Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

nie zgodze sie z toba kore jedynie w jednym zdaniu (o dziwo tylko jednym) - Len ledwie wyleczył uraz, wiec trzeba dac mu troche czasu na rozruszanie, dopiero pod koniec sezonu jak będzie zdrowy będzie mozna powiedziec, czy jest pośmiewiskiem z tą piątką.

 

Otto Porter, czy Cody Zeller wcale wiele lepsi nie są na tą chwilę.

 

Sama sytuacja mocno kuriozalna, dawno nie pamietam takiego krótkiego spięcia gdzie byloby 4 na 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick Young jak dla mnie to po tej akcji powinien zostać na kolejny sezon! A tak na poważnie to gra całkiem spoko, jest związany z LAL.. Idealny kandydat na 6th mana jeśli będziemy grać o coś więcej w następnym sezonie. 

Swaggy P jest po prostu pierdolniety i lubi pokrzyczeć, co nie zmienia faktu, że teamates powinni mu pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harrisa podpisali tylko na zastępstwo Younga na te kilka dni zawieszenia, na bank nic więcej. Chyba, że się ładnie pokaże...

 

Co do samej sytuacji - chłopaki się nie popisali i każdy by się wkurwił na miejscu Nicka. Chciałem go już w zeszłym sezonie i całkowicie spełnia moje oczekiwania taką grą z ławki. Jemu też taka rola pasuje i pozostaje liczyć, że zostanie u nas na dłużej. A w teamie w sumie średnio widzę w tej chwili, kto mógłby za nim obstać będąc na miejscu Kelly'ego... Hill? Brakuje Rona... Trochę nie bardzo wyszło, bo jestem pewny, że Nick by nie odpuścił, gdyby chodziło o jakiegoś innego Lakera. I on też to wie, dlatego może czuć się zawiedziony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swaggy P jest po prostu pierdolniety i lubi pokrzyczeć, co nie zmienia faktu, że teamates powinni mu pomóc

 

 

stary, to był faul który mógł spowodować POWAŻNA kontuzję, prawda jest taka że jeśli po otrzymaniu takiego faulu umiesz się podnieść to masz ochotę faulującemu wyjebać, norma

myślę że ten cały Len [swoją drogą jakie podkarpackie nazwisko, beka z typa iks de] powinien jeszcze z conajmniej jeden mecz odpocząć, zwłaszcza że to rookie, rookiemu zawsze warto z zapasem doje**ć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

został sprowadzony na parkiet uderzeniem w twarz. jego zachowanie było reakcją, Len zaatakował jako pierwszy, bez powodu, dużo brutalniej.

 

 

ale Young nie został wyrzucony tylko za zaatakowanie Lena. Przede wszystkim za uderzenie Dragica w twarz, tutaj nic go nie usprawiedliwia i myślę, że gdyby tylko popchnął Gorana to nie wyrzuciliby go. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta liga jest smieszna.

o ile rozumiem, tzn jestem w stanie zrozumiec podejscie ligi i zawieszenie dla younga za uderzenie

o tyle nie potrafie zrozumiec, dlaczego nie ma konsekwencji i zawieszenia dla lena, ktorego faul byl... hm nie na miejscu.

 

mozna sobie o swaggym pisac, ze ubiera sie jak pedal, jest introwertykiem itd ale jako jedyny ma jaja w tej druzynie. na przyszly sezon zostawilbym tylko jego, wesleya johnsona i jordana hilla. reszta out. brak reakcji kolegow jest dla mnie skandaliczny. tu nie chodzi o to, zeby sie rzucila pozostala 4 z piesciami na graczy phoenix. ale powinni podbiec i rozdzielic towarzystwo a napewno juz nie dopuscic do takiej sytuacji do jakiej doszlo, gdzie 4 cwaniakow wyskakuje na 80 kilogramowego younga.

 

w ostatnich dniach cos bylo na rzeczy, young wypowiedzial sie w mediach, ze wqrwia go troche podejscie pozostalych graczy, ze daja po sobie jechac, nie oddaja i przegrywja. potwierdzili to tylko w tej akcji. niby mala pierdola ale jak wiele mowiaca...

 

uderzenie younga mozna zrozumiec, raz ze przegrywaja wszystko jak leci, dwa on jako jeden z niewielu sie stawia i gra z urazami plecow, trzy fauluje go jakis bialy rookie z ukrainy, do tego nie dostaje wsparcia od partnerow w przepychance. jestem ciekawy czy ktos tu stanie w obronie nicka i solidnie zjebie reszte druzyny. moze kobe? przydalby sie taki charles oakley,

 

moze faktycznie, ten embiid nie taki zly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.Blake, J.Farmar + w sumie Kobe ;)

o kobe'm nie myslalem, bo jest podpisany

 

z tej dwojki rozgrywajacych zostawilbym tez farmara. blake za minimum, tez bylby ok, choc wole jakas swieza krew i o czywiscie jakiegos rasowego PG. z tymi pg to my mamy problemy praktycznie od czasow magica johnsona... ron harper rozgrywajacym nie byl, podobnie jak derek fisher. poza nickiem van exelem. i szczerze mowiac nie wiem co jest nam potrzebne, jaki rodzaj pg, zeby dodatkowo byl dostepny na rynku. btw. do podpisania w to lato bedzie lance stephenson:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.