Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo porażki, niezły mecz do oglądania, choć oczywiście fragmentami chciało się już wyłączyć tv – gdyby to był weekend i nie musiałbym zaraz lecieć do roboty to z pewnością bym poszedł spać. Ale emocje w czwartej kwarcie rekompensują tę hujowiznę jaką prezentowali wcześniej. Blok Wesleya – coś pięknego. Szkoda porażki, ale i tak brawa za walkę – lepiej przegrać tak niż dwudziestakiem na co się zapowiadało.

Niestety Farmar kontuzja uda. Nie wyglądało mi to na day-to-day. Jeżeli sobie zwyczajnie biegniesz i coś ci nagle strzela to nie może być dobrze. Podejżewam minimum 2-3 tygodnie odpoczynku choć chciałbym się mylić. Po zwolnieniu Eliasa Harrisa jest wolne miejsce w składzie więc powinni ściągnąć kogoś na 10-dniowy kontrakt. Darius Morris jest wolny, a na tymczasowy backup chyba nikogo lepszego nie znajdziemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to klimat i bliskosc beverly hills tak dziala na niektorych grajkow?

wczesniej myslalem, ze to phil i craig hodges, teraz juz sam nie wiem. goscie, ktorzy nie potrafili rzucac z poldystansu nagle okazuja sie solidnymi trojkowiczami. shannon brown, ariza, earl clark, teraz wes, williams czy xavier...

 

a moze to magia contract year....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steve Blake gra życiówkę w wieku 33 lat

 

Ciekawe co się stanie z chemią Lakers jak wróci Kobe, jak myślisz Jendras?

kobe postawil chlopakom kolacje dziekczynna wiec, pewnie zle z chemia nie bedzie:p

 

a tak serio, wszyscy podkreslali, ze przychodza do lakers bo marza, by grac z kobe'm. mamba przebywa z nimi od poczatku sezonu. nie rozumiem, jak jego powrot ma wplynac na zmiane chemii, jej pogorszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obawiam się, że atak może stracić płynność i znowu może zacząć się oglądanie Kobe ball przez resztę. Obym się mylił. Sporo zależy od tego, jak Bryant będzie wyglądał i na ile fizycznie będzie mógł sobie pozwolić. Czuję, że wróci w następny weekend. I zaczniemy ocenę. 

 

Za to cieszę się jak dziecko z gry Wesa i Younga :D przed offseason chciałem chociaż jednego z nich, po tym jak dostałem obu nie kryłem radości, dobrze wiecie. Hill, Johnson, Young - cieszy trafność mojego scoutingu ;) Każdy się sprawdził, mimo że spadło na moją głowę sporo krytyki za wiarę w te ruchy.

 

Liczę, że Johnson może wzorem ostatniej umowy Hilla zechce zostać w Lakers nawet za troszkę mniejsze pieniądze.Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że żaden z nich nie będzie grał kolejnego sezonu za grosze, żeby tylko zostać w Lakers. Kobe też nie pokazał odpowiedniej ścieżki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, już zaczął? Dobrze się maskuje.

 

no to nieźle mu to maskowanie wychodzi

 

najlepszy blokujący (2,3 per36, 1,6 ogółem) i przechwytujący w drużynie, broni trzy pozycje.

 

a jego atak wygląda akurat z meczu na mecz coraz lepiej.

 

btw. czytałem gdzieś, że Lakers poprawili jego formę rzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nieźle mu to maskowanie wychodzi

 

najlepszy blokujący (2,3 per36, 1,6 ogółem) i przechwytujący w drużynie, broni trzy pozycje.

 

A, to o fantasy rozmawiamy.

 

To się zgadzam.

 

Gdybyśmy rozmawiali o rzeczywistym graniu, to napisałbym na przykład, że Lakers bez swojego najlepiej blokującego i przechwytującego bronią lepiej niż z nim. Z-11-na-29-miejsce-w-DRTG-lepiej.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest dopiero fantasy.

 

prawie jak na wykładzie z ekonomii, gdzie pokazuje się zależności dwóch zmiennych ignorując wpływ wszystkich innych.

 

taka sama wartość.

A jaką ma wartość ocenianie obrońcy po statach w boxscorze? Amare to był regularny top blokujący ligi, zdarzyło mu się być nawet 6. Niewapliwie jest lepszym obrońcą od Garnetta, który w XXI wieku nie był nawet raz w top10!

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.