Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

wracając do sławetnej akcji dodam na koniec rewelacyjne zachowanie sędziów.. zobaczcie jak się precyzyjnie kryją za plecami graczy suns... niby takie trzymanie w ryzach ale dopiero 3 linii ataku ;-)

 

jedynie Hill dał z ławki takie moralne wsparcie... suns przebijają piątki... dziwna i krzywa akcja... szybka..... jak na suns basketball przystało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę smuci fakt jeżdżenia po Marshalu. Koleś ma niegwarantowany kontrakt, jeden taki hopsiup i przypadkowe zawieszenie = prawdopodobne wyjebanie z zespołu. Chłopak stał i dobrze zrobił, tam powinni pobiec zawodnicy, którzy od początku sezonu grają z Youngiem, a nie ziomek, który nie śpi po nocach myśląc o tym, czy go nie wypierdolą rano z zespołu.

 

Jak tu ktoś słusznie zauważył; w takich sytuacjach nie siadasz i nie analizujesz wszystkich za i przeciw, tylko działasz. Albo masz jaja, albo nie. koniec, kropka. Jeśli jesteś piczą bez pewności siebie, która boi się własnego cienia, to czego szukasz w tej lidze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę smuci fakt jeżdżenia po Marshalu. Koleś ma niegwarantowany kontrakt, jeden taki hopsiup i przypadkowe zawieszenie = prawdopodobne wyjebanie z zespołu. Chłopak stał i dobrze zrobił, tam powinni pobiec zawodnicy, którzy od początku sezonu grają z Youngiem, a nie ziomek, który nie śpi po nocach myśląc o tym, czy go nie wypierdolą rano z zespołu.

 

Spoko - nie wyjebią go bo mikeD sam by chyba na pg latać musiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lance to raczej SG więc gdzie widzisz dla niego miejsce w S5?

 

Kobe na tym etapie kariery powinien grać na trójce, więc to nie problem, ale Lance i tak pewnie zostanie w Pacers.

 

 

wracając do sławetnej akcji dodam na koniec rewelacyjne zachowanie sędziów.. zobaczcie jak się precyzyjnie kryją za plecami graczy suns... niby takie trzymanie w ryzach ale dopiero 3 linii ataku ;-)

 

jedynie Hill dał z ławki takie moralne wsparcie... suns przebijają piątki... dziwna i krzywa akcja... szybka..... jak na suns basketball przystało ;-)

 

jak powinien zachować się sędzia, pokazał Garretson w meczu Clippers-Mavs. Dalembert powalił na ziemię Griffina i ten nie zdążył jeszcze dobrze wstać, a Ron już go trzymał.

 

Mnie trochę smuci fakt jeżdżenia po Marshalu. Koleś ma niegwarantowany kontrakt, jeden taki hopsiup i przypadkowe zawieszenie = prawdopodobne wyjebanie z zespołu. Chłopak stał i dobrze zrobił, tam powinni pobiec zawodnicy, którzy od początku sezonu grają z Youngiem, a nie ziomek, który nie śpi po nocach myśląc o tym, czy go nie wypierdolą rano z zespołu.

 

mnie nie tyle nie pasuje brak reakcji, co jego późniejszy komentarz.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Artest wtedy zrobił, kibic nie jest świętą krową i mu Ron kilka rzeczy wyjaśnił na przyszłość.

 

Właśnie wycieczka Artesta jest bezpośrednią przyczyną tego, że liga teraz tak wygląda pod względem wszelakich altercations.

 

Zawodnicy wiedzą, ze do żadnej bójki nie dojdzie i zaczyna to tak wyglądać. Albo ruszysz w ten kocioł, dostaniesz technika za nic, albo za to, że ktoś cię popchnął, bo i takie się zdarzają, wylecisz z meczu albo dostaniesz zawieszenie, liga ci zabierze kasę, po co to komu. Zobaczcie sobie marny talent aktorski LeBrona "ale bym mu teraz zajebał, gdyby mnie koledzy nie trzymali" po faulu Teletovica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry przestan juz gadać o tym lebronie. Obejrzyj to na spokojnie jeszcze raz. Może Ci pomogę?

Lebron zfaulowany, wkurwił się i pierwszym impulsem bylo wystartowanei do tego cymbała. A jako że jest mądry (jak na murzyna) to sie opanował i cos tam popyskował bo wiedział że jakieś wieksze spiny do niczego nie prowadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytry przestan juz gadać o tym lebronie. Obejrzyj to na spokojnie jeszcze raz. Może Ci pomogę?

Lebron zfaulowany, wkurwił się i pierwszym impulsem bylo wystartowanei do tego cymbała. A jako że jest mądry (jak na murzyna) to sie opanował i cos tam popyskował bo wiedział że jakieś wieksze spiny do niczego nie prowadzą.

 

No super, ale mi nie o to chodzi, popatrz sobie na Cole'a. Mnie to w pewnym momencie wygląda na "rozpierdolę zaraz tego białasa, eeeeeejj, Cole, nie trzymaj mnie, bo mu chce zajebać". Tylko, że Cole go wcale nie trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Young jako jedyny pokazał, że ma jaja. Jak można nie pomóc komuś z własnej drużyny w takiej sytuacji ? Tu nie chodzi o to, że Kelly miał podejść i zajebać strzała Lenowi czy komuś innemu, ale wypadałoby podejść, spróbować rozdzielić towarzystwo, a nie, że Young zostaje sam na 5 zawodników. Imo takie sytuacje w drużynie nie mają prawa mieć miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla ludzi z Poznania - wybiera się ktoś z Was?

 
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich fanów NBA do Cooliozum. Od 19 będziemy transmitować mecz TORONTO RAPTORS - LOS ANGELES LAKERS. Serdecznie zapraszamy. Zapowiedź meczu już wkrótce.

 

chętnie  przeszedłbym się jest ktoś jeszcze chętny    ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.