Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem, Bosh musiałby powrócić do swojej gry z Toronto i jeśli by to zrobił, bardzo fajnie by pasowali z Dirkiem, on nie zawsze uciekał na mid range, potrafił wbijać się pod kosz, a Dirk daje dobry spacing. Anyway za mało, Dirk jest już w tym wieku, że potrzebuje full-time superstara, Jamesa czy innego George.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Bosh nie wróci już do takiej gry. Meczy bez lebrona i wade'a było mało, więc próbka niewiele warta, ale nawet wtedy nie grał tak jak jeszcze w Toronto. Teraz oddaje o 15% mniej rzutów z paint. I pamiętajmy że bosh gra już 11 sezon w lidze. Więc raczej będzie się odsuwał niż podchodził bliżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NBA TV leci teraz G2 NBA Finals - Lakers - Orlando. 

 

Gdzie były wtedy te drużyny, gdzie są teraz. A to tylko parę lat minęło, heh.

Narzekasz, a o ile teraz bardziej zażarta rywalizacja między tymi drużynami.

 

Ciekawi mnie jedno. Gdyby LAL udało się wyszarpać tę jedynkę albo choćby piątkę, to powinni brać

a) najlepszego dostępnego

B) najlepszego komercyjnie

c) najlepszego dla Kobiego

d) wszystkiego po trochu

 

Choć i tak Stern już wie, że to będzie Embiid :orange:

 

Fajne też to, że nawet w takim sezonie ten temat ma 94 strony. Rządzi. Lakers są jak Legia (pozdro Calagan) - kocha się albo kocha nienawidzić. Potęga.

Edytowane przez Iwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy będzie to jedynka to powinni brać Embiida. Gdy będzie to dalszy nr to brać każdego z możliwych najlepszych jak dla mnie w kolejności: Parker, Wiggins, Smart, Randle, Exum. Choć można zamienić Wigginsa z Pakerem jeżeli skupimy się na medialności bardziej. No i nie patrzmy pod Kobe'go bo on już długo nie pociągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem, czy wyjdę na hajtera czy lovera Kobiego, ale on nawet w wieku 40 lat będzie w TOP 5 najgłośniejszych nazwisk w lidze.

 

I specjalnie to sprawdziłem, ale gdyby grał w tym sezonie to by właśnie mijał Jordana na liście najskuteczniejszych (w rs) Miałby jakieś 32 500 punktów. Malone ma 36 000 z hakiem. Kareem dokładnie 38 387.  Brakuje dużo, bo zakładając 2000 punktów na sezon musiałby utrzymać średnią z kariery i ostatnich sezonów (25 pp). Trudne. Niemożliwe? Kontrakt już jest do 2016 roku.

 

Naprawdę może się tak zdarzyć, że pytanie na odpowiedź Kobe ponad Lakers? może być trudna dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha to, ze bedzie zarabial 30 baniek nie oznacza to, ze bedzie pierwsza opcja w ofensywie

bede szczesliwy jesli wroci do 20 ppg

raczej widzialbym go w roli reggiego millera.

 

lakers beda wybierac nie pod mambe, tylko wybiora najlepszego dostepnego, czyli takiego, ktory moze stac sie franczajs playerem.

i niewazne czy bedzie to sg, sf czy c. nie zaryzykuja na tyle by wybrac pod 38 letniego kobego i nie zaryzykuja by wybrac pod kogos, kto moze do nich przejsc latem 2014, 15 czy 16 bo nei moga miec pewnosci, ze jakis kevin love czy westbrook dojda do lakers na 100%.

 

swoja droga do duetu westbrook-love pasuje mi kazdy: wiggins, embid czy parker:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. mecz w national tv a D'Antoni wystawia na Melo Ryana Kelly. no sam się chłopina prosi

ja powtórzę po raz kolejny gdyby nam nie były na rękę konsekwencje płynące z takich decyzji to by mnie krew zalewała...

 

W takich momentach naprawdę chciałbym być w stanie sam się przekonać do tego co niektórzy pisali w temacie o tankowaniu i uwierzyć w to, że taką decyzję trener może podejmować tylko celowo chcąc przegrać mecz, ale nie mogę. Ja niestety wierzę w to, że D'Antoni zrobił będąc przekonanym, że robi co może by ten mecz wygrać.

 

W meczu rozgrywanym w Madison Square Garden, transmitowanym w national tv, facet wystawił wybranego w drugiej rundzie draftu, powolnego, nie atletycznego, słabego w obronie debiutanta do bronienia drugiego strzelca ligi, który w ostatnim meczu sypnął 62 punkty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.