Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Pau Gasol znów zaczyna:

 

 

“The fact that I’m not getting the ball in the post affects directly my aggressiveness,” he said. “When I’m not getting the ball where I want to, where I’m most effective, where I can bang guys and utilize my skill, that affects my aggressiveness and overall intensity….

“This year hasn’t been ideal, certain things are not ideal for me, but that’s not going to change any time soon,” he said.

 

Hmm Pau, rly? http://d1warraxuf7xh1.cloudfront.net/wp-content/uploads/2013/12/pau.jpg

 

To już naprawdę jest chyba koniec jego gry w LAL. Czuję jednak, że jak będzie w innym zespole to znów zacznie grać na poziomie 16-18/10...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są takie sytuacje, gdy np. Xavier Henry zdobywa 17 pktów w 14 minut, Kobe zdobywa o prawie połowę mniej punktów, przy czym gra dwa razy tyle co Xavier + ma 8 strat, ale co z tego, że Henry ma dobry dzień, co z tego, ze jest efektywny, lepiej jest grać prawie 30 minut Kobe'm ;)

btw. Kobas dzisiaj PG i będzie krył Westbrooka, ciekawe jak to się skończy. :)

westbrook-crosses-over-kobe.gif

Edytowane przez bananowy_joe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

po kazdej porazce rappar bedzie tu zagladal:)

chyba za stary jestem juz na taie rzeczy.

 

to co, lakers tankuja po wigginsa?:)

btw gasol miazdzy system. co on pieprzy?rozumiem, ze przez system gry wysocy rywali wygladaja jak mvp i gosc nie trafia rzutow, nie lapie pilek, ktore 3 lata temu lapal?nie spodziewalem sie takiego konca pau...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co, lakers tankuja po wigginsa?

Nie lepszy byłby Embiid ?

 

Lakersi mieli sporo wielkich centrów, ale mało którzy grali tam od początku kariery. Dodatkowo gość już teraz w uniwerku ma podobną sytuację jaką by miał w LAL(w Kansas za Wigginsem, w LAL za Kobem).

 

Ciekawi mnie czemu Jordan Hill gra tak mało. Jedyny sens jaki widzę, to tankowanie i przy okazji próba obniżenia Jego wartości by podpisać go tanio w lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby LAL starają się o Shumperta I T.Chandlera i chcą oddać Pau.

Brałbym to w ciemno. Ale może spowodowane jest to moją ogromną sympatią do Imana... swoją drogą już w rookie season widziałem go w koszulce Coopera ;)

 

Chandler ma 14 milionów w przyszłym roku, i akurat to jest na plus, bo nie byłoby $ na Melo. LAL prawdopodobnie rezygnują z polowania w 2014 i skupią się na następnym offseason. Zakładając spuszczenie kontraktu Nasha (w całości lub po 3 miliony na 3 lata, nieważne), w przyszłym roku byłoby akurat na takiego Denga. A zostawiając Steve'a i tak nic by to nie zmieniało w kontekście lata 2015. Poza tym można byłoby spokojnie przedłużyć po tym sezonie Wesa/Younga/Farmara. Same plusy.

 

A w tym sezonie? Kurowanie Tysona, spokojny zjazd w tabeli i wyższy numerek w drafcie... Ciekawa plotka, liczę że coś wypali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers braliby Chandlera po to, żeby się w tabeli wspiąć, nie spaść. Ja o takim transferze myślałem od jakiegoś czasu, tyle że

 

1. nie sądziłem, że Lakers zrezygnują z cap space w 2014.

2. nie sądziłem, że Knicks byliby czymś takim zainteresowani. I w sumie nadal nie sądzę.

 

Ja bym bardziej miał oko na to, co się dzieje w Bulls.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, żeby iść w górę z Tysonem, ten musiałby szybko wrócić do optymalnej formy... Myślę, że Chandler chętnie przeniósłby się do LA.

 

Kogo z tych Bulls chciałbyś wyciągnąć i za co?

 

E:

Myślałem, że Chandler będzie poza grą jeszcze z miesiąc co najmniej, a teraz przeczytałem że zaczął już treningi. W takim układzie raczej dałby kopa naszej obronie z miejsca. Jeśli będzie na chodzie...

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matek, a zastanawiałeś się może po co Knicks Gasol za Chandlera i Shumperta? Nawet picków Lakers nie mają, no chyba, że 2019 czy ileś tam.

Nie zastanawiałem się, skomentowałem plotę. 

 

Ale po co może być Knicks taki gość, jak Pau? Poza tym, co napisał właśnie Jendras, czyli wyeliminowanie głównego konkurenta po Melo, Pau czyści NYK 20 mln z salary po sezonie, to też jest ważne. Nie wiemy, czy kluby pytające o Gasola (jeśli takie są), nie mają nadziei na poprawę jego gry w innym otoczeniu... c*** wie, co chodzi im tam po głowach przy wymianach, nie raz widzieliśmy z pozoru głupie transfery. Niech najpierw pojawią się jakieś konkrety. 

 

@Jendras

Co to daje bykom? 6-7 mln oszczędności w przyszłym roku, ale przy okazji dziurę na dwóch pozycjach. 

 

 

Ogólnie nie wiem jak Wy, ale ja mam problem z oceną obecnej wartości Pau...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karpik, podejście klubu do Gasola zależy od wiary w to, czy po zmianie otoczenia będzie grał lepiej.

 

Poza tym spora kasa + wyeliminowanie największego potencjalnego konkurenta do Carmelo

Zebranie superdefensywnego frontcourtu w postaci Amare, Bargnaniego i Gasola owszem, sprawi, że Lakers nie będą się liczyć w walce o Melo, ale sprawi jednocześnie, że Knicks zostaną absolutnie najgorszą obroną ligi i Melo poszuka raczej szczęścia w innym miejscu. No i mało nierówny ten trejd, że jeszcze Knicks mieliby Shumperta dokładać?

 

Dolan z kasą się zbytnio nie liczy, a Knicks mają i tak wyczyszczone salary pod 2015.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.