Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

january:

 

ad1. tak  jak piszesz o przeciekach, że Love będzie chciał do Lakers tak samo pojawiały się przecieki, że Lebron może też zechciec wrócić do domu...

 

nie wiem czemu uparcie w kontekście Heat piszesz ciągle o BIG3, ale ok możemy to zostawić, mnie po prostu zadziwia pewność z jaką piszesz, że oni w Miami zostaną, ale ok możemy to zostawić

 

ad2. te przecieki po pierwsze nie wiemy na ile to jest wiarygodne, a po drugie do następnego lata może się wiele zmienić nawet jeżeli na tą chwilę rzeczywiście Love chciałby do LA to może mu się odwidzieć

 

ad3. 

Największa szansa Lakers na kolejnego franchise playera to pewnie ten nadchodzący draft. Liczenia na to, że w 2016 roku jakiś Durant podpisze z nami to naprawdę pobożne życzenia. Ile znasz przypadków, że tego typu budowanie drużyny czyli trzymamy kciuki, że za rok podpisze z nami nasz numer 2, a za dwa lata podpisze z nami nasz numer 1 się rzeczywiście udało ? a jeszcze przy obecnym CBA

 

ad4.

dziwne jest to co piszesz o Melo i grze w ofensywie bo z Love masz bardzo podobna sytuację. Kompletnie nie rozumie też po co przy KB i Melo wysoki mający dobry range ? bo jak dla mnie to idealny byłby tu taki center w typie Asik'a, który broniłby dostępu do kosza i zbierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Love z Melo łączy słaba obrona.

 

I w zasadzie tyle.

 

Poza tym jest młodszy, jest najlepszym zbierającym w lidze, ma wyższe IQ, jest lepszym passerem, nie przetrzymuje piłki, nie opiera się w takim stopniu na izolacjach, a przy tym jego kontrakt też będzie niższy. Zdecydowanie wolę czekać na niego.

 

Bosh jest dobry, ale Bosh jest po trzech (być może niedługo czterech) finałach z rzędu. I'll pass.

 

Shevcu, coś jest nie tak z twoimi liczbami. Lakers na 2015 mają tylko kontrakt Bryanta + tegoroczny pick.

 

btw. Magic coraz bardziej się ośmiesza. Przykro na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca - Love w ofensywie nie wymaga piłki - może tworzyć spacing za liną 3PT i nie będzie specjalnie mu to przeszkadzać, więc nie musi nominalny rozgrywający być ograniczony do rzucania tylko za 3, ale też pograć z piłką. W dodatku mając Melo i Bryanta z marszu potrzeba centra z dobrym rangem- przy Kobem i KL już nie trzeba. Dokładając do tego mniej wydanych pieniędzy + perspektywy lepsze na 2016 jest Love over Melo.

 

 

To fajnie, tylko melo oddaje from the paint mniej rzutów niż love, bardzo dużo z półdystansu i za 3.

 

Melo

 

 

Love

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=doSSyCAXWnw
Never going back 2014 LA LAKERS DRAFT PICKS.

jakiś czas temu wyhaczyłem już jakiś mixtape dotyczący LAL, a teraz wpadłem na to - miał być też jakiś nowy projekt mixtepowy o Jeziorowcach, jak coś znajdę to wrzucę.

edit:
http://www.datpiff.com/mixtapes-search.php?criteria=keyword:%20lakers

http://www.youtube.com/watch?v=KBZM-LjXeQ0

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli gasol gdzies ma sie odbudowac to wlasnie przy lekarzach w phoenix i jest to ostatni dzwonek by z niego cos wyciagnac.

lakers maja problem z uzyskaniem za niego czegokolwiek. niemniej w zamian dostaja niesprawnego okafora (zagra w tym sezonie?) i pick, tylko pytanie jaki. ja bym tu cos probowal jeszcze ugrac, niemniej 1 rundowy pick na przyszly sezon byloby nawet ok.

 

farmar, blake i nash podobno uczestniczyli w treningu. gasol out na minimum tydzien.

 

btw. na nba2k14 zabawilem sie w menadzera. symulowalem do konca sezonu, dostalem 3 pick w drafcie. wybralem jabari parkera. z fa udalo mi sie podpisac bledsoe, gortata i monroe. ze swoich przedluzylem hilla, kobego (tu byl myk, po przedluzyl za 12baniek rocznie) nick young tez przedlyzl, farmar, doszli jacys rookies, reggie evans.

