Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

z jednej strony obecnie bardzo łatwo krytykować Lakers i wykreślić ich totalnie z PO race ale ale...

 

podstawa składu KB+Gasol+Nash nie wydaje mi się mega słabszy do porównywalnej konkurencji w PO - Lillard+LMA+Batum lub Martin+Love/Pek+Rubbio

 

już widzę hurtową krytykę liderów LA podczas gdy problemem jest raczej dopasowanie reszty graczy składu i ławki gdyż kontrakty powyższych zjadają SPOOOORO salary ...

 

z resztą po osłabieniu w LA chyba wyśmiewanie ich staje się nie modne...

ten rok będzie ciężki dla fanów LA bo niestety muszą się łudzić i liczyć na nazwiska Kaman Wes Young Hill & Meeks i tu leży problem

 

wiek liderów niestety nie pozwoli im grając ponad 35MPG w trójkę pokonując podobne ale młodsza trio w Minn czy PTB (PG & rzucający i podkoszowy) doczłapