu, ani wysokiego picku i tak przez kilka lat. Teraz może będzie szansa na coś więcej przy dobrym zdrowiu, a i później szybsza przebudowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszło.

 

Mnie osobiście złamało to serce, jakkolwiek to brzmi, ale z perspektywy potencjalnej przebudowy to dobry deal. Mam nadzieję, że Pierce jednak wróci żeby skończyć karierę jako Celt za sezon czy dwa.

 

Olynyk bardzo fajny zawodnik, cieszę się, że udało się go wyjąć. O wiele ciekawszy, niż Nogueira i na pewno może być ważnym elementem organizacji na najbliższe parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Olynyka - ktoś może coś więcej o nim napisać. Bo ja kompletnie gościa nie znam, a widzę, że najmlodszy nie jest i w dodatku, podobno, słabo zbiera. :/

 

Ja miałem bardziej złamane serce(jakkolwiek to brzmi) w 2012 roku jak Celtics odpadli z Heat. Bo wtedy myślałem, ze to już koniec. Jak się okazało koniec nadszedł rok poźniej i powiem szczerze... Od jakiegoś czasu byłem na to przygotowany. Oby udało sie w miarę sprawnie zbudować mocna ekipę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.