Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Fuck, a miał być piękny losing streak teraz... przed meczem byliśmy po ciężkich bojach na czwartej pozycji w loterii, teraz znowu top 3 się oddala, jestem niepocieszony. Będzie przykro, jak przez takie zwycięstwa skończy się na 7-8 numerku. 

 

Można winić Russa, ale Duran też się nie popisał, mimo TD. Pasywny w c*** był. 

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westbrick jest wciąż zajebisty, dzisiaj prawie q-double z 8 stratami:D W cegleniu, zabieraniu gry Durantowi a przede wszystkim w robieniu najbardziej kretyńskich min po udanych akcjach to to jest MVP bez dwóch zdań. Retard z IQ porównywalnym do Beasleyów i Smithów. Zresztą już wyraz jego twarzy nie poraża inteligencją.

 

Ale i tak największą winą RW jest to, jak zabiera grę i rzuty Durantowi. JAk taki ceglarz może mieć więcej FGA od KD? Ktoś ma jakieś staty jak wyglądał Durant w tym sezonie z i bez RW? OKC 3-5. Szacuneczek. Pewnie prędzej czy później dojdą do siebie, ale okres absencji Westbrooka pokazał, że Thunder bez niego, z samotnym liderem są lepsi. Im trzeba trejdu za dwa dobre assety do Duranta.

 

A Lakers? Ja już coś nt ich dziwnej gry mówiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2Q, gdy Oklahoma odjechała na 16 punktów, myślałem że to koniec. Tymczasem nie doceniłem naszego ulubionego contendera. Seria chyba 10. bonehead plays. Lakersi nie byli wówczas dużo lepsi, ale OKC sami zaprosili ich z powrotem do gry.

 

Dawno nie widziałem popisu mogącego się równać z tym, co pokazał nam Westbrook. TOP5 talentu w lidze i absolutny brak kontroli nad własnymi emocjami. Co z tego, że w 4Q miał 3 kapitalne zagrania (ofensywna zbiórka, dunk i trójka z 10. metra), skoro położył swój zespół w 2Q. 

 

Durant, niestety, nie lepszy. Znikający MVP. Ale ok, ma prawo być zmęczony więc nie czepiam się go aż tak.

 

Gra falami OKC i jej prostota jest przerażająca.

 

Brawa dla Lakers, koncertowo ogoliliście dziś frajerów.

 

Fuck, a miał być piękny losing streak teraz... przed meczem byliśmy po ciężkich bojach na czwartej pozycji w loterii, teraz znowu top 3 się oddala, jestem niepocieszony. Będzie przykro, jak przez takie zwycięstwa skończy się na 7-8 numerku.

 

Chłopaki cieszą się grą, ale mimo wszystko liczę, że to umoczą...

 

Za każdym razem gdy fan pisze takie rzeczy o swoim zespole, gdzieś na świecie umiera mały kotek.

 

Nie odbierz tego źle, doskonale rozumiem kontekst i Twój punkt widzenia jako Lakerfana i wcale się nie dziwię. Ale z NBA dzieje się coś bardzo dziwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie prędzej czy później dojdą do siebie, ale okres absencji Westbrooka pokazał, że Thunder bez niego, z samotnym liderem są lepsi.

Zwłaszcza poprzednie PO i seria z Memphis to pokazała. Miśki zamknęli Duranta i skończyło się granie w PO.

 

Było już wielu takich jak Ty, typowych ignorantów, także raczej nic nowego. Bullshit i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mialbym nic przeciwko gdyby westbrook trafil do lakers to raz.

durant w tym roku zostal lepiej obudowany pod nieobecnosc westbrooka i thunder faktycznie grali swietnie. zreszta wciaz graja, wczoraj o maly wlos by tego nie wyrwali i tego gadani by nie bylo.

 

meeks mocno walczy o kontrakt. bardzo dobry sezon. szkoda tylko, ze w takim sezonie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.