Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uprawiam profesjonalnie sportu, ale jeżeli miałbym wyjść na parkiet z myślą porażki, bo to tylko sezon, w którym tankujemy i w następnym się odbijemy to bym w ogóle nie wychodził na boisko.

 

To nie 2k, jest wiele aspektów poza tankowaniem po WigginsEmbiidParker chociażby kontrakty telewizyjne - kto by chciał oglądać drużynę nastawioną od pierwszej do ostatniej sytuacji na L przez kibiców w hali do ambicji samych graczy właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uprawiam profesjonalnie sportu, ale jeżeli miałbym wyjść na parkiet z myślą porażki, bo to tylko sezon, w którym tankujemy i w następnym się odbijemy to bym w ogóle nie wychodził na boisko.

 

To nie 2k, jest wiele aspektów poza tankowaniem po WigginsEmbiidParker chociażby kontrakty telewizyjne - kto by chciał oglądać drużynę nastawioną od pierwszej do ostatniej sytuacji na L przez kibiców w hali do ambicji samych graczy właśnie.

 

OK zgadza się. Pod tym względem to nawet pewnie Sixers wychodzą, żeby wygrać.

 

Ale ja nie pojmuję przede wszyskim tych działań managementu, transferów, trenera. Ambicji graczom natomiast nie brakuje teraz, szkoda że Gasol tak nie wyglądał rok temu (tak, tak, był Howard, Pau był PF bla, bla). Rozumiem, że 80% choruje na contract year i takie ogórki, jak Meeks już nigdy nie zbliżą się do podobnego poziomu, no ale generalnie reasumując to wszystko nie ma tu ładu, składu ani logiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, no ale generalnie reasumując to wszystko nie ma tu ładu, składu ani logiki.

A ile ekip w tej lidze ma 'ład,skład i logikę' ?

 

Wyśmiewana często na forum Philly została pochwalona przez Silvera, bo to chyba obecnie najbardziej konsekwentna ekipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ekip w tej lidze ma 'ład,skład i logikę' ?

 

Wyśmiewana często na forum Philly została pochwalona przez Silvera, bo to chyba obecnie najbardziej konsekwentna ekipa.

 

A ile ekip to taka marka jak Lakers? Jakkolwiek by to głupio nie brzmiało, to spodziewam się, że jeśli już coś robią w LA, to robią to porządnie ;)

 

Kupchack to prawdziwy wizjoner, GM pierwsza klasa, ale w momencie gdy mamy w zasięgu TOP#5 pick, przychodzi trade deadline to on zamiast brać garściami picki (nawet pal licho, ten TOP 20!), to zostawia najgroźniejszą broń w drużynie i bierze zaciętych młokosów jak psy walczących o nowy kontrakt za łamiącego się veta. No nie czaje, po prostu nie czaję.

 

Nikt nie każe Lakersom kłaść się na parkiecie, ale wystarczyło oddać tą ekipę w ręce Farmara, Johnsona, Younga. Raz że nabrali by sporo doświadczenia, dwa ograli się przed 2014-15, gdzie mam nadzieję ich widzieć w LA, trzy - bilans by się zgadzał i wszyscy byliby happy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupchack to prawdziwy wizjoner, GM pierwsza klasa, ale w momencie gdy mamy w zasięgu TOP#5 pick, przychodzi trade deadline to on zamiast brać garściami picki (nawet pal licho, ten TOP 20!)

 

problem w tym, że nikt mu tych picków nie dawał

 

szkoda że Gasol tak nie wyglądał rok temu

 

wyglądał, kiedy był zdrowy

 

ps. kosztowne zwycięstwo, ale qrwa fajnie zagrali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat krytyka Kupchaka, który jest jednym z najlepszych GM w lidze obok Popa(może nie ma ciągnie dwóch fuch od 2002, ale i tak on podejmuje decyzje), Birda i Rileya, brzmi śmiesznie. 

 

Pozyskanie Richarda Jeffersona, danie mu potem 40baniek na 4lata, dodatkowo 36baniek na 4lata dla gracza, którym się gra 20minut,, a w najważniejszych meczach jeszcze mniej to coś co wyklucza Popa z tego grona, Chociaż dla mnie to on nie jest GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasolem, mogą jeszcze handlować na zasadzie S'nT po sezonie bo posiadaja prawa birda. Jak sobie przypomnisz Hill był na wylocie za pik, no ale Lakers to nie jest supermarket, żeby brać coś poniżej ceny.. Brooks to wciąż wielki talent, ma podobne ruchy do Kobiego więc jak dla mnie bardzo dobry trade.

90% tej drużyny walczy o kontrat na następny sezon, dlatego ambitna postawa i wygrywanie to nic dziwnego. Fakt, powinni przegrywać wszystko jak lecil, ale to LAL, większość z obecnego składu chciałoby tu pozostać, pomimo beznadziejnych wyników.

Nie logiczne jest np. to, że GM Toronto oficjalnie chciał tankować, a wykręcił jeden z lepszych wyników dekady dla dinusiów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

young niedawno mowil cos, ze zamierza nie wykorzystac opcji ale chcialby bardzo dalej grac w jezioranach

 

czytaj: fajnie mi tu, mam blisko kumpli i rodzine, pokazalem, ze potrafie grac, wiec teraz mi zaplaccie.

nie wiem ile bedzie chcial dostac ale byloby fajnie by go zatrzymac.

 

co do nasha, faktycznie moga mu rozlozyc chyba ostatni rok kontraktu na 3 lata. ale co to zmieni, nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendrek

 

Suns dawali nam pick Pacers albo swój zdaje się, Mitch chciał ten Wizards. To było potwierdzone info.

 

A obecny Gasol to... gość na miarę tego z ostatniego mistrzowskiego sezonu? Nie chcę przesadzić, no ale po powrocie po kontuzji wygląda tak nie tylko "wizualnie" ale i statystycznie... 19 ppg na +50%, 9 rpg, 3,5 apg i 2 bpg... słabo?

 

PS. Nie chce robić OT, więc jak by ktoś tutaj odpisywał w temacie mógłby dać info, czy picki NYK i Nuggs to jest w tym roku swap czy Nuggs mają swój a DODATKOWO Knicksów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendrek

 

Suns dawali nam pick Pacers albo swój zdaje się, Mitch chciał ten Wizards. To było potwierdzone info.

 

A obecny Gasol to... gość na miarę tego z ostatniego mistrzowskiego sezonu? Nie chcę przesadzić, no ale po powrocie po kontuzji wygląda tak nie tylko "wizualnie" ale i statystycznie... 19 ppg na +50%, 9 rpg, 3,5 apg i 2 bpg... słabo?

 

PS. Nie chce robić OT, więc jak by ktoś tutaj odpisywał w temacie mógłby dać info, czy picki NYK i Nuggs to jest w tym roku swap czy Nuggs mają swój a DODATKOWO Knicksów?

 

potwierdzone przez kogo?

 

weź pod uwagę, że może Lakers wolą trzymać opcję zatrzymania Gasola na kolejny sezon niż sprzedaż za słaby pick.

 

chociaż patrząc na to, ile first rounderów zmieniło w tym sezonie właścicieli, mam wątpliwości, czy Suns byli tak skłonni do wymiany.

 

a pick Nuggets idzie do Orlando.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brasnahana z LA Times. Ale było i w innych źródłach.

 

A czy Gasol na następny rok? Już chyba temat tołkowany dziesiątki razy. ...w połączeniu z dobrym pickiem i polowaniem na FA? Eee...

 

źródła z Phoenix mówiły co innego, ale kto wie.

 

a polowanie na FA? jakich FA, kore? i co to ma do dobrego picku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.