Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

no i jest W. do tej pory wydawało mi się, że lejkersi wygrywają tylko, jeśli trójka siedzi, a dziś było pod tym względem biednie. henry i gasol pozytywnie, ale ciężko się ten mecz oglądało, nie polecam nawet jeśli masz za dużo czasu.

 

już od kilku spotkań lakers grają bardziej zbalansowaną koszykówkę, nie opierają się już na 3 tak jak w pierwszych spotkaniach + gasol zaczął grać bliżej kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście dla oka najlepszy ten mecz nie był, ale takie też mogą się zdarzać. Pau trochę się rozkręcił oby utrzymał formę. Lakersi ogólnie źle grają, bo też nie ma co wymagać więcej po pewnych graczach, jestem ciekaw jak to będzie wyglądało jak Kobe wróci. Widać, że w pewnych momentach brakuje tam lidera. Minusem LAL jest to, że są na Zachodzie gdzie w tym sezonie zapowiada sie że dużo ekip będzie się się biło o play off-y. Pewnie Kobe wróci na mecz z Portland bo nie sądzę aby teraz dołączył gdzieś do wyjeździe ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł łatwiejszy terminarz, Lakers wykorzystali to wskoczyli na 11 miejsce w obronie w lidze z DRtg 103.9.

 

Nieźle jak na jedną z najgorszych defensyw ;)

 

Ciekawe czy do top10 się załapią w kolejnych 3 meczach...Jakby utrzymali poziom koncentracji...

 

btw. spadl im także pace, chłopaki coraz lepiej ogarniają o co chodzi w szybkiej koszykówce i już nie odpalają szybkich rzutow, które nie maja sensu. Za to fast break points na +. dzisiaj 20, z gsw 16, z det 17, z nop 19. Całkiem nieźle. Średnio zdobywali 12+ do tej pory ale ostatnio wyraźnie się poprawili

Edytowane przez Air
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem mecz dużo chaosu, pierwsza kwarta i początek drugiej jeszcze spoko ale to co się działo na początku 3 naprawdę ciężko było oglądać. Jestem ciekaw jak będzie to wyglądać jak wróci Kobe - dojrzał już w ostatnim sezonie, chodzi mi o to że więcej podaje i myslę, że nie będzie aż tak gnał by pokazać wszystkim co umiem. Jedyne czego żałuje z zeszłego sezonu to kontuzja Kobiego, gnał, wypruwał flaki bo zapewnił, że będziemy tak w PO. Howarda, przy tak grających Lakersach mi w ogolę nie szkoda. Dużo milej się ich ogląda niż tą wypakowaną baleriną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najsmieszniejsze jest to, ze jest fajnie, wygrywamy, mamy .500 ale wciaz jestesmy qrwa 13.druzyna zachodu:)

gorsi sa tylko jazz, idacy ostro po wigginsa i wlasnie kings, ktorzy zaraz do tego wyscigu powinni dolaczyc. co innego wschod, tam bylibysmy pewniekiem do po, nie mowiac juz o tym, ze wiecej grania mielibysmy ze slabszymi rywalami...

 

dlatego jestem za tym, by rozszerzyc lige o 2-4 zespoly, kazdy gralby z kazdym mecz i rewanz i RS mialby 68 spotkan. minusem byloby to, ze mniej spotkan = mniej kasy ale z 2 strony mozna zrobic jakies turnieje o 8 seed, jak to jest w ncaa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Nuggets i Pelicans mają 6-6, Wolves 8-7, a Suns i Grizzlies 7-6, więc jest ciasno (chociaż koniec końców nie wiem czy powinniśmy się z tego cieszyć).

 

Lakers D watch - 103,9, jedenaste miejsce, 0,1 powyżej średniej ligowej.

 

Napatrzcie się, bo imo takiej pozycji już w tym sezonie nie powtórzymy.

 

A Gasol zaczął ostatnio grać, wygląda na to, że po całym lecie na kanapie potrzebował więcej czasu na naoliwienie.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, Nuggets i Pelicans mają 6-6, Wolves 8-7, a Suns i Grizzlies 7-6, więc jest ciasno (chociaż koniec końców nie wiem czy powinniśmy się z tego cieszyć).

 

Lakers D watch - 103,9, jedenaste miejsce, 0,1 powyżej średniej ligowej.

 

Napatrzcie się, bo imo takiej pozycji już w tym sezonie nie powtórzymy.

 

A Gasol zaczął ostatnio grać, wygląda na to, że po całym lecie na kanapie potrzebował więcej czasu na naoliwienie.

dlaczego nie zobaczymy? Ze względu na powrót bryanta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gasol już w poprzednich sezonach nieraz wchodził na wysoki poziom, a potem znowu gasł. Gra falami. Dlatego te kilka dobrych meczów jeszcze niczego nie przesądzają. Tym bardziej, że Kobe wraca niedługo to znowu może grać słabiej.

 

Steve Blake przypomina to czego się spodziewano po grze Nasha rok temu - kilka trójek, kreowanie partnerów, +10 asyst, grę P&R, a także bycie tyczką w obronie.

 

Lakersi źle nie wyglądają, ale PO? Jest duży ścisk, a jeśli już do PO wejdą to z 7-8 miejsca, więc trafią na Clippers, SAS czy OKC, więc i tak I runda to maks dla nich. Ale Gasola się pozbywać chyba nie ma sensu? I tak mu się kontrakt kończy. Może zagra znowu wybitnie w tym sezonie, aby go przedłużyli choćby za te 10-11 mln za sezon? Kobe też nie dostanie maksa, a znacznie mniej i można na kogoś zapolować z FA. Perspektywy dla LAL nie są fatalne, ale też ciężko będzie o włączenie się do walki o pierścienie w ciągu 2-3 lat. Ale póki co zaskakują mnie, bo spodziewałem się gorszego bilansu z ich strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.