Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Rappar bo Kelly krył Melo w meczu jakieś 20 minut, a w tym czasie Carmelo chyba za każdym razem punktował. Pewnie gdyby nie faule Ryana, to ten kryłby go cały czas i TS byłoby lepsze.

 

Melo ceglił jak Hill był na nim i w końcówce chyba Meeks ze dwa razy choć końcówkę słabo pamiętam, więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, żeby się śmiać, że ma jedną kontuzję za drugą, tylko to, że nie wie kiedy powiedzieć "dość". Mógłby dla dobra Lakers przejść na emeryturę ale on woli na siłę próbować udowodnić, że jeszcze potrafi grać...

 

To po prostu nie ma sensu, a wszystkie znaki na niebie mówią, aby sobie darował. Pierścienia i tak już nie zdobędzie w LA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna sluszna opcja byloby zastosowanie amnestii ale juz ja wykorzystali.

Teraz sobie wladze Lakers w brode pluja

 

nikt sobie nie pluje w brodę

Lakers nie mogli wykorzystać amnestii na Nasha

a jego kontrakt to, wbrew pozorom, wcale nie jest tak duży ciężar

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budowany zespół Lakers przy informacji że Nash wybiera LA ponad Toronto i te 3x10.000.000$ w chwili podpisu nie wydawał się aż tak źle zainwestowany w kontekście kasy vs talent... ( a nie miało być 3x12?)

 

efekty jakie zebrano są masakryczne i jestem w szoku jeżeli chodzi o skalę nieszczęścia....

ale to nie powód aby wysmiewać gracza lub skazywać go na proste "powinien kończyć"

 

dajcie sobie bana na grę w kosza i zrozumiecie jak to trudno powiedzieć sobie dość na amatorskim poletku a tu mamy kasę, flesze i inne kwestie...

dodatkowo zapewne tak po 15 latach funkcjonowania na walizkach jestem święcie przekonany że gracze-wędrowniczki nie są zyciowo przygotowani do siedzenia w jednym miejscu z jedną kobietą jeszcze dodam.... no way

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekacie na kontrakt Nasha a w czym on jest taki zły? W tym sezonie i tak jest tank. Mamy 5-7 miejsce na chwile obecną i patrząc na to co dzieje się w Sacto i Utah, to bilans w wyścigu po jedynkę możemy mieć gorszy od Bucks, Magic, 76ers i może Bostonu - choć oni będą mieli problem z wyprzedzeniem LAL, grając na Wschodzie. Naprawdę ktoś tutaj liczy, że w te wakacje przyjdzie gwiazda, by grać z Kobe'm i ogórkami o miejsce 8 na Zachodzie (OKC, SAS, PTB, LAC, GSW, MEM, HOU)? Czyli w przyszłym sezonie deja vu? No bo nie wierzę, że LAL będzie stać na podpisanie przynajmniej 3 graczy z grupy: Denga/Bledsoe/Lowry'ego/Stephenson/Carmelo. Wiem, że tej organizacji na to nie stać, ale szykuje się tank 2.0 w przyszłym sezonie. Nawet się nie łudzę, że z tym trenerem, z dwoma gwiazdorami, którzy już dobijają do emerytury będzie jakaś rywalizacja. Jedyne rozwiązanie z tym Nashem to opchniecie tego kontraktu komuś, kto tankuje i w przyszłym sezonie, ale wyczuwam w tym momencie, że wiązałoby się to z utratą gracza z tego draftu, a na to nikt nie może sobie pozwolić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tej organizacji na to nie stać, ale szykuje się tank 2.0 w przyszłym sezonie. Nawet się nie łudzę, że z tym trenerem, z dwoma gwiazdorami, którzy już dobijają do emerytury będzie jakaś rywalizacja.

Tyle tylko, że pick Lakers 2015 jedzie do Arizony (top5 protected czy jakoś tak), więc LAL mają nóż na gardle w to lato, żeby się wzmocnić, a FA class jest mocno taki sobie.

 

W takich momentach naprawdę chciałbym być w stanie sam się przekonać do tego co niektórzy pisali w temacie o tankowaniu i uwierzyć w to, że taką decyzję trener może podejmować tylko celowo chcąc przegrać mecz, ale nie mogę. Ja niestety wierzę w to, że D'Antoni zrobił będąc przekonanym, że robi co może by ten mecz wygrać.

I masz rację. Taki jest Mike, taki jest on. Nawet tankowanie nie jest jego mocną stroną, bo te wszystkie Jodie Meeksy i Nicki Youngi miewają dobre strzelecko dni i wtedy Lakers są groźni dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak narzekacie na kontrakt Nasha a w czym on jest taki zły? W tym sezonie i tak jest tank. Mamy 5-7 miejsce na chwile obecną i patrząc na to co dzieje się w Sacto i Utah, to bilans w wyścigu po jedynkę możemy mieć gorszy od Bucks, Magic, 76ers i może Bostonu - choć oni będą mieli problem z wyprzedzeniem LAL, grając na Wschodzie. Naprawdę ktoś tutaj liczy, że w te wakacje przyjdzie gwiazda, by grać z Kobe'm i ogórkami o miejsce 8 na Zachodzie (OKC, SAS, PTB, LAC, GSW, MEM, HOU)? Czyli w przyszłym sezonie deja vu? No bo nie wierzę, że LAL będzie stać na podpisanie przynajmniej 3 graczy z grupy: Denga/Bledsoe/Lowry'ego/Stephenson/Carmelo. Wiem, że tej organizacji na to nie stać, ale szykuje się tank 2.0 w przyszłym sezonie. Nawet się nie łudzę, że z tym trenerem, z dwoma gwiazdorami, którzy już dobijają do emerytury będzie jakaś rywalizacja. Jedyne rozwiązanie z tym Nashem to opchniecie tego kontraktu komuś, kto tankuje i w przyszłym sezonie, ale wyczuwam w tym momencie, że wiązałoby się to z utratą gracza z tego draftu, a na to nikt nie może sobie pozwolić.

a czemu niby wyliczasz sobie, że Lakers musieliby podpisywać aż trzech graczy z tej grupy ? w zależności od tego na jakiej pozycji załatają dziurę w drafcie powinni celować w podpisanie dwóch dobrych FA. Przed tym sezonem przecież Kupchack pokazał, ze tanim kosztem jest w stanie fajny support sprowadzić, problem w tym, że support musiał pełnić większą rolę niż powinien i też się posypal.

 

Poza tym o czym my tu w ogóle gadamy, bez wchodzenia w nazwiska zakończenie kariery przez Nasha w tym roku zanim dobije do 10 rozegranych meczów to potencjalne 10mln w salary więcej do wydania, a kto by to nie był to lepiej niż zabierający w salary miejsce gość, który i tak nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że pick Lakers 2015 jedzie do Arizony (top5 protected czy jakoś tak), więc LAL mają nóż na gardle w to lato, żeby się wzmocnić, a FA class jest mocno taki sobie.

Top 5 jest do obrony jak dla mnie przy słabym offseasson.

 

a czemu niby wyliczasz sobie, że Lakers musieliby podpisywać aż trzech graczy z tej grupy ? 

W sumie racja dwóch wystarczy, ale bez emerytury Nasha nie ma i tak na to szans, no i trzeba założyć, że musza wyciągnąć naprawdę coś mocnego w tym drafcie.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden tanking ani top5 nie wchodzi w grę, już nie przesadzajmy w drugą stronę.

 

Kobe, top5 pick + parę solidnych ruchów na FA na walkę o play-off spokojnie wystarczy.

 

Van

 

Lakers i tak będą trzymać cap space na 2015, więc w tym kontekście 10 milionów Nasha na przyszły sezon wielkiej krzywdy nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 5 jest do obrony jak dla mnie przy słabym offseasson.

Sam zdrowy Kobe gwarantuje bycie ponad Milwaukee albo Orlando, a żeby być pewnym TOP5, trzeba być bottom 2. Także trzeba by było chyba podpisać 4 Jarronów Collinsów, 3 Billów Walkerów i 2 Earlów Barronów, żeby dać radę "obronić" pick 2015. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.