Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz o 1 w c+? Jeśli się nie mylę, to też raczej obejrzę. Co do wyniku to nie mam żadnych przewidywań, bo po tej drużynie można się wszystkiego spodziewać. Mam nadzięję, że Gasol podtrzyma dobra passę. Obawiam się trochę Walla, bo Blake fajnie gra w ataku, ale w obronie jest strasznie słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba najbardziej cieszy, ze w końcu w 4Q spięli poślady w obronie i zaczęli zatrzymywać Pistons w ataku bo wcześniej to była jakaś masakra...

 

spodziewałem się jakoś 8-9 pod koniec miesiąca, a jest 9-8 czyli listopad jak najbardziej na duży plus :)

 

BTW. ktoś powie mi czemu MDA gra Sacre zamiast Kamanem? Wiem, że mówił że obecna rotacja jest całkiem niezła i goście odnajdują się na parkiecie i rozumieją ze sobą no ale Sacre nigdy nie był jej częścią więc ten fakt mnie bardzo dziwi... A Chris za niedługo będzie marudził tak samo jak Jamison, bo to taki charakter jest...

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie chyba najbardziej cieszy, ze w końcu w 4Q spięli poślady w obronie i zaczęli zatrzymywać Pistons w ataku bo wcześniej to była jakaś masakra...

 

spodziewałem się jakoś 8-9 pod koniec miesiąca, a jest 9-8 czyli listopad jak najbardziej na duży plus :smile:

 

BTW. ktoś powie mi czemu MDA gra Sacre zamiast Kamanem? Wiem, że mówił że obecna rotacja jest całkiem niezła i goście odnajdują się na parkiecie i rozumieją ze sobą no ale Sacre nigdy nie był jej częścią więc ten fakt mnie bardzo dziwi... A Chris za niedługo będzie marudził tak samo jak Jamison, bo to taki charakter jest...

 

 

 

Wg yahoo ma status kontuzjowany na FA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air jego status na mecz z Pistons był "questionable".

 

Pistons mogli to na luzie wygrać. Czy Cheeks zapomniał o Drummondzie?

Wystarczyło dalej pchać się pod kosz, a nie pozwalać na odpalanie Stuckeyowi jumperów, który de facto przegrał Tłokom to spotkanie. Gasol nadal wygląda żałośnie, nie mogę na niego patrzeć, to już nawet Sacre się przyjemniej ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air jego status na mecz z Pistons był "questionable".

 

Pistons mogli to na luzie wygrać. Czy Cheeks zapomniał o Drummondzie?

Wystarczyło dalej pchać się pod kosz, a nie pozwalać na odpalanie Stuckeyowi jumperów, który de facto przegrał Tłokom to spotkanie. Gasol nadal wygląda żałośnie, nie mogę na niego patrzeć, to już nawet Sacre się przyjemniej ogląda.

 

Statusy mają to do siebie, że zazwyczaj są aktualizowane dopiero jak zawodnik zagra lub też nabawi się kontuzji. W przypadku Kamana jest tak, że od kilku spotkań jest dostępny na mecze i on sam o tym mówił. D'Antoni również o tym wie no i dlatego zastanawiam się czemu Sacre, a nie on? Kaman ma dobry mid-range game - coś co Mike lubi więc o co chodzi? Jeżeli w spotkaniu z Kings Kaman nie wystąpi, to IMO może być jakiś konflikt na tej linii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Air jego status na mecz z Pistons był "questionable".

 

Pistons mogli to na luzie wygrać. Czy Cheeks zapomniał o Drummondzie?

Wystarczyło dalej pchać się pod kosz, a nie pozwalać na odpalanie Stuckeyowi jumperów, który de facto przegrał Tłokom to spotkanie. Gasol nadal wygląda żałośnie, nie mogę na niego patrzeć, to już nawet Sacre się przyjemniej ogląda.

Tak Kaman, miał coś z plecami. No też mnie dziwło, że nie Mo nie wykorzystywał Drumonda. Gasol, no w obronie klapa(jak zawsze), ale ogólnie nie było źle i choć na zbiórkach go zjadali to nie wiem czy można nazwać to żałosną grą.

 

A słowo "predyspozycja" wydaje mi się, że może być tak zastosowane - ja tam Miodek nie jestem.

Edytowane przez Cisza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakersi są cholernie nieprzewidywalni. Dzisiaj najlepiej punktującymi byli Johnson i Williams... no, że do tego dojdzie to bym nie przypuszczał. W ogóle jestem w szoku jak obaj zagrali, po obu stronach parkietu.

Szkoda Hilla... mam nadzieję, że to nic poważnego z kostką. To zdecydowanie zawodnik jakiego potrzebujemy i mam nadzieję, że zostanie z nami dłużej. Bez niego to w sumie nie ma kto walczyć o ofensywne zbiórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna porażka i znowu lecimy w dół ;)

 

Lakers w tym sezonie mnie pozytywnie zaskakują. Z małymi wyjątkami bronią nie najgorzej, w ataku też to fajnie wygladą. W każdym meczu może odpalić ktoś inny. Farmar naprawdę się rozwinął od czasu ostatniego pobytu w Lakers. Wes nie jest taki słaby jak sądzi Chytruz. Całkiem fajnie to wygląda biorąc pod uwagę skład i to, że gramy bez Nasha i Kobego, a Gasol na razie słabo wygląda. Mam nadzieję, że powrót KObego nie zaburzy tego flow w ataku i nie pogorszy obrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.