Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Celtics - 2W;

Bucks - 1L;

Magic - 1L;

76ers - 1-1

Jazz - 1-2;

Kings - 3-0.

 

Tak to wygląda póki co, niepotrzebne zwycięstwa z Kings w takiej ilości, no i z Celtics też mogli raz przegrać. Ale mimo wszystko i tak wygląda to nieźle, podzielili się prawie równo - podejrzane? :-). Oby wpadły te porażki z Bucks i Magic jeszcze, ale coś czuję, że oba te mecze niestety wygramy.

Edytowane przez leeewy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym postawił na Exuma,ale tylko ze względu na to.

 

Definitely L.A. is one option,” he said. “I’ve been to L.A. many times and I love the city, and it is a great city. If I get the opportunity to go to L.A. and play for the Lakers, I know I’ll have love for the city. And their fans are loyal and they have the rivalry with the Clippers. But just to be in an environment where you have a great player like Kobe, where you have a mentor in a way as a rookie, I think that would be the best option.”

 

Podobno Exum bardzo ostro pracuje nad sobą,co byłoby kolejnym plusem.Natomiast Smart zachwyca swoją wszechstronnością...Ciężki wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart jest nieefektywny, nie ma takiej szybkości z piłką, potrzebuje serii zasłon, żeby się wbić pod kosz i ma problemy z wykańczaniem przeciw wysokim. W dodatku ciągle trochę między pg a sg. Fajny element silnego zespołu, ale raczej nie game changer w moich oczach.

 

Exum wydaje się mieć większy potencjał, ale to spora niewiadoma i póki co, kibice lubią raczej wyobrażenie o tym, kim może się stać, aniżeli jego samego.

 

Ja mam jeszcze bardzo wysoko Gordona. Jeśli skończymy z czwartym pickiem i ostatnie się Parker, to rozejrzałbym się nad jakimś transferem, żeby zgarnąć Gordona + coś jeszcze.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w obecnym układzie nie ma szans na Embiid-a, bo komu jak komu ale LAL jest najbardziej potrzebny center. Aczkolwiek dobrym rozgrywającym też nie pogardzę..  Joel jest u mnie nr 1 na liście.

Edytowane przez dave24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładając, że dostaniemy pick4 nie wierzę aby Sixers, Magic lub Bucks nie wybrało Embiida.. Jak patrzę na Joela to widzę potencjał podobny do Shaqa .. Dla mnie "jedynka" będzie Wiggins lub Embiid

Edytowane przez dave24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem inni kolesie, nie widzę żadnych podobieństw. Nie wiem kiedy trafi się ktoś taki, jak Shaq. 

 

Zakładasz, że czwarty bilans od końca z automatu daje czwarty piczek. A moim zdaniem czwarta-piąta pozycja przed losowaniem daje bardzo duże szanse na wskoczenie do top3. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Embiid może trochę spaść przez te kontuzje

 

Matek, najlepiej sam oceń:

 

https://www.youtube.com/watch?v=1MeP9bTv_90

 

dla mnie potencjalny lockdown defender, w ataku jeszcze surowy i bez pozycji, ale jest świetnym atletą, ma ciąg na kosz, do tego potrafi to, czego akurat bardzo trudno się nauczyć (ballhandling, passing), a poza tym podobno dobry dzieciak, pozytywna postać w szatni, świetna etyka pracy.

 

Nabierze masy, nauczy się rzucać i lookout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem inni kolesie, nie widzę żadnych podobieństw. Nie wiem kiedy trafi się ktoś taki, jak Shaq. 

 

Zakładasz, że czwarty bilans od końca z automatu daje czwarty piczek. A moim zdaniem czwarta-piąta pozycja przed losowaniem daje bardzo duże szanse na wskoczenie do top3. 

 

Ja mówię o potencjale Embiida dla mnie jest porównywalny do Shaqa i tyle. A nie umiejętnościach, predyspozycjach i innych walorach.

