Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

nie zdziwilbym sie gdyby gasolowi szukali nowego klubu w tej chwili

a odeslanie go na liste kontuzjowanych/nieaktywnych bylo spowodowane checia dania mu odpoczynku i zmniejszeniem ryzyka zlapania kontuzji, ktora popsulaby mozliwosc transferu.

pau przebakiwal o tym, ze chce duzej kasy, lakers mu jej raczej(?) nie dadza w tym offseason wiec...

 

a tak swoja droga, komu najbardziej by sie przydal?

spurs?nets?rox chyba odpadaja

moze bobcats?cavs?

ciezko mi znalezc ekipe, gdzie dodany pau zrobilby contendera albo powiekszyl szanse na misia. znaczaco,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o

a wg briana windhorsta

lakers i cavs dyskutuja wymiane bynum-pau

jesli lakers by sie na to zdecydowali i dostali jeszcze jakis pick, to przy okazji udaloby sie zaoszczedzic 20 baniek, pod warunkiem, ze spuszcza przed 7 stycznia bynuma.

To byłoby coś. Na pewno lepsza wymiana niż ta z Nets, zgodnie z którą przyszedłby Loopez, ale trzeba byłoby oddać jakiś pick (zatrzymanie tegorocznego picku to obowiązek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli choć po części prawdą były plotki o rozmowach wokół AB+pick Cavs za parę Green-Lee, to nie wykluczone, że i w przypadku rozmów z Lakers ten pick jest uwzględniany. 

 

Tylko ten wybór nie musi być wcale jakiś wysoki i atrakcyjny... bo pozyskując Pau na C, Cavs z miejsca wskakują do wyścigu o top4 wschodu i skończyłoby się na wyborze ok 20 numeru. Ten ruch byłby jasnym sygnałem, że chcą "coś" (II runda?) ugrać już w tym roku, bo tankować nie mieliby po co.

 

Pozostaje liczyć, że Brown będzie bardzo chciał ponownie Gasola u siebie. A pickiem handlowałbym dalej z kimś z rosteru po jakiegoś młodziaka lub wyższy wybór. 

 

Dziś meczyk z Bucks, ciężko będzie... przegrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze byc rownie dobrze pick chroniony z wydluzeniem np do 2016

mnie tam rybka, po sezonie i tak zostaniemy prawdopodobnie z niczym, wiec pozyskanie 1 rundowego picku za pau to juz spory sukces

choc z 2 strony mitch costam wspominal, ze ten kontrakt pau ma olbrzymia wartosc, z czego klub zdaje sobie sprawe, choc nie chce mi sie w to wierzyc.

 

tak czy siak, nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo, czekamy na newsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę w teorie spiskowe przy losowaniach i już czuję nosem tą jedyneczkę w czerwcu, ewentualnie top3 ;)

 

Przypomnę tylko, że to właśnie Lakersom liga zablokowało ugadany już deal z NOH. Po co mieliby im w jednym przypadku rzucać kłodę pod nogi, żeby w innej sytuacji pomóc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że to właśnie Lakersom liga zablokowało ugadany już deal z NOH. Po co mieliby im w jednym przypadku rzucać kłodę pod nogi, żeby w innej sytuacji pomóc? 

Akurat liga zawsze stara się jak najlepiej Lakersom.

Tamtego dealu zaś nie zablokowała liga, tylko GM NOH. Wiem, że właścielem była liga, ale nie zrobiono tego z jej pozycji, a jako GM. A zrobiono to, by ułatwić sprzedanie klubu, a Gordonem i top10 pickiem było to dużo łatwiejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat liga zawsze stara się jak najlepiej Lakersom.

Tamtego dealu zaś nie zablokowała liga, tylko GM NOH. Wiem, że właścielem była liga, ale nie zrobiono tego z jej pozycji, a jako GM. A zrobiono to, by ułatwić sprzedanie klubu, a Gordonem i top10 pickiem było to dużo łatwiejsze. 

 

Przecież to właśnie ówczesny GM NOH ugadywał tę wymianę z Lakers. Trade został zablokowany przez właściciela, którym była NBA. Cała wymiana została już zgłoszona wtedy do ligi. Z resztą największe pretensje ze strony Lakers nie dotyczyły faktu zablkowania wymiany, tylko tego kiedy to się stało, jak już wszyscy sądzili, że transakcja doszła do skutku, bo zamiast Paula dostali rozjebane team chemistry.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tamtego dealu zaś nie zablokowała liga, tylko GM NOH. Wiem, że właścielem była liga, ale nie zrobiono tego z jej pozycji, a jako GM. 

widzę, że pewne rzeczy z czasem się nie zmieniają i jak jak kiedyś nie miałeś pojęcia o czym piszesz i pisałeś zwykłe bzdury tak niestety dalej tak jest...

 

Wracając do tego sezonu Lakers pisałem parę tygodni temu, że mimo braku talentu i szans na wywalczenie czegokolwiek przyjemnie się patrzy na tą drużynę. Niestety kontuzje ich już całkiem pokonały i teraz jak się patrzy na tych gości to robi mi się ich po prostu szkoda. Faktycznie chyba już czas wywiesić biała flagę, tu nawet nie trzeba tankować specjalnie po prostu bandą przeciętniaków można powalczyć jakiś czas bez gwiazd, ale kiedy jeszcze oni zaczynają padać jak muchy to już po prostu nie ma jak. 

 

Pozostaje dać odpocząć jak najdłużej KB, nawet jak wroci w tym sezonie zdecydowanie go nie przeciążac tak by mógł spokojnie przygotować się na kolejny sezon, przeanalizować dobrze kogo warto zostawić w drużynie jakby sie dało za niską cenę Farmar, Henry, Young czy Hill jako rezerwowi fajnie jakby wrócili jak będziemy mieli pełnoiwartościowych starterów. Do tego jak się uda gdzieś przehandlować Pau i liczyć na szczęście w losowaniu skoro ten draft taki mocny,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiggins, here we come!

 

Embiid!

 

Akurat liga zawsze stara się jak najlepiej Lakersom.

Tamtego dealu zaś nie zablokowała liga, tylko GM NOH. Wiem, że właścielem była liga, ale nie zrobiono tego z jej pozycji, a jako GM. A zrobiono to, by ułatwić sprzedanie klubu, a Gordonem i top10 pickiem było to dużo łatwiejsze. 

 

To ciekawe, bo Stern bodaj przy okazji urodzin Bussa sam przyznał, że to było najlepsze "dla ligi".

 

btw. panowie, niewykluczone, że żaden spisek nie będzie potrzebny, bo jak tak dalej pójdzie, to skończymy na ostatnim miejscu na zachodzie.

 

Ps. Bardzo przyjemnie ogląda się Kendalla Marshalla z piłką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On to najpierw musi do Orlando iść. ;)

 

Myślisz Jendras, że przebijecie Utah? Przecież kontuzje się kiedyś skończą(chyba) i trochę się od dna odbijecie.

 

Nie, ale jest to realny scenariusz. Jazz z Burkiem są na plusie, a Lakers przegrywają z najsłabszymi drużynami.

 

Co do kontuzji, to cholera wie - co chwila wypada ktoś nowy. W styczniu czeka nas jeszcze seria wyjazdowa, po której już może nie być co zbierać. Wtedy i z powrotami Lakers nie będą się spieszyć i mogą zmienić nieco podejście na rynku transferowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.