 

szalu nie bylo ale fajnie pograc gortatem w koszulce lakers:) mam jednak nadzieje, ze lakers jednak uda sie sciagnac jakas gwiazde w offseason...

Edytowane przez badboys2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli gasol gdzies ma sie odbudowac to wlasnie przy lekarzach w phoenix i jest to ostatni dzwonek by z niego cos wyciagnac.

lakers maja problem z uzyskaniem za niego czegokolwiek. niemniej w zamian dostaja niesprawnego okafora (zagra w tym sezonie?) i pick, tylko pytanie jaki. ja bym tu cos probowal jeszcze ugrac, niemniej 1 rundowy pick na przyszly sezon byloby nawet ok.

 

farmar, blake i nash podobno uczestniczyli w treningu. gasol out na minimum tydzien.

 

btw. na nba2k14 zabawilem sie w menadzera. symulowalem do konca sezonu, dostalem 3 pick w drafcie. wybralem jabari parkera. z fa udalo mi sie podpisac bledsoe, gortata i monroe. ze swoich przedluzylem hilla, kobego (tu byl myk, po przedluzyl za 12baniek rocznie) nick young tez przedlyzl, farmar, doszli jacys rookies, reggie evans.

 

szalu nie bylo ale fajnie pograc gortatem w koszulce lakers:) mam jednak nadzieje, ze lakers jednak uda sie sciagnac jakas gwiazde w offseason...

Ja też się, tak bawiłem ale prze symulowałem sezon, zrobiłem draft, trochę FA, symulacja następnego sezonu i teraz 2016.

 

L.Stephenson - z FA

Kobe

K.Leonard - za wcześniej podpisanego Bledsoe i Denga

Pau - wyciągnięty z Bostonu za P.Pattersona

Embid - Draft

 

J.Nelson - z FA

James Young - z Cavs, za kogoś

Rodney Hood - Draft

Nick Young - z FA

J.Hill - przedłużenie

Kiralenko - z FA

Garnett - za Boozera

 

Najgorzej, że każdy płacze o minuty, ale mam kim rotować - James Young z tego draftclass ma taką gałę, że sam w to nie wierze. R.Hood świetnie kończy w pomalowanym. Embid podbiłem mu potential ale i tak czasami żałuję, że go mam - może wymienię za Lova zobaczymy po sezonie :tongue:

 

Tylko, żeby dyskusja się tutaj nie rozwinęła bo będzie off top 2k14.

 

Wracając do rzeczywistości to Pau lubię, ale jakbyśmy mieli zaoszczędzić i dostać do tego picki to oddaję gościa. On sam wile razy mówił, że chce grać dla LAL do końca, że tu mu się podoba, ale serio jak bardzo można w to wierzyć - sam słyszy ciągle plotki transferowe o sobie od 3 sezonów jeżdżą po nim, a  tu go kochają - LAL. Co do plotek jak ma jakąś wartość rynkową to też nie ma się dziwić, że się o niego pytają.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canberra schoolboy Dante Exum plans to sit down with Kobe Bryant to learn the secrets behind the superstar's successful leap from high school to the NBA.

 

LA Laker great Bryant became the first guard in history to bypass college and be drafted straight out of high school in 1996. Exum, who completed high school last year, is preparing for a similarly rapid rise to the big stage after announcing last week he would forego college and nominate for June's NBA Draft.

 

The point guard has signed with Bryant's manager Rob Pelinka, who has told the 18-year-old that Bryant is willing to give him advice on how to handle the leap. The Lakers, in the midst of a disappointing season, have already contacted Australia basketball great Luc Longley to discuss Exum, who led Canberra's Lake Ginninderra College to last year's national schoolboys title.

 

''A reason why I signed with the agent I'm with is he has Kobe Bryant, and he's been through this when he came into the NBA,'' Exum said.

 

''I guess having him as a mentor who can guide me through what he did and how he became successful is something which is pretty good. I haven't chatted to him yet, but the agent said Kobe knows who I am and he said he'd definitely have a chat to me.''

 

 

http://www.canberratimes.com.au/sport/basketball/dantes-peak--canberra-teenager-joins-team-kobe-20140203-31xll.html

 

Dawać Exuma do LA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.