 

Ja wolę zakładać gorszy scenariusz i być pozytywnie zaskoczonym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie potencjalny lockdown defender, w ataku jeszcze surowy i bez pozycji, ale jest świetnym atletą, ma ciąg na kosz, do tego potrafi to, czego akurat bardzo trudno się nauczyć (ballhandling, passing), a poza tym podobno dobry dzieciak, pozytywna postać w szatni, świetna etyka pracy.

 

Nabierze masy, nauczy się rzucać i lookout.

 

To mam problem, nie potrafię go do nikogo porównać. Sporo plusów, a minusy teoretycznie przy odpowiednich nakładach pracy do naprawienia. Ale... nie ma pozycji, ciężko go na ten moment jakoś przyporządkować. Uważam, że Lakers w taki ryzykowny projekt nie będą wchodzili, raczej nie tego będą szukali. Może nie wypalić, zbyt wiele zależy od tego, jak zostanie poprowadzony. Pasowałby mi na 4 przy jakimś dużym C, fajnie mógłby wyglądać za jakiś czas sparowany z Cuzem. Ale wiele pracy przed nim. 

 

 

W zeszłym roku to chyba Cavs mieli "jedynkę" przy 3 bilansie od końca tak i bodajże w 2011 gdzie mieli drugi od konca bilans.. Jakbyśmy byli w tym bilansie najgorszych top3 byłbym bardziej spokojniejszy o Embiida

Nie ma szans na bilans w dolnej trójce. O czwórkę też będzie ciężko.

 

Embiid jest spoko, ale można też z nim dobrze wtopić. Myślę, że gdyby Mitch miał taką okazję, to z #1 wziąłby Wigginsa.

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam problem, nie potrafię go do nikogo porównać. Sporo plusów, a minusy teoretycznie przy odpowiednich nakładach pracy do naprawienia. Ale... nie ma pozycji, ciężko go na ten moment jakoś przyporządkować. Uważam, że Lakers w taki ryzykowny projekt nie będą wchodzili, raczej nie tego będą szukali. Może nie wypalić, zbyt wiele zależy od tego, jak zostanie poprowadzony. Pasowałby mi na 4 przy jakimś dużym C, fajnie mógłby wyglądać za jakiś czas sparowany z Cuzem. Ale wiele pracy przed nim. 

 

Nie wiem czy takie ryzyko brać gracza, który może wspierać drużynę na wiele sposobów, nawet gdy nie zdobywa punktów, a etyka pracy i charakter dają mu spore szanse na zmaksymalizowanie potencjału.

 

Według mnie dwa jego największe minusy (rzut, masa) są najprostsze do wyeliminowania.

 

Poza tym historia wskazuje, że Lakers uderzają po największy potencjał, a nie najmniejsze ryzyko (Bynum).

 

Best case Gordona to dla mnie okolice Griffina, jeśli nabierze dość masy bez utraty atletyzmu. W przeciwnym razie - mix Odoma z Marionem.

 

Ignazz

 

nie wiem jak można być cały czas pewnym jednego zestawienia, biorąc pod uwagę, jak wiele się zmienia. Embiid szedł pewnie na jedynkę przed kontuzjami, a Parker w drugiej części sezonu mocno spuścił z tonu.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://espn.go.com/nba/lottery2014/mockdraft

 

LA Lakers - 1 - Andrew Wiggins - 11,9% CHANCE TO WIN

 

:grin:

Raz zakręciłem i wyszło tak: 

1. Lakers

2. 76ers

3. Celtics

4. Bucks

5. Magic

6. Jazz

7. Kings

8. Pistons

9. Cavs

10. Nuggets

 

Huh...

 

I pasuje to do mojej teorii z początku sezonu, że liga da czołowe wybory Lakers i Celtics. 

 

@Jendras

Odważne stawianie go obok półki Griffina w najlepszym wypadku. Zobaczymy jak to wyjdzie, ale ja jestem do niego sceptycznie nastawiony na ten moment. 

 

Niech trafi nam się Exum i każdy będzie zadowolony. Przynajmniej na początku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.