Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

ja zawsze lubiłem Stephona Marbury. zawodnik o najlepszych warunkach jak na PG ale za to z najmniejszym mózgiem

 

 

--1.gif

parker przed ktoryms meczem w po, opowiadal ze najbardziej sie musial nawysilac wlasnie kryjac marbuerego, i ze kilka razy w swojej karierze marbury sie po nim przejechal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
Reasumując:
PG: Beverley/Marbury
SG: Sefolosha/Caron Butler
SF: Kobe/James Jones
PF: Artest/Szczur Evans
C: Mohammed/Pau Gasol
 
Trener: Larry Brown.
 
idealny skład na bicie rekordów przez Kobasa bo mozna grac szybki pace aby tych 50 rzutów dostarczyć

 

 

Zajebisty sklad. Myślę, że warto go poważnie rozpatrzeć bo mógłby zatrzymywać zespoły under 90 ppg.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoda, że sami rzucaliby z 70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie jeszcze gdzieś w NBA Marburego zobaczył, ale pewnie żaden głupi się na niego nie znajdzie.
Szkoda mi go tak samo, jak szkoda było Arenasa i Iversona. 

Jakoś lubiłem tych murzynów gangsterów z przerośniętym ego, dużo bardziej wolę ich niż dzisiejszych grzecznych, miłych, uśmiechniętych chłopców w skórzanych swag rurkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arenas i AI byli kozakami, imo Marbury to niższa półka, tak samo jak Francis

 

ale chętnie też bym ich jeszcze pooglądał na wysokim poziomie, Arenas coś gra czy tylko kosi kasę z Magic?

Arenas w sumie miał tylko jeden naprawdę kozacki sezon, starbury miał niesamowity talent ale w zasadzie całkowicie go zmarnował, niepasuje mi do tego grona nazwisko Iversona, można mu sporo zarzucić ale on swojej kariery tak nie pokpił i jak już kosił gruby hajs to nie za siedzenie w chałupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marbury to był head case, ale również lubiłem typka. Może taki Francis, AI czy Arenas mieli swoje odpały, ale jakoś bardziej się ich lubiło niż te obecne gwiazdki. Choć wtedy zaczynałem oglądać ligę jak Ci panowie jeszcze szaleli na parkietach więc pewnie też przez to jest ten sentyment ;]

Edytowane przez skejcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za krótko tu jestem i nie wiem w którym momencie zaczyna a w którym kończy ironia, jakiś tutorial? :tongue:

 

Też nie wiem :smile: Ten skład jest tak surrealistyczny, że śmiało mógłby wisieć w muzealne gablocie jako przykład tego kierunku w sztuce. Nie wierzę, po prostu nie przyjmuję do wiadomości, że nasz forumowy kolega, zazwyczaj rozsądny, pisał to na serio/bez narkotyków.

 

Ale dam się podpuścić i skomentuje to :smile:

 

Na PG Beverly spoko, ale oddawać za niego pick?! W sumie Minnesota oddała kiedyś swój za Seana Rooksa, więc Lakers mogą zrobić tribute dla swojego miejsca pochodzenia i wykonać coś podobnie głupiego. Na rezerwie Starbury, gwiazda z Chin i rasowy bonehead. Na razie jest wesoło.

Sefoloshy nie lubię, nie przepadam za tak jednowymiarowymi zawodnikami. Może jestem konserwatywny, ale lubię koszykarzy, którzy mimo wszystko potrafią rzucać w kierunku obręczy. Caron Butler nie może grać na dwójce nawet minuty, atletyczny to on był 4 lata temu, teraz nadaje się do gry jako fałszywy PF, bo trudno go przepchnąć.

SF ujdzie. Artest na PF to komedia, wolę Szczura.

Nazr na centrze to wisienka na torcie. Na tym etapie kariery on nie odstraszy nawet chłopców z podwórka. I jeszcze startować nim kosztem Pau?!

 

I jeszcze Larry Brown jako trener, bo ma świeży umysł...

Edytowane przez Jinks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro lakers zaczynaja sezon, losowanie draftu:)

wszystko uzaleznione od pieprzonych pileczek.

 

pewnie 1 nie wylosujemy i juz samo top3 bedzie graniczylo z cudem ale jak mialbym juzkogos brac...

 

imo wiggins to grajek z upsidem na megagwiazde. to bedzie cos jak durant-oden

wysocy w tej lidze sa potrzebni jako dodatek. lebronami, durantami i innymi freakami zdobya sie mistrzostwa...

przed jordanem troche inaczej na to patrzono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badboys w lidze drużyny mogą się już nie opierać na wysokich w takim stopniu jak dawniej, ale prawda jest taka, że jak na tą chwilę, że od czasów Jordana bez przynajmniej All-stara pod koszem czy to bardziej klasycznego czy jumper kującego tytułu nikt nie zdobył i o ile Durantowi się to nie uda w tym roku to tak zostanie.

 

Poza tym co jak z Wigginsa będzie kolejny Rudy Gay czy inny Wesley Johnson ? J ja w wypadku Embiida jedyną obawą jaką miałbym może być zdrowie, ale też nie można podchodzić do tego jak do innych Bynumów czy Odenów bo gość jednak nie ma historii poważnych problemów zdrowotnych więc to jest bardziej taka paranoja i ocenianie przez pryzmat innych wysokich.

 

Ja wokół niego nie widzę żadnych innych potencjalnych sygnałów ostrzegawczych, jeżeli będzie zdrowy to spokojnie powinien być przynajmniej All-starem w tej lidze i difference makerem po jednej i drugiej stronie parkietu, a sufit ma jak wiemy jeszcze wyżej. Z tego co go widziałem to jest typ sportowca, a nie jakiś tam przypadkowy murzyn, któremu się urosło i ktoś mu powiedział, że dzięki temu może niezłą kasę zarobić. Wydaje się też, że w tej niższej, szybszej lidze też się powinien całkiem nieźle odnaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że Kobe dostał kontrakt na zasadzie "przez te pare lat i tak nic nie ugramy to zapchajmy Bryantem kase ze względu na wartość marketingową" i ma nie wiele więcej gadania w tym temacie niż np. Shaq, Magic czy jakikolwiek inny Laker przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://basketball.realgm.com/wiretap/233493/Kevin-Ollie-UConn-Agree-To-Extension-Worth-$3M-Per-Season

 

Kevin Ollie and UConn have agreed upon a contract extension worth $3 million annually.

 

 

btw. pisałem, że z Worthy'm na loterii dwójeczka jak nic, ale on przecież poszedł z pierwszym numerem. coś mi się pochrzaniło

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.