Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak go uruchamiał, że dostawał więcej piłek w lepszych pozycjach. I zmuszał do grania większej ilości post-upów. Wszystko to przełożyło się na lepszą efektywność Gasola. I np. wzrost FTA. Ale najważniejsze jest, że nieefektywnie rzucającemu z półdystansu wysokiemu zabrało się 2 FGA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek ma racje i jeśli wam statystyki tego nie mówią, to zwyczajnie nie ma sensu na nie patrzeć w tym momencie.

 

Gasol przy Bryancie dawno (w tym sezonie) nie miał tyle touches na low post. Przez to zabrakło imo jego rozgrywania ale może mu właśnie było to potrzebne, kto wie.

Edytowane przez Air
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed krytyką i potwarzą, nie znalazł się tam niestety nikt, kto by się tego podjął :/

 

krytyka musi najpierw prezentować jakiś poziom, żebym na nią odpowiadał. Np. powyższe posty Lukiego oleję, bo nie ma zielonego pojęcia o czym pisze i jest takim samym ignorantem, co wcześniej.

 

Przem

 

Gasol jest zupełnie innym zawodnikiem od dwóch meczów. W jednym Kobe grał, w drugim nie, więc trudno o wnioski w którąkolwiek ze stron, choć fakt faktem, że Bryant mocno się w tych kilku meczach na uruchomieniu Gasola skupiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem odpisac ale to nie ma sensu. niektorzy i tak wiedza, ze cokolwiek by mamba nie zrobil jest be.

to, ze gasol gral przy kobem jak ciota, nie lapal pilek i dawal amirowi robic zyciowki to tez wina mamby.

 

cholernie mi sie podoba to jak zagrali dzis lakers z wolves. ale z mamba czy bez w tej chwili to wciaz zespol na wypad w 1 rundzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem odpisac ale to nie ma sensu. niektorzy i tak wiedza, ze cokolwiek by mamba nie zrobil jest be.

to, ze gasol gral przy kobem jak ciota, nie lapal pilek i dawal amirowi robic zyciowki to tez wina mamby.

 

cholernie mi sie podoba to jak zagrali dzis lakers z wolves. ale z mamba czy bez w tej chwili to wciaz zespol na wypad w 1 rundzie.

Nie wiem czemu więc ty nie podjąłeś rękawicy w temacie zakłady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w nastepnym meczu wes powinien sieknac z 15-20 punktow:)

czlowiek nie moze sie juz nawet jarac tymi lakers, bo to tez jest zle.

 

najlepiej zeby przegrywali i zeby nikt z jeziorowcow nie gral fajnie

wtedy wszyscy (haterzy i reszta nielakers fanow) beda szczesliwi.

 

nie daj boze sie odrzadza. a juz w ogole tragedia bedzie jesli sie odbuduja w klasyczny sposob o picki. wtedy i to bedzie zle:)

 

 

@rappar na szczescie mam inne rzeczy do robienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że prędzej zaciągniesz się do legii cudzoziemskiej, niż przyznasz do błędu, ale czy naprawdę masz zamiar wpadać tu po każdym słabszym meczu Johnsona i wklejać takie gówna?

 

Ja tutaj przyszedłem tylko raz "po słabszym meczu Johnsona" kłamczuszku. A właściwie po dwutygodniowej serii słabszych meczów. Nie wiedziałem, że można przychodzić tylko z tekstami w typie "dziś kolejny ładny blok Wesa", albo "Wes 3 mecze z rzędu z trójką".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.