Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

nie mialbym nic przeciwko gdyby westbrook trafil do lakers to raz.

durant w tym roku zostal lepiej obudowany pod nieobecnosc westbrooka i thunder faktycznie grali swietnie. zreszta wciaz graja, wczoraj o maly wlos by tego nie wyrwali i tego gadani by nie bylo.

 

Byłoby. Te Lakers jedzie się drugim garniturem, a nie walczy na 100% o dogrywkę do ostatnich sekund. Thunder grają po prostu najdurniejszy basket z całej czołówki NBA. Żadnej kontroli tempa, żadnego trzymania się planu (oni mają w ogóle jakiś plan na mecz poza napierdalaniem na pałę i zajeżdżaniem rywali atletyzmem?!), bez cierpliwości, opanowania...

 

No i nie ukrywam - to trzeba mieć talent, aby wygrać tablice 59-36, a  w ataku 19-1 (sic!), mieć podobną liczbę strat, niewiele gorszą skuteczność z gry i przegrać mecz... 

 

Heat na dziś modlą się o dwie rzeczy. O zdrowie Odena w EFC i o Thunder w finałach. Bo tych bezmózgów po prostu wypunktują. 

Edytowane przez Alternative
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D'Antoni daje minuty i pozwala grać zawodnikom tak, jak lubią. Nie ogranicza.

 

To, plus cienki roster i masz efekt.

 

Inna sprawa, że tu z Bazemore'a nikt nie próbuje na siłę zrobić rozgrywającego.

 

Poza tym weź pod uwagę, że Kupchak znajdował takie "produkty z reklamacji" jeszcze zanim Mike został trenerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza poprzednie PO i seria z Memphis to pokazała. Miśki zamknęli Duranta i skończyło się granie w PO.

 

Było już wielu takich jak Ty, typowych ignorantów, także raczej nic nowego. Bullshit i tyle.

 

Pisałem o tym w innym temacie jeszcze po tamtej serii. W skrócie:

 

Jeśli przez pół roku, przez 80 meczów ćwiczysz 10 schematów, opierających się na tym samym fundamencie, to gdy ten fundament Ci się wali, wali się i cała budowla. Siłą rzeczy OKC nie miała prawa wygrać tej serii, ale nie dlatego że RW jst dla nich tak niezbędny, a dlatego że nie było czasu na dostosowanie się do nowych realiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że OKC nie są lepsi z samotnym liderem. Jeśli już mieliby się pozbyć Westbrooka, to musieliby w zamian wziąć albo naprawdę mocnego centra, pasującego do Ibaki i Duranta, albo po prostu poszukać dwóch graczy na mocnym poziomie. Takie opcje na pewno mogłyby wyjść Thunder na dobre, ale generalnie ja ciągle w Russela wierzę i mam nadzieję, że tegorocznymi PO udowodni swoją wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez pół roku, przez 80 meczów ćwiczysz 10 schematów, opierających się na tym samym fundamencie, to gdy ten fundament Ci się wali, wali się i cała budowla. Siłą rzeczy OKC nie miała prawa wygrać tej serii, ale nie dlatego że RW jst dla nich tak niezbędny, a dlatego że nie było czasu na dostosowanie się do nowych realiów.

 

według mnie wystarczyło podwajać Zacha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyskusja akademcka

 

po pierwsze z wadami RW trudno będzie wziąźć kogoś lepszego (czyli wymienając jego i tak tracą ) nawet jak to byłby lepszy fit

zainwestowało sie w RS z kontraktem więc teraz konsekwentnie się takiej budowy zespołu będą trzymali tym bardziej że to nadal top#3 zespół ligii

zobaczcie na trejdy obecnie... zespoły boja sie wymieniać zawodników pokroju Ariza a tu piszemy o zamianie takiego gościa?

 

nierealna zmiana frontu

 

inna sprawa że Russell zostanie Russellem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt co ignazz pisze, zespoly boja sie trade'owac co doskonale widzielismy podczas trade deadline

 

nie wiem czy to tylko jednorazowa akcja czy tak juz bedzie zawsze ale niefajnie to wyglada.

 

niemniej, mysle, ze za westbrooka mozna by sciagnac lepsze uzupelnienie duranta, ktory potrzbeuje bardziej kogos w stylu fishera niz westbrooka.

 

dajcie durantowi wysokiego w stylu marca gasola czy tysona chandlera, dodajcie rozgrywajka czy sg, ktory bedzie na poziomie i w takim otoczeniu durantowi nie byloby wcale trudniej.

 

inna sprawa, ze gdyby udalo im sie zatrzymac hardena, to trio kd-russell-hardem moglaby zatrzasc liga przez 10 najblizszych lat.

 

gdybanie... thunder pewnie pozostana przy tym duecie probujac dokladac kolejne klocki. gdyby tylko nie ten perkins i udalo im sie sciagnac gortata... ale to temat o lakers. kobe nie zagra do konca sezonu. szkoda, bo myslalem, ze wroci na kilka spotkan. a tak bedzie mial praktycznie rok przerwy i 2 kontuzje. a buty same sie nie sprzedadza...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi znacznie bardziej przypasowały IV

 

Nie testowałem innych poza I (moja skręcona kostka 2009' pozdrawia) i IV, ale IV to mój ulubiony obów do kosza. Mimo że ściuchany już i mam kilka par na których niemal nie widać śladów użytkownia, to i tak najchętniej przywdziewam IV.

Edytowane przez danny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KB podobno jest wściekły na brak postepów w rehabilitacji i pomimo faktu ze nie warto ryzykować i lepiej odpuścić i tak sezon wygląda to na dość szczery przejaw niemocy niż niecheci

 

KB ma swoje wady ale etos pracy u niego zawsze podziwiałem i szkoda że nie mamy okazjo zobaczyć Kobasa w porządnym systemie spurs. cos czuję że tam by pokazał jeszcze inne zalety tym bardziej że Pop by powstrzymał te jego maniery boiskowe które mu nie służą

 

RW nigdzie nie pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe w spurs wygralby wiecej ale indywidualnie bardzo by stracil. Ciezko byloby pogodzic jego ambicje i charakter z systemem popa. Robilem kiedys taka mala symulacje i wyszlo ze srednie puknktowe z kariery polecialyby o ok 4.6 punkta przy prawie 4 rzutach mniej wiec % wzroslby

Edytowane przez MVPrzemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.