Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

kaman sie kontuzjowal, minuty dostal sacre i tak sie spodobal d'antoniemu, ze postanowil zostawic go w rotacji. a ze mike rotuje 3 wysokich (?) to na minuty dla krzyska nie ma miejsca. ten sie troche wkurza i powiedzial nawet ostatnio mediom, ze gdyby wiedzial, ze dojdzie do takiej sytuacji, podpisalby gdzie indziej. niewykluczone, ze lakers beda nim handlowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też tak macie...

 

...ale jak Lakers są mocni to mam hejt i życzę im porażek z Raptors i Bobcats, ale jak Lakers są c***owi, tułają się w okolicach PO i niżej to jest jakiś niedosyt i ogólnie jest smutno bez nich.

 

Poza tym zaczyna do mnie dochodzić, że Kobe powoli będzie szedł na emeryturę i ogólnie nie lubie tego. Odkad ogladam lige Kobe to Lakers, Lakers to Kobe, nawet Spurs tak bardzo nie kojarzą mi się z Duncanem, jak Lakersi z Bryantem. 

 

Krzywa faza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok... Kobe gra przecież z kontuzją reszte meczu z MEM i tu taka niespodzianka... Informacja z dupy po prostu, nikt nie czekał na jakieś prześwietlenie, nie interesował się tym tematem bo wszystko wydawało się być w porządku. Nie wiem co powiedzieć...

 

Teraz bez PG, to chyba czeka nas loooooosing streak. Ze zdrowym Blake'iem i Farmarem to dalej jesteśmy drużyną na 50%, pod warunkiem że skuteczność za 3 by wróciła. Koniec końców jednak Bryant w końcu wróci i znów będzie trzeba się przystosować do gry z nim etc... Czy zdążą się wszyscy ogarnąć do marca? Szczerze wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe sam sobie winny!

 

Powinien zagrać w zeszłorocznym playoff aby porozruszac kości i nie kontuzjowac się znowu!

 

ma nauczkę na przyszłość !

Jesteś debilem :smile:

Rose powinien grać, im dłużej nie grasz po ACL tym gorzej. Tymbardziej, że był "cleared" do gry przez lekarzy tylko się obesrał psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też tak macie...

 

...ale jak Lakers są mocni to mam hejt i życzę im porażek z Raptors i Bobcats, ale jak Lakers są c***owi, tułają się w okolicach PO i niżej to jest jakiś niedosyt i ogólnie jest smutno bez nich.

 

Poza tym zaczyna do mnie dochodzić, że Kobe powoli będzie szedł na emeryturę i ogólnie nie lubie tego. Odkad ogladam lige Kobe to Lakers, Lakers to Kobe, nawet Spurs tak bardzo nie kojarzą mi się z Duncanem, jak Lakersi z Bryantem. 

 

Krzywa faza

 

Hejtowanie Lakers bez Kobasa to żaden fun :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok... Kobe gra przecież z kontuzją reszte meczu z MEM i tu taka niespodzianka... Informacja z dupy po prostu, nikt nie czekał na jakieś prześwietlenie, nie interesował się tym tematem bo wszystko wydawało się być w porządku. Nie wiem co powiedzieć...

 

Teraz bez PG, to chyba czeka nas loooooosing streak. Ze zdrowym Blake'iem i Farmarem to dalej jesteśmy drużyną na 50%, pod warunkiem że skuteczność za 3 by wróciła. Koniec końców jednak Bryant w końcu wróci i znów będzie trzeba się przystosować do gry z nim etc... Czy zdążą się wszyscy ogarnąć do marca? Szczerze wątpie.

Czemu losing streak? Przecież mowiles ze Henry rozgrywa lepiej niz KB to raz, poza tym mowiles rowniez ze ofensywa lepiej bez niego wygrywa, biorac pod uwage to ze Kobe jeszcze jest po kontuzji i slabiutko bronil to chyba powinno byc lepiej?

 

Dac cytaty czy nie trzeba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.