Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę snuć jakiś teorii, ale Lakers mieli dwa duże runy - na koniec II i początku IV kwarty. Moim zdaniem nieprzypadkowo, chociaż ten drugi zbiegł się z gorącą ręką Younga, ale po nim już nie było o co walczyć w tym spotkaniu. Pierwszy z kolei nie pozwolił zejść Utah z dużą przewagą na przerwę. 

 

Chrzanić. Ale porażka w tym spotkaniu dawała dwa razy większe szanse w loterii. Cały skład w CY nie pomógł. 

 

W lottery będziemy rozstawieni z szóstką. Na pocieszenie - w ostatnich 9 loteriach (czyli od 2004, gdy 1st dostali najgorsi wtedy Magic) jedynka wędrowała kolejno do 6, 5, 6, 9, 2, 5, 8, 3 i 3 miejsca od końca. Czy teoretycznie nie jest tak źle. Nazwiskami nie ma co sypać. Moim zdaniem szansa na top 3 jest cały czas spora. Jak się nie uda, trzeba tylko liczyć, że nikt zza pleców nie wskoczy do trójki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W top 5 nie będziemy. Top 3 lub w najlepszym wypadku 6. Spora szansa na spadek na #7, większa niż na top 3. 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/NBA_draft_lottery#1990.E2.80.93present:_Weighted_lottery_system

 

Oto mi chodziło. Będąc w top3 jesteś w top5 :)

 

Po prostu 7 pick w tym drafcie imo nic nie zmienia, nie będzie game-changerem ani franchise-playerem. Póki co myślę, że niezłego gracza za ten pick można wyszarpnąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gordon nie rozwiązuje problemu. Szansa, że 6-8 będzie rim protectorem jest niewielka, a na główną opcję ofensywną też imo się nie nadaje.

 

Żaden pick nie gwarantuje rozwiązania problemów. Draft jest dla Lakers okazją do pozyskania dobrego zawodnika, który będzie mocnym elementem przyszłego teamu, niekoniecznie jego podstawą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden pick nie gwarantuje rozwiązania problemów. Draft jest dla Lakers okazją do pozyskania dobrego zawodnika, który będzie mocnym elementem przyszłego teamu, niekoniecznie jego podstawą.

 

Tylko, czy skoro jest okazją do pozyskania "tylko" dobrego zawodnika to czy nie lepiej oddać ten numerek za kogoś gotowego niż czekać kolejne 2 lata z nadzieją że będzie koleś na 15-8 a nie bust? Myślę, że nawet za ten 7 pick można coś wyciągnąć ciekawego bo hype na draft jest ciągle duży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko skąd wiemy, że LAL nie idą razem z falą tego hype'u i nie są napaleni na pick? Łatwo powiedzieć, że ktoś głupi odda mocnego gracza za 6-7 pick pick, bo w tym roku zespoły są podjarane draftem. Ale równie dobrze Lakers mogą oczekiwać zbawiciela w tym naborze i wyceniać go na c*** wie ile. 

 

Nie wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, czy skoro jest okazją do pozyskania "tylko" dobrego zawodnika to czy nie lepiej oddać ten numerek za kogoś gotowego niż czekać kolejne 2 lata z nadzieją że będzie koleś na 15-8 a nie bust? Myślę, że nawet za ten 7 pick można coś wyciągnąć ciekawego bo hype na draft jest ciągle duży

 

Zależy kto będzie dostępny. Sądzę, że Lakers byliby gotowi na wymianę, ale cena musi być odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.