Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

a co ma podpisanie Bryanta do tankowania? to jest powód, żeby mówić o wstydzie?

 

 

czyli co, twoim zdaniem przegrywają celowo? grupka gości za minimum, walczący o byt w lidze z premedytacją przestała się starać?

 

please

 

zapomniałeś wspomnieć o kontuzjach wszystkich rozgrywających i Henry'ego. plus ciągle problemy Gasola.

 

to jest robienie PRu pod draft właśnie Jędras, gro drużyn mają problemy z kontuzjami ale stara się walczyć z mniejszym lub większym skutkiem. 

 

czyli uznajemy, że Lakersi nie tankują tylko są na tyle słabi, że nie są w stanie już z nikim wygrywać?

 

a tego czy przegrywają celowo to się chyba nie dowiemy i to też jest lobbowanie po części - bo przecież Lakers to Lakers, a oni nigdy celowo nie przegrywają... nie kupuje tego.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne, że jeszcze miesiąc temu gdy nie mieli tylu kontuzji dużo osób pisało, że jednak ta drużyna potrafi grać, ale teraz gdy już osunęli się w tabeli jak Renata Beger z krzesła - są c***owi i się nie nadają

 

kibice Lakers potrafią się dostosować do każdej sytuacji

 

ktoś tą drużynę budował i chyba chciał żeby grała na przyzwoitym poziomie (i potrafiła to przecież robić) jeśli tak nie jest to czuja to wina? tych scrabów w rosterze?

 

// jeszcze jedno, skoro uważacie, że Lakersi nie tankują to nie marzcie już teraz o drafcie (+1 kore) tylko piszcie o ew. wymianach, które mogłyby grę Lakers szybko podciągnąć.

 

nigdy nie przepuszczałem, że fani Lakers mogą się zniżyć do takiego poziomu, widocznie tylko świnia nie zmienia poglądów

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się bardzo cieszę że seryjnie przegrywają

mam nadzieje że w tym sezonie nie odniosą już żadnego zwycięstwa ale przy takiej konkurencji :orange:  to mało realne

dno Zachodu mają niemal pewne, ciężko jednak będzie przegonić Orlando i Bucks w szorowaniu dna ligi

 

a przegrywanie specjalne czy nie specjalne to nie ma znaczenia to jest biznes

lepsze dla Lakers jest osiągnięcie dna i potem odbicie się w miarę szybkie niż bycie średniakiem przez lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

lepsze dla Lakers jest osiągnięcie dna i potem odbicie się w miarę szybkie niż bycie średniakiem przez lata

 

to ciekawe założenie, myślałem, że owe "dno" zostało już osiągnięte w tamtym sezonie

 

 

 

a przegrywanie specjalne czy nie specjalne to nie ma znaczenia to jest biznes

 

to jest LA Lakers, ta drużyna nigdy nie myśli o przegrywaniu, z założenia, a przynajmniej tak zawsze myślałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę Gordona

 

ty już masz Noela więc na Wigginsa poluj ;]

 

 

 

trudno powiedzieć, zależy jak dalej potoczy się sprawa z kontuzjami. w obecnym tempie możemy skończyć ostatni na zachodzie, a to już daje sporą szansę na top3

Noel może byc spoko, ale Embiid to inna półka w ogole... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// jeszcze jedno, skoro uważacie, że Lakersi nie tankują to nie marzcie już teraz o drafcie (+1 kore) tylko piszcie o ew. wymianach, które mogłyby grę Lakers szybko podciągnąć.

 

 

gadasz takie bzdury, że głowa boli

 

od kiedy to kibice decydują, czy drużyna tankuje? co ma piernik do wiatraka?

 

nie masz żadnych argumentów na to, że tankują - w każdym razie nie przedstawiłeś ani jednego, a ignorujesz to co piszą inni, wobec czego dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. to nic, że Kendall Marshall z NBDL jest szóstym (!!!!!!) rozgrywającym, jaki startuje w tym sezonie w LA, bo reszta połamana, to nieistotne. to nic że sprowadzali co się da za kasę, którą dysponowali, a przy tym ściągnęli masę gości walczących o byt w lidze - na pewno przegrywają celowo.

 

przedwczesny powrót Bryanta to pewnie też był PR move

 

z której strony by nie patrzeć, kupy się to ni cholery nie trzyma

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest robienie PRu pod draft właśnie Jędras, gro drużyn mają problemy z kontuzjami ale stara się walczyć z mniejszym lub większym skutkiem. 

 

czyli uznajemy, że Lakersi nie tankują tylko są na tyle słabi, że nie są w stanie już z nikim wygrywać?

 

 

jak widzę takie kwiatki to zawsze się zastanawiam czy to jest tak, że Lakers mają naprawdę najmniej inteligentnych haterów ze wszystkich drużyn czy po prostu takie bzdury bardziej rzuczają mi się w oczy bo jako kibic tej drużyny wiem więcej o niej niż o innych zespołach...

 

Powiedz mi skoro grom drużyn ma problemy z kontuzjami to ile znasz przypadków by zespół stracił trzech zawodników z jednej pozycji, do tego dodatkowo dwóch z sąsiedniej, którzy w jakimś tam stopniu tą rolę mogli odgrywać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

gadasz takie bzdury, że głowa boli

 

od kiedy to kibice decydują, czy drużyna tankuje? co ma piernik do wiatraka?

 

nie masz żadnych argumentów na to, że tankują - w każdym razie nie przedstawiłeś ani jednego, a ignorujesz to co piszą inni, wobec czego dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. to nic, że Kendall Marshall z NBDL jest szóstym (!!!!!!) rozgrywającym, jaki startuje w tym sezonie w LA, bo reszta połamana, to nieistotne. to nic że sprowadzali co się da za kasę, którą dysponowali, a przy tym ściągnęli masę gości walczących o byt w lidze - na pewno przegrywają celowo.

 

z której strony by nie patrzeć, kupy się to ni cholery nie trzyma

 

racja, nie mam żadnych dowodów na to, że tankują - napisałem tylko, że mnie dziwi postawa fanów LAL w momencie gdy nie jeszcze połowy RS

 

skoro nie tankują to dlaczego już teraz gadacie o swoich typach z przyszłego draftu? parę grajków wyleczy kontuzję, dojdzie Kobas i będzie lepiej

 

dlaczego tak się unosisz Jędras? nie mam prawa do wypowiedzi własnego zdania? przekartkuj sobie poprzednie strony i zobacz czego jest najwięcej,a potem się unoś

 

jeśli jednak czymś Cię mocno wkurwiłem - to przepraszam, często się trochę zagalopuje, ale nie mam zamiaru nikogo denerwować

 

@Van

 

http://www.cbssports.com/nba/injuries

 

wszyscy mają wrócić w lutym, więc o co do cholery tu chodzi?

 

chodzi o to, że pięknie byłoby mieć top5 draftu i jeszcze kasę na podpisanie elite FA w lato, sam bym tak chciał

 

haterzy Lakers są c***owi wiadomo, za to ich fani są najbardziej obiektywną grupą jakie widziało to forum

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie unoszę się, ale jak sam sprowadzasz się do przytyków w stronę całej fanbase, nie podając w gruncie rzeczy konkretnych argumentów, to się nie dziw, że reakcja jest zdecydowana.

 

ja nie mam problemów z tankowaniem - uważam, że Lakers powinno to robić i liczę, że po tej wyjazdowej serii nie będzie już złudzeń.

 

ale Lakers przystępowali do tego sezonu z celem walki o play-off. to że były to trochę marzenia ściętej głowy, a kibice dostrzegają plusy w ostatniej serii porażek, licząc na wyższy pick, to zupełnie inna sprawa, niż rzeczywista strategia klubu.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Jędras, masz dużo racji (choć teraz przyznałeś, że jesteś za tankiem, a wcześniej mi to z głowy wybijałeś)

 

peunta będzie taka i o to mi w dużej mierze chodzi - jest styczeń, na luty ma wrócić cały roster, a wy wybieracie już najlepsze dla LAL fity z draftu, mnie to bije po oczach i po prostu do Waszego fanbasu nie pasuje, bo nie znam go od tej strony

 

sorry za wszystkie uszczypliwości, wiem, że w tym temacie to walka jednego na bandę łysego i odpowiednio mi się dostało ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mistrzu napiałeś przecież:

 

serio? run 1-9 bodajże, a na początku bez  Kobiego potrafili się trzymać na poziomie 0.500, wrócił Kobas wszystko się rozpieprzyło, potem dostał kontuzji i Lakers już nie potrafili grać na tym poziomie co wcześniej (co mnie nie dziwi)

 

więc po co mi piszesz teraz o tym co ma się stać w lutym ?

 

nie wiem czego tutaj nie rozumiesz masz zespół, który nawet w pełni sił, miał potencjał by powalczyć co najwyżej o jedno z ostatnich miejsc w PO, zabierz z tego zespołu na dłuższy okres czasu nie tylko najlepszego gracza, ale poza nim również trzech kolejnych rozgrywających kiedy masz system w bardzo dużym stopniu oparty na grze rozgrywającego, dodaj do tego po drodze inne drobne problemy zdrowotne i rezultat jaki jest każdy widzi i tu nie potrzeba żadnego tankowania, po prostu z gówna bata nie ukręcisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, nie mam żadnych dowodów na to, że tankują - napisałem tylko, że mnie dziwi postawa fanów LAL w momencie gdy nie jeszcze połowy RS

 

skoro nie tankują to dlaczego już teraz gadacie o swoich typach z przyszłego draftu? parę grajków wyleczy kontuzję, dojdzie Kobas i będzie lepiej

 

dlaczego tak się unosisz Jędras? nie mam prawa do wypowiedzi własnego zdania? przekartkuj sobie poprzednie strony i zobacz czego jest najwięcej,a potem się unoś

 

jeśli jednak czymś Cię mocno wkurwiłem - to przepraszam, często się trochę zagalopuje, ale nie mam zamiaru nikogo denerwować

 

@Van

 

http://www.cbssports.com/nba/injuries

 

wszyscy mają wrócić w lutym, więc o co do cholery tu chodzi?

 

chodzi o to, że pięknie byłoby mieć top5 draftu i jeszcze kasę na podpisanie elite FA w lato, sam bym tak chciał

 

haterzy Lakers są c***owi wiadomo, za to ich fani są najbardziej obiektywną grupą jakie widziało to forum

Chyba w LAL nikt nie chce podpisać FA w te wakacje, bo niby kogo? Carmelo? Po to chyba Kobe dostał kontrakt, by zablokować ten ruch i czekać na Love.

Czy będzie lepiej? Wątpię. Zardzewiali zawodnicy i do tego wiekowi albo średni za dużo nie ugrają. Jak się trafia okazja, to czemu z niej nie skorzystać? Pisałem już że gracz z tego draftu może być trzecią opcją i nadal się tego trzymam. Przynajmniej trzecią. A hejtowanie na LAL stały motyw. A jak się trafia okazja jedna na dziesięć lat, że można pozyskać za darmo kogoś znaczącego, to czemu z niej rezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Bryant takiego kontraktu nie dostał i wziął mnie kasy typu 10 mln, to czy bardziej realnym nie byłoby przybycie Carmelo i Love'a. Wiem że wróżymy z fusów, ale mam nadzieję, że to ruch marketingowy i blokujący Carmelo w LAL.

 

To tak jakbyś wyrzucił portfel, żeby zablokować sobie kupno butów, które ci się nie podobają. Równie dobrze mógłbyś, nie wiem, nie kupić ich po prostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie wiem czego tutaj nie rozumiesz masz zespół, który nawet w pełni sił, miał potencjał by powalczyć co najwyżej o jedno z ostatnich miejsc w PO, zabierz z tego zespołu na dłuższy okres czasu nie tylko najlepszego gracza, ale poza nim również trzech kolejnych rozgrywających kiedy masz system w bardzo dużym stopniu oparty na grze rozgrywającego, dodaj do tego po drodze inne drobne problemy zdrowotne i rezultat jaki jest każdy widzi i tu nie potrzeba żadnego tankowania, po prostu z gówna bata nie ukręcisz.

 

nikt nie zabierał Lakersom najlepszego gracza, bo Kobiego od początku RS nie było. Teraz łatwo jest mówić, że ten roster nie miał szans o nic powalczyć, ale ja jednak pamiętam te komentarze tutaj, że jest tak nadspodziewanie dobrze, że jak tylko wróci KB to spokojnie PO jest do zrobienia (co niektórzy mówili nawet, że jest tak dobrze, że KB jest niepotrzebny). Jak było wie każdy i faktycznie strata podstawowych pg jest bardzo dotkliwa (Bryanta jeszcze dotkliwsza), ale po to wspominam o lutym, gdyż wcale nie jest powiedziane, że jeszcze dobrze grać nie zaczną. Tym bardziej, że jak sami twierdzicie (a przynajmniej niektórzy z Was) Lakers tankować nie zamierzają. Policzcie ile razy w tym temacie pojawiło się nazwisko Embiida czy Wigginsa. Nie wierzycie, że z pełnym rosterem zaczną wygrywać? Ale nie wierzycie też, że zaczną tankować (świadomie czy nieświadomie, who cares?), więc gdzie tu obiektywizm ja się pytam? To jest zwyczajne dostosowywanie się do sytuacji, dlatego bardzo bym chciał zobaczyć komentarze po dużym streaku LAL w lutym/marcu - życzę Wam tego z całego serca.

 

i się tak nie spinajcie, moi Denver pomimo tego, że byli 2/3 siła zachodu  w tamtym RS, na tym forum byli olewani, a co niektórzy próbowali krytykować to czego dokonali i jaki rozpierdol robili. Ale tutaj w temacie o Lakers nie można nic napisać bo zaraz przyjdzie Van (bez obrazy) i wszystkich poustawia. Na szczęście ja się nie boję żadnej krytyki, bo już nie takie pierdoły tu ludzie wypisywali i mam dość grubą skórę.

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu głównego - daleki jestem od krytyki Lakers bo po prostu przez kontuzje wszystko się tak ułożyło - nowe nabytki w lato nie były już wtedy dla mnie jakimś wzmocnieniem ( wręcz dziwiłem się co fani LA widzą w Kamanie  8/6 47%FG) a wczesny powrót KB mnie zaszokował ale zdrowotnie nie dzieje się tam dobrze już od 2 lat.

Nie chwalę GM ani za nabytki ani tym bardziej za masakrycznie wysoki kontrakt KB (ale ilu jest graczy w historii takich jak On?) ale nieładnie byłoby napisać dostali to na co zasłużyli. Zamiast ( z perspektywy fana spurs) czuć chwile triumfu czuję raczej smutek bo wyleciał nam w sezonie jeden z najciekawszych SG w historii ligi i wypadła jedna - mająca potencjał na mocne średniactwo - ekipa i zrobiła kalendarz gier luźniejszy... dodana jedna ekipa tankująca więcej sezonu nie polepsza co sprawia że wszyscy TRACIMY na widowisku.

 

jedyna rzecz którą można nazwać może ironią losu jest fakt, ze przedwczesny powrót KB mógł być spowodowany egoistycznym dążeniem do podgonienia cyferek w top ever. Jak tak było ( jest to tylko w głowie KB) to sam się ukarał bo fizycznie nikt mi nie wmówi, że był ready w 99%. za szybko i tyle....

 

Gasol w dziwny sposób coraz bardziej wygląda na wrak zawodnika ale trasfer jego odbył się przecież w 2008 stąd GM można krytykować, że przespał najlepszy okres aby gościa podrzucić i tyle w temacie.

 

Nash niestety w porównaniu do oczekiwań z czasu transferu Lakers NIE DAŁ NIC niestety i tu także smutne jest to że wielu go tak będzie negatywnie kojarzyć na koniec bogatej kariery.

 

szkoda, że sporo jest gości w lidze co są mega graczami ale godnie nie kończą karier. My wypada się cieszyć że to nie jest udziałem Duncana i kiedyś Robinsona ale KB życzę takiego mocnego końca z całego serca bo zasłużył na odejście w blasku a nie w cieniu.

 

Boję się jednak że jak wróci to może już wyglądać jak w tych meczach co miał je w tym sezonie i z dalszą nadwagą dalej będę myślał że to Jordan z Wizz.

 

właśnie co u Niego?

 

Lewe: Zaserwowana huśtawka nastroju smutek-radość-tragedia-i obecne wątpliwości co dalej sprawiają, ze nie ma celu jakakolwiek KRYTYKA Fanów Lakers którzy zachowują IMO względny spokój i obiektywizm raczej. Postaw się w ich sytuacji ale nie z perspektywy fana Denver tylko fana klubu o ogromnej popularności globalnej jako marka światowa co by nie pisać.

 

Osobiście nie zazdroszczę bo to w ujęciu całościowym 2 lata swojego fanowskiego życia tracą z 2 pojedynczymi peakami że złudnie przeszła myśl "jest dobrze"

 

Van: a tak spytam z ciekawości: Lakers grają system pod rozgrywającego? rozwiniesz?

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van: a tak spytam z ciekawości: Lakers grają system pod rozgrywającego? rozwiniesz?

 

Wiem, że pisałeś do Vana, ale ja uważam podobnie. To jest prawie typowe d'antoni style, z blakem czy teraz marshallem jako  poor man nashem. Zresztą średnio mnie to dziwi, bo poza kolesiem na pg to nie ma innych kreatorów w ataku (no może jeszcze czasem young udaje podróbkę kobego z 2006)

 

edit:

W nocy bałem się, jak TT pudłował te osobiste że to jeszcze wyciągniemy, ale na szczęścię young mnie nie zawiódł i spudłował obie trójki w końcówce. Cavs mimo posiadania denga (5/5 za 3 to jakiś ewenement u niego) są nadal przeraźliwie słabi, gasol momentami wyglądał jak all-star.

Ogólnie nie wiem jak można to zrobić, żeby wygrać zbiórkę, mieć mniej strat, 13/17 za 3 i prawie przegrać spotkanie. Takie rzeczy tylko w ohio

Edytowane przez blackmagic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.