Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

         Ejże, narzekanie na brak w meczu debiutantów, pierwsza piątka All - Rookie - proszę Was, w większości innych drużyn Kelly nie łapałby się do rotacji, gra ostatnio niezłe minuty przez braki kadrowe, co czasem coś rzuci. 

Pokaż mi chociaż trzy posty kibiców Lakers, w których ktoś wpada w euforię z powodu gry Kelly'ego. Coś ci się chyba pomieszało... po prostu została zauważona poprawa w jego grze w stosunku do początku sezonu, a Ty próbujesz ludziom wmówić coś, czego nikt nie napisał. Danny zwrócił uwagę na progres, ale zaraz został zaatakowany, że się podnieca. Alergia jakaś...

 

Prędzej powiedziałbym, że w pewnym momencie w Olynyku niektórzy już widzieli zbawiciela pod koszem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odniosłem się tylko do stwierdzenia, że Kelly zasługuje na Rising Star i All-Rookie 1st Team, wg mnie nie zasługuje. Pisałem już, że z tak dalekim numerem to dobry wybór. To wszystko, może źle dobrałem słowa, nie widzę euforii nad jego grą, a jedynie przecenienie jego dotychczasowych dokonań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie gra wystarczająco dobrze, żeby w tej 9 debiutantów nominowanych do Rising Stars się znaleźć. Gdyby to było 7 graczy, wtedy bym się nie upierał.

Natomiast nigdzie nie napisałem, że zasługuje na 1st team. Oczywiście fan Lakers przeczyta tamtego posta i się uśmiechnie, wiedząc, że to pobożne życzenia. Ale serio, jeśli będzie grał tak jak w ostatnich tygodniach, podkreślam to JEŚLI, to nie widzę powodu, żeby nie miał dostać paru punktów w głosowaniu.

Mniej spinania pośladów. Ileż można pisać o tankowaniu i kto to nas nie zwabi za rok? Ja czekam na każdy kolejny mecz licząc na zwycięstwo i skoro na duże rzeczy trzeba będzie poczekać to cieszę się z tych małych rzeczy,  takich jak ta, że Kelly jest pierwszym rookie Lakers od czasów Eddiego Jonesa, który zdobył 26 punktów w meczu (rekord Kobego to 24).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis, Hardaway Jr, Antic, Adams, KCP, McLemore, Olynyk, Snell, Plumlee. 

 

???

 

btw. ale ten wschód jest straszny. jak ci Sixers wygrali 15 spotkań? swoją drogą, zmiennicy trwonią całą przewagę, pokazując totalną indolencję, a trener trzyma starterów na ławce przez prawie pół czwartej kwarty. to się nazywa tanking.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steve Nash już nie zagra do końca meczu z Bulls (zszedł z parkietu w 3Q). Nie iwem tylko czy plecy czy noga jest problemem ale ogólnie powiem tylko, że długo to nie trwało :smile:

 

Niech znów próbuje wrócić. Poczekamy kolejne 2 miesiące.

Edytowane przez Air
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.