Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

@Ignazz

twoje dni juz sa policzone, wiesz o tym?

 

oczywiście że policzone...

 

od kiedy je policzyłem ;-)

 

mnie na forum Lakers szokuje jak można podniecać się Kellym i opisać, że to dobry wybór z 2 rundy..... poproszę jeszcze bardziej obszerniejszy wywód bo czytałem z ciekawością.....

 

jak Wiggins wyląduje w LA to sie wścieknę ;-)

 

co jest Gasolowi? tanking L4? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie na forum Lakers szokuje jak można podniecać się Kellym i opisać, że to dobry wybór z 2 rundy..... poproszę jeszcze bardziej obszerniejszy wywód bo czytałem z ciekawością.....

 

 

Pokaż mi lepszego, którego Lakers mogli wziąć z nr 48 w tym hujowym drafcie, bo na prawdę nie wiem jak można nazwać wybór Kelly'ego złym, albo się nie odzywaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kim innym mają grać Lakers jak Kaman zajmuje cała ławke,dodajmy do tego grę pod Mikem D'Antonim i sprawa się wyjaśnia.Przy pełnym rosterze Kelly nie ma prawa na chwile obecną być więcej niz 10-11 graczem w teamie no chyba że tankujesz na potęge i bez różnicy czy na boisku biegają ludzie pokroju Koszarka lub inne koszykarskie tuzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi lepszego, którego Lakers mogli wziąć z nr 48 w tym hujowym drafcie, bo na prawdę nie wiem jak można nazwać wybór Kelly'ego złym, albo się nie odzywaj.

Pewnie nie mogli, ale to nie powód żeby się nim podniecać i widzieć go w All-Rookie Team i dziwić, że nie wzięli go do meczu debiutantów. A przyszłość niekoniecznie czeka go lepsza niż takiego Ebanksa, więc nie ma co się jarać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu widzisz lepszych rookich? W obecnych czasach stretch 4 to skarb, a gość dodatkowo całkiem nieźle rozumie grę i nawet obecnie widać sporo poprawy w stosunku do początkowych występów. Ciekawe co będzie z Kendallem. Steve Blake będzie FA, podczas gdy z Marshallem moga skorzystać z TO za małą kwotę. Biorąc pod uwagę obecny sezon powinni się skupić na ogrywaniu młodych grajków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu widzisz lepszych rookich? W obecnych czasach stretch 4 to skarb, a gość dodatkowo całkiem nieźle rozumie grę i nawet obecnie widać sporo poprawy w stosunku do początkowych występów. Ciekawe co będzie z Kendallem. Steve Blake będzie FA, podczas gdy z Marshallem moga skorzystać z TO za małą kwotę. Biorąc pod uwagę obecny sezon powinni się skupić na ogrywaniu młodych grajków.

Steve Blake jest 33 latkiem roboacym 9/8 w 32 minuty w systemie D'Antoniego. Więcej niż dwa mln na sezon liczyć nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz z calym szacunkiem ale kelly jest fajny. nie wyglada, nie ma prawa a jednak niektorymi akcjami zaskakuje baardzo mocno. jasne, gra w systemie d'antoniego i korzysta na tym ,ze nie ma kto grac ale szczerze mowiac nie widze lepszego gracze w 2 rundzie niz on na te chwile. nie wiem moze za malo widzialem ale poza glenem ricem jr (nie zwolnili go knicks?) nie kojarze nikogo innego.

 

jasne, ze nie bedzie difference makerem ale juz osiagnal chyba wiecej niz ebanks i niejeden grajek wybrany ostatnio przez lakers.

 

i jak sie okazuje, nie tylko my sie jaramy,nawet na nba.com zauwazono jeo gre. wiec chill. ale fakt faktem ,jezeli to jest jeden z pozytywow tego sezonu, to tylko pokazuje to z jak slabym sezonem mamy do czynienia w jezioranach.

 

kolejna sprwa. wypada nasznajlepszy gracz nick young. wygrana w cle to taki wypadek przy pracy, tam jest serio baardzo slaba atmosfera w szatni. wszystkie nastepne zespoly beda nass teraz rozjezdzac.

 

a co do gasola, ostatnio wrzucal fote ze szpitala, jak mu costam sciagali z nogi czy krocza. nie wygladalo to fajnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę trzeba mieć taaaakie jaja by napisać, że Gasolowi coś ściągali z okolic krocza.

 

Czyli go jednak nie da rady streadować?

 

Co do tych Waszych nonameów i śmieciowych kontraktów - rzeczywiście grają nadspodziewanie fajnie, a i wynik się zgadza, ale proszę - to już z piaty (bieda) zawodnik, którym się jaracie (tylko w ostatnim miesiącu, sprawdzić czy nie tygodniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej, przed tym jak rzucał 20+, że fajnie się porusza na boisku - wiadomo shakyhands na początku ale to każdy chyba tam(NBA) przechodzi. Gra inteligentnie dużo widzi, dobrze podaje - tak jak ktoś napisał to nie ma być gwiazda tylko przydatny role player stretch 4. Teraz więcej rzuca bo nie ma kto inny tego robić - niech się ogrywa. Co do draftu to tak był moim zdaniem kiepski i wyciągnięcie Kellego z takim numerem jest niejakim stealem. Zobaczymy jak się jego losy potoczą, a na teraz cieszę się, że mamy go w zespole i niech po prostu gra. 

A co nie wolno się jarać słabszymi zawodnikami zespołu, któremu się kibicuje, którym gra wychodzi jako tako?

Wiadomo jaka jest sytuacja, ale trzeba dostrzegać też minimalne pozytywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymień tych 20. Ba, wymień tych 12-13 co pokazało to w tym sezonie. 

 

 

MCW, Oladipo, Burke, Giannis, Hardaway Jr, Antic, Adams, KCP, McLemore, Olynyk, Snell, Plumlee. 

Do tego Noel, Porter, McCollum, Len, Plumlee, Bennett, Zeller. 

 

           Nie mam nic do Kellego, uważam, że jako wybór z tak dalekim numerem w tak słabym drafcie to spory steal, ale to nie powód, aby aż w takim stopniu jarać się gościem ( i dziwić się, że inni tego nie robią), który za 2 lata w LAL może mieć problem z łapaniem się do rotacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stopniu? Ja nie widzę jakiejś euforii.

         Ejże, narzekanie na brak w meczu debiutantów, pierwsza piątka All - Rookie - proszę Was, w większości innych drużyn Kelly nie łapałby się do rotacji, gra ostatnio niezłe minuty przez braki kadrowe, co czasem coś rzuci. 

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że Olynyk,Plumlee pokazało, a  Porter,McCollum,Len,Plumlee,Bennett,Zeller pokażą ?

Obaj dostają mniejsze minuty, stąd pewnie mają gorsze staty (nie wiem, nie porównywałem). Olynyka widziałem w prawie każdym meczu i nie mam wątpliwości, że w NBA będzie wartościowym roolsem, bardzo dobry w ofensywie z dobrym rzutem, świetny technicznie, do tego jeden z lepszych wysokich podających. I już to pokazywał, nie grał dużo bo w Bostonie są Bass czy Humph, którzy dostają dość duże minuty w nadziei, że uda ich się wymienić. 

Co do Plumlee to widziałem go kilka razy i nie wydaje się być dużo gorszy od brata, gdyby grał w takich Lakers to pewnie kręciłby podobne staty do Milesa. 

Zresztą obaj trafili do meczu debiutantów, nie to, żebym przywiązywał do tego jakąś większą wagę, ale chyba też świadczy to o tym, że coś już pokazali. 

Edytowane przez Regis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.