Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

top 7 jest jak najbardziej realne, top 5 przy pomyślnych wiatrach, top 3 przy farcie.

Będąc w dolnej piątce pick w top 3 moim zdaniem bardzo realny. 

 

Ja nawet nie wiem w kogo Lakers mogliby celować w lato... np. ja lubię Monroe, ale wiem że to nie to i wiem, że nie da tego, czego wielu by oczekiwało. W Lowry'ego też nie wiem czy się pakować, ciężko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jaki to będzie pick i kogo z nim wybiorą. A potem - czy będą szykować kasę na 2015.

 

Nie wiadomo jeszcze też do końca, co z Nashem.

 

Także na razie trochę za wcześnie.

 

Choć Denga Lakers zawsze lubili, chcieli go w wymianie za Bryanta, w tym sezonie też byli nim zainteresowani, więc bardzo możliwe, że uderzą po niego latem.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy pick 2014 i cap space

Nie wystarczy na najbliższe 5 lat ponieważ:

1. Nikt z gwiazd nie przyjdzie do Kobiego grac za mniejsze pieniądze wiedząc ze on sam nie zrezygnował nawet z 1go dolara dla dobra celów sportowych (ciekawe jak się Dirk w Dallas zachowa!?).

2. Wiedzą że Koby będzie się teraz przez następne 3 lata koncentrował tylko na nabijaniu punktów i bicie rekordów Malona i Jabbara (ma już mistrzostwa) to tym bardziej niżej niż max nie zaakceptują.

3. Jak Lekersi dostaną w 2014 pick 1-3 to być może będą coś znaczyć ale już w erze bez Kobego za 5 lat .

4. Ogólnie po podpisaniu Kobego za ten hajs nastawiają się chyba tylko na sprzedaż koszulek jak Koby zmieni nazwisko lub ksywke na Mr EGO lub coś w ta mańkę.

5. Jak się ma płacic przyszlemu rezerwowemu 20 baniek za sezon to jak za 45 skompletowac 1sza piątkę plus 3 dodatkowych role players?!

Edytowane przez marceli73x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, D'Antoni go uwielbia

 

A jednak go zwolnili.

 

http://www.nba.com/lakers/releases/140107shawnewilliams_waived

 

Nie przeczę, że go uwielbia, ale wychodzi w takim razie, że D'Antoni nie ma wiele do gadania w kwestiach kadrowych. A może robią miejsce w składzie, żeby móc przyjąć więcej rolasów w jakimś transferze? We'll see...

 

Miałem wobec niego bardzo sprzeczne uczucia. Najpierw w ogóle nie rozumiałem czemu dostaje minuty, później jednak zapracował sobie na szacun twardą grą i niezłą defensywą. Ostatnio strasznie spuścił z tonu jeżeli chodzi o trójki. Lakers chyba wolą inwestować w rozwój Kelly'ego po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak go zwolnili.

 

http://www.nba.com/lakers/releases/140107shawnewilliams_waived

 

Nie przeczę, że go uwielbia, ale wychodzi w takim razie, że D'Antoni nie ma wiele do gadania w kwestiach kadrowych. A może robią miejsce w składzie, żeby móc przyjąć więcej rolasów w jakimś transferze? We'll see...

 

Miałem wobec niego bardzo sprzeczne uczucia. Najpierw w ogóle nie rozumiałem czemu dostaje minuty, później jednak zapracował sobie na szacun twardą grą i niezłą defensywą. Ostatnio strasznie spuścił z tonu jeżeli chodzi o trójki. Lakers chyba wolą inwestować w rozwój Kelly'ego po prostu.

 

rzeczywiście, trochę zaskoczenie dla mnie. no ale dziś mijał termin, a przy niezłej grze Kelly'ego, może faktycznie nie było sensu.

 

charakterek raczej nie, Williams ponoć w szatni był bardzo pozytywną postacią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, Kelly wiadomo gubi się jako świeży, ale gra mądrze ma rzut podaje też nieźle - typowy wysoki biały zawodnik na skrzydło. Myślicie, że może być z niego Ryan Anderson?

 

Kelly musi przytyrać o ile jego naturalne predyspozycje fizyczne w ogóle na to pozwalają bo wydaje się strasznie wąski w barach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pochylenie akurat nie zwróciłem uwagi, ale to, że powoli się składa to można zauważyć. Chodzi mi o ogół czy będzie takim graczem co da z 3/4 tróje na mecz rozciągając defensywie i kilka dobrych podań(bo kilka już zaserwował BB IQ na dobrym poziomie moim zdaniem) 
Jak na taki późny pick to LAL dobrze wybrało nie biorąc jakiegoś sztywnego wielkoluda lub tylko atletycznego niskiego. Trzymam kciuki za gościa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szukalbym tu drugiego dna. tzn drugie dno jest ale to niezwiazane z zadnym planowanym transferem w chwili obecnej, bardziej chodzi o to, zeby zachowac elastycznosc w przypadku, gdyby trafil sie jakis ciekawy deal, w ktorym trzeba byloby cos przyjac.

to rozsadne rozwiazanie stosowane juz we wczesniejszych latach przez lakers. gramy o pietruszke, wiec bardziej oplaca nam sie ogrywac mlodych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.