Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim zbierać picki. A prócz ewentualnego wyboru za Gasola jak pisałem wyżej może uda się jeszcze za kogoś z wesołej gromadki wyciągnąć (chociaż ciężka sprawa). Tu w trzeciej dziesiątce może być mocno.

 

Wiadomo celem jest jeden (własny) w top5 : Embiid, Wiggins, Parker, Smart, Exum.

 

Tylko, że w tym drafcie idą jeszcze :

 

Vonleh, Randle, J.Young, G.Harris, LaVine, Hood, Cauley-Stein, Robinson III, Gordon, McDermott, K.Anderson, Grant, Saric czy Payne. I pewnie pominąłem wielu. Od czwartku poświęcam sezon na oglądanie NCAA.

 

 

Tak czy inaczej plan dla Lakers to zbieranie za wszelką cenę (przejmować chu*owe umowy do '15 jak ktoś takich nie chce już, oddać każdego poza Kobem, nawet N.Younga, którego bym żałował) picków.

Co do NCAA, i tego, że LAL będą draftować to czytam i oglądam(skrótów) teraz więcej własnie basketu z collegu - i zarwane nocki na niestety niektórych nieudanych meczach NBA zamienię na noce z NCAA - jest sporo spotkań do nadrobienia - zaczynam pobieranie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o to w temacie o 2k14, ale nikt nie odpwiedział więc pytam tu.. Nie mając wykupionego w XBOXie internetu mogę jakoś załawić sobie draft class?

 

http://www.mediafire.com/download/xlgz7gkterox1x8/2014+Class%282%29.FDC

 

Będziesz musiał sformatować jakiegoś pendrive'a w xboxie, potem wsadzasz go do kompa i odpalasz program np. usbxtaff (http://digiex.net/downloads/download-center-2-0/xbox-360-content/apps-pc/4046-usbxtaf-xbox-360-usb-storage-explorer-xplorer-usbxtaf-v44-download.html) i za jego pomocą przerzucasz ten draft class na pena i potem zgrywasz na xboxa.

 

Jeżeli nie będzie coś działać to chyba będziesz musiał jeszcze wspomóc się tą instrukcją: http://www.operationsports.com/forums/nba-2k-rosters/588118-how-rehash-save-roster-usb.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość załadowania draft class już w trakcie trwania sezonu? Bo nie widzę nigdzie takiej opcji, a jak bym ściągnął to chciałbym jeszcze w tym drafcie mieć tych graczy, bo mam pick Sixers który będzie prawdopodobnie w TOP3. :) 

 

Żeby nie było totalnego offtopu to jeśli chodzi o draft to wiadomo, że jeśli jakimś cudem (jakieś 5 % szans) uda się mieć jedynkę to brać Embiida, jeśli chodzi o wybór w okolicach 5 to brałbym Smarta. Szkoda, że Exum nie gra w NCAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jendras, kogo byś dał w top 5 na ten moment w takim razie? Bo Randle'a ja nie widzę, a trzeba się pomału nastawiać na wybór w okolicach piątego.

 

Embiid, Exum, Parker, Wiggins, Randle, Gordon są u mnie wyżej.

 

a ostatnio nawet Hood.

 

Piątka wydaje się najbardziej prawdopodobna, ale jeśli dodatkowo odejdzie Gasol, to widzę szansę wbicia się na 3, 4. A Nawet z piątego są całkiem spore szanse na top3.

 

Imo Pelinka będzie chciał przeforsować do LA Exuma.

 

January - mockami się na razie jeszcze aż tak nie sugeruj, na tym etapie to jednak ciągle trochę wróżenie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co PHO się w to pcha, ma tylko 2 winy nad Dallas, jakoś nie wierzę, że utrzyma pace na 50 win i wkrótce z PO wypadnie.

Wiem, że mówię to od dawna, ale serio, starczy lose streak 4-5 winów i papa. Dojedzie się na 44 winach, overachieving straszny, ale do PO za mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co PHO się w to pcha, ma tylko 2 winy nad Dallas, jakoś nie wierzę, że utrzyma pace na 50 win i wkrótce z PO wypadnie.

Wiem, że mówię to od dawna, ale serio, starczy lose streak 4-5 winów i papa. Dojedzie się na 44 winach, overachieving straszny, ale do PO za mało.

 

a ja nie rozumiem ciągłego hypowania Dallas. to nie 2011, fellas

 

a Suns bez Bledsoe i nadal wygrywają. to kiedy ten losing streak?

 

z tymi pickami to jest jakaś psychoza. Lakers nie dostaną wyboru z loterii, wyczuwam bullshit w tym tweecie, ale żeby takie halo robić wokół jakiegoś late first? "they craze" - yup, they are

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie rozumiem ciągłego hypowania Dallas. to nie 2011, fellas

 

a Suns bez Bledsoe i nadal wygrywają. to kiedy ten losing streak?

 

z tymi pickami to jest jakaś psychoza. Lakers nie dostaną wyboru z loterii, wyczuwam bullshit w tym tweecie, ale żeby takie halo robić wokół jakiegoś late first? "they craze" - yup, they are

Nie żebym był upierdliwy, ale Dirk gra sezon jak w 2011

Nie wiem kiedy, ale jakoś drużynie prowadzonej przez Dragicami z fc Morrisów trochę ciężko mi zobaczyć ten team dobiegający jako 50 win. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasywność Wigginsa to zbyt duży redflag.

 

ale wiele zależy od wyników loterii.

 

Jego mecz przeciwko Texasowi obnażył wiele braków. Embiid też nie zachwycił, ale wypadł przyzwoicie, ale Wiggins? Rzutowo słabo. O dziwo w obronie też przeciętnie. I jeszcze się wyfaulował. Nie radził sobie z silnymi, atletycznymi graczami z Texasu. Jak nie siedział mu rzut to nawet nie próbował szukać kolegów, tylko po prostu zniknął. W ogóle nie wyglądał jak gracz z TOP10 nadchodzącego draftu. Nie często oglądam NCAA, ale wrażenie z oglądania całego meczu Embiida i Wigginsa nie zachwyciły. Może to tylko jeden mecz, ale przyszła wielka gwiazda NBA tak znikać nie powinna. I to w prestiżowym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.