Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś nie chce mi się wierzyć,w to że nie ma postępów w rehabilitacji,przy takiej medycynie.Kobe mecz z Grizzlies dograł do końca,przerwa miała trwać od 4 do 6 tygodni więc nie jest to poważny uraz.Mamy marzec i niby dalej go coś boli?;) Bardziej wygląda to na porządne tankowanie,a Kobe pewnie sam ostro trenuje szykując się na przyszły sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nash:

 

 

It's just a reality. I'm not going to retire because I want the money. It's honest. You’re going to have people say he’s so greedy he’s got to take this last little bit…Yes, I do. I have to take this last little bit. I’m sorry if that’s frustrating to some but if they were in my shoes they would do the exact same thing. I still love the game enough, still love the fight and want to do everything I can to get back out there.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie jest tak, że jak skończy karierę, to nadal dostaje kasę, jaka jest w kontrakcie?

 

No właśnie ja również byłem pewien, że tak jest, dlatego teraz jestem trochę zdezorientowany. Nawet jakby z powodów zdrowotnych miał przejść na emeryturę (gdyby rozegrał mniej niż 10 meczów), to by dostał kasę, więc tym bardziej w przypadku przejścia na nią z własnej woli...

 

Może Nash ma jakiś zapis w kontrakcie, że musi wystąpić w pewnej ilości spotkań, czy coś?

 

P.S. W salary cap na pewno kontrakt by się wliczał, także ogólnie już nam bez różnicy. 10 meczów zagrał i koniec, więc może sobie pograć ten rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tym Nashem będzie i w ogóle z tym offseason - ale czekam z niecierpliwością draft :D i na to kto zostanie z młodziaków z CY.
 

Zobaczyłbym dziś mecz OKC ale podczas środowego grania w basket dostałem palcem w oko i mam rozcięta błonę rogówkę i lekko uszkodzoną spojówkę - miałem szczęście widzę normalnie z lekkimi zamazaniami - niby ma być spoko jak się zagoi. Liczę na dobry mecz - jak tak będzie to obejrzę popołudniu na spokojnie dozując sobie siedzenie przed monitorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://theknicksblog.com/knicks/how-jason-kidds-retiring-affects-the-knicks-salary-cap-situation/

 

Wg. tego co tutaj napisali jest to kwestia negocjacji:

"Again, the relationship is a quid pro quo one, so when a player decides he wants to retire, he and his team need to come to an agreement as to how the remaining years and money due to him will be settled. Typically, a retiring player agrees to take less money than he is guaranteed, and in exchange, he gets his freedom, so long as the team agrees to not contest his retirement. His team would not contest his retirement only if they are satisfied that the player is making a suitable financial concession to them.

Technically, when a player retires from the NBA, he and his team negotiate a buyout and the player is then waived."

 

Z tego co wiem, inna sytuacja występuje, kiedy klub chce zachować prawa do danego zawodnika, wtedy płaci się całość.

Edytowane przez halfoat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z tym Nashem będzie i w ogóle z tym offseason - ale czekam z niecierpliwością draft :grin: i na to kto zostanie z młodziaków z CY.

 

Zobaczyłbym dziś mecz OKC ale podczas środowego grania w basket dostałem palcem w oko i mam rozcięta błonę rogówkę i lekko uszkodzoną spojówkę - miałem szczęście widzę normalnie z lekkimi zamazaniami - niby ma być spoko jak się zagoi. Liczę na dobry mecz - jak tak będzie to obejrzę popołudniu na spokojnie dozując sobie siedzenie przed monitorem.

 

przecież jak Thunder wyjdą zmotywowani po tej ostatniej porażce, to po pierwszej kwarcie nie będzie czego zbierać.

 

zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.