Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie porażki nie bolą, nie przejmuję się. W PO i tak nic by nie osiągnęli, a katować się o jak najlepszy bilans nie warto. Kobe niech pomału nabija punkty do licznika, a NBA w nagrodę da pick w top3 i każdy będzie zadowolony

 czyli co sezon stracony i niech najlepiej oddaje po 40 rzutów na mecz to może jeszcze jabbara wyprzedzi za 3 lata??? :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już trochę lepiej wyglądała gra Kobiego z Phoenix, co prawda kolejna porażka.. Kiepsko wygląda współpraca z Blake'm, nie wiem czemu bo znają się dobrze. No i Kobe musi zgubić parę kg .. Ale po prostu na ten sezon mam już dosyć Gasola.. Nigdy nie miał opinii dobrego obrońcy, ale jest za miękki na NBA, czas na Barcelonę Pau..Najgorsze że nie widać nikogo kto by mógł zastąpić go w przyszłym sezonie.. ehhh..

Edytowane przez dave24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do kibiców LAL. Mianowicie: na co liczycie w tym sezonie?

Lakers grali całkiem spoko bez KB bo dzielili się piłką. Są teraz drużyną na PO ale po powrocie KB nie wiadomo czy się to utrzyma a poza tym styl gry prawdopodobnie się zmieni.

No ale nevermind, wchodzicie do PO i co? Exit w pierwszej rundzie?

Czy możę liczycie na jakieś w miarę tankowie z KB, powiedzmy bottom 10 ligi?

 

Rozumiem, że niektóry drużyny tak działają i koegzystują w szarości ligi ale LAL są przyzwyczajeni do teog że są ciągle w czubie.

Poza tym jaki jest plan by wrócić do czołówki? bo wiadomo że tym skłądem i tymi gwiazdami to się nie uda. Czekacie na następne lato w którym i tak nie ma nikogo do wyrwania kto zmieniłby oblicze drużyny czy jeszcze na kolejny offseason.

 

Pytam oczywiście z ciekawości, proszę się nie doszukiwać jakiś złoścliwośc.

Czekam na odp.

Pozdro!

Edytowane przez devilnevercry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka wniosków po dwóch meczach Kobego.

 

Lakers grają niestety ewidentnie gorzej. Wg mnie oprócz oczywistej przyczyny, czyli wejściu do rotacji lekko zardzewiałego gracza po 8 miesiącach przerwy są inne niepokojące symptomy:

 

1. Lakers zaczeli grać wolniej, brakowało szczególnie trójek w tranzycji, czyli takiej specjalności zakładu.

 

2. Steve Blake przestał grać, jak solidna kopia Steve`a Nasha. Zaczyna się rozglądać za tym, gdzie jest Kobe, zamiast napędzać grę po pickach. Być może przyczyną jest kontuzja.

 

3. D`Antoni, który po pierwszych 19 meczach wyglądał jak kandydat na COTY (tylko bez bilansu, żeby ktokolwiek brał go pod uwagę) zrobił chyba 2 razy więcej błędów odkąd Kobe wrócił do gry. Mistrzostwem było ustawienie w IV kwarcie meczu z Phoenix z Gasolem na 5 i Bryantem/Youngiem jako 4. Najgorsza kombinacja help defense od "wysokich" w historii.

 

4. Z nadmiaru graczy na obwodzie (a jeszcze wróci Farmar) coraz częściej gramy dziwne odmiany small-ball, a chyba tylko jedna opcja z Williamsem wygląda sensownie. No i brakuje miejsca dla Wesa na SF, czego mi cholernie brakuje.

 

5. Kobe jest naprawdę fatalny w obronie. Prawie tak samo fatalny jak Gasol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest po co zjezdzac, jak lakers w 2014 wybieraja tylko w 2 rundzie.

 

blake'a szkoda. gral fenomenalny sezon.

 

nash, farmar, blake... a przed sezonem wydawalo mi sie, ze mamy za duzo gosci na PG:D

 

barbosa? ale barbosa to raczej undersized shooting G

Przecież w pierwszej rundzie mają swój pick o dziwo... wymiana z Raptors byłaby najgłupsza z możliwych rzeczy, no chyba że wezmą pick plus Nasha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy obecnej postawie i serii kontuzji to ten pick może jeszcze być o dziwo w top10. Nie ma żadnego sensu brania lowry'ego, nawet jeśli mamy spuścić nasha dzięki temu bo i tak z FA nie przyjdzie nikt kto mógłby ten zespół odmienić.

 

Kobe wziął kontrakt dla alpha doga i nim będzie. Lepiej wziąć kogoś młodego i ogrywać jak bynuma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAL nie mogą oddać tego wyboru. Kobe będzie klepał, szykuje się zjazd w tabeli. Nie mogę doczekać się do draftu...

jak 3/4 ligi

w tym sezonie drużyny dzielą się na które tankują, te co udają że nie tankują, te którym nie wypada i wejdą do PO (zwłaszcza wschód) no i parę takich co będą tłem w PO dla Mia i IND oraz SAS no i ostatnie 3

 

masakra jakas, taki hype jest na ten draft, większy niż na 2003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.