Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno strach uzasadniony, ale trudniej jest znaleźć franchise playera, łatwiej go potem obudować rolesami, więc na razie martwmy się o to pierwsze.

 

Na Embiida szanse są jednak bardzo małe, ale będę zadowolony z każdego z trójki Parker, Wiggins, Exum, a zdobycie kogoś z tej czwórki (wliczając Embiida) jest już bardzo realne.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapy precz od Embiida.

 

Smarta sobie weźcie :tongue:

 

wolę Gordona

 

ty już masz Noela więc na Wigginsa poluj ;]

 

 

Jendras będzie ciężko o trzech czołowych graczy, ale Smart, Exum bardziej realni. No chyba że Orlando wzięliby Smarta do pary z Oladipo...

 

trudno powiedzieć, zależy jak dalej potoczy się sprawa z kontuzjami. w obecnym tempie możemy skończyć ostatni na zachodzie, a to już daje sporą szansę na top3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolę Gordona

 

ty już masz Noela więc na Wigginsa poluj ;]

 

 

 

trudno powiedzieć, zależy jak dalej potoczy się sprawa z kontuzjami. w obecnym tempie możemy skończyć ostatni na zachodzie, a to już daje sporą szansę na top3

No jak Jazz będą dalej tak wygrywać to ostatnie miejsce na Zachodzie nawet realne :D ale bardziej liczyłbym na 14 i wyprzedzenie Kings i uplasowanie się za Bucks, Magic, 76ers, Jazz, Bostonem? na jakimś szóstym miejscu. Liczę, że Cavs, Bulls, Pistons, Bobcats będą długo niezdecydowani czy loteria czy PO i tym samym nadrobimy nad nimi dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kings i jazz sa 6-4 w ostatnich meczach

lakers 1-9 i nie zanosi sie na poprawe, choc latwiejsi rywale, niemniej zaraz grammy trip i poleca kolejne eLki.

bylbym spokojny o 15 miejsce na zachozie. i mam tez cicha nadzieje, ze wschodnie "potegi" jeszcze troche spotkan ze soba rozegraja i te ich bilanse troche sie podreperuja.

 

matematycznie/statystycznie latwiej o trudny bilans na przej....... zachodzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kings i jazz sa 6-4 w ostatnich meczach

lakers 1-9 i nie zanosi sie na poprawe, choc latwiejsi rywale, niemniej zaraz grammy trip i poleca kolejne eLki.

bylbym spokojny o 15 miejsce na zachozie. i mam tez cicha nadzieje, ze wschodnie "potegi" jeszcze troche spotkan ze soba rozegraja i te ich bilanse troche sie podreperuja.

 

matematycznie/statystycznie latwiej o trudny bilans na przej....... zachodzie:)

 

Dokładnie - szczególnie jeśli wypada Gasol to naszą rotacja podkoszowa zostaje sacre, hill, kelly.

 

Czyli realnie nasza s5 może wyglądać: Marshall, Meeks, WJ, Hill, Sacre a z ławy Henry, Young, Kelly.

 

Beat that

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiają mnie Lakers, seryjnie.

Nawet jak chodzi o tankowanie, to potrafią stworzyć dream team...

 

Już oczami wyobraźni widzę co się będzie działo na forum jak łykniemy embida ;]

 

Brakuje mi trochę tych uszczypliwych haterów.

 

Mam nadzieję, że kobe z ławki zdąży jeszcze na kolejny tytuł albo może i repeat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobiliśmy do połowy sezonu, a tu już dywagacje nie tylko o drafcie, przyszłym sezonie i składzie na najbliższe lata, ale o mistrzostwie i back-to-back... Chill, zwolnijcie trochę, najpierw dograjmy ten sezon chociaż do 3/4, aby sobie marzyć o Embidzie czy Wigginsie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Lakers wylosują pick w granicach TOP5 to będzie to tragedia dla wszystkich innych zespołów tankujących w ty sezonie... wiadomo, że tankowanie ogólnie nie powinno być gloryfikowane, ale tym bardziej Lakers nie powinni w ogóle pośród tych drużyn się znaleźć - mieli Howarda, Nasha, Kobiego i wielu innych uzdolnionych graczy, a teraz z barku laku i kompletnej wtopy, pchają się do draftowego koryta.

 

Wstyd, Panie Kupchak!

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe ma chyba zbyt duże ego na ławke.

 

Dlaczego tak wszyscy chca tego Embiida?Co się stało w ostatnim czasie,że jest stawiany w TOP 2 ponad Parkerem?!

 

Embiid nie ma póki co żadnych poważniejszych znaków zapytania. w przeciwieństwie do Parkera, Wigginsa czy Randle'a

 

jeśli Lakers wylosują pick w granicach TOP5 to będzie to tragedia dla wszystkich innych zespołów tankujących w ty sezonie... wiadomo, że tankowanie ogólnie nie powinno być gloryfikowane, ale tym bardziej Lakers nie powinni w ogóle pośród tych drużyn się znaleźć - mieli Howarda, Nasha, Kobiego i wielu innych uzdolnionych graczy, a teraz z barku laku i kompletnej wtopy, pchają się do draftowego koryta.

 

Wstyd, Panie Kupchak!

 

nigdzie się nie pchają. i co konkretnie zarzucasz Kupchakowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

nigdzie się nie pchają. i co konkretnie zarzucasz Kupchakowi?

 

serio? run 1-9 bodajże, a na początku bez  Kobiego potrafili się trzymać na poziomie 0.500, wrócił Kobas wszystko się rozpieprzyło, potem dostał kontuzji i Lakers już nie potrafili grać na tym poziomie co wcześniej (co mnie nie dziwi)

 

nigdzie się nie pchają? być może ale większosć fanów LAL na forum już wymienia swoich faworytów z czołówki draftu... czyli jest coś na rzeczy czy nie ?

 

i na serio nie można nic Kupchakowi zarzucić? chociaży pośpiech z podpisaniem Kobasa?

 

dla fanów Lakers takie posiłokowanie się draftem, biorąć pod uwagę, że jeszcze równy rok temu marzyli o najwyższych laurach - w mojej ocenie jest bardzo słabe, taka drużyna moim zdaniem, biorąc pod uwagę ile wydawali na swój team i jakie mieli aspiracje - nie powinna się w temacie draft lottery w ogóle pojawić.

 

tak, nie lubię Lakers i nie chcę, żeby wyciągnęli dobrego grajka bo dupy dali strasznie i na niego nie zasługują imo

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ma podpisanie Bryanta do tankowania? to jest powód, żeby mówić o wstydzie?
 

 

serio? run 1-9 bodajże, a na początku bez  Kobiego potrafili się trzymać na poziomie 0.500, wrócił Kobas wszystko się rozpieprzyło, potem dostał kontuzji i Lakers już nie potrafili grać na tym poziomie co wcześniej (co mnie nie dziwi)

 

nigdzie się nie pchają? być może ale większosć fanów LAL na forum już wymienia swoich faworytów z czołówki draftu... czyli jest coś na rzeczy czy nie ?

 

 

czyli co, twoim zdaniem przegrywają celowo? grupka gości za minimum, walczący o byt w lidze z premedytacją przestała się starać?

 

please

 

zapomniałeś wspomnieć o kontuzjach wszystkich rozgrywających i Henry'ego. plus ciągle problemy Gasola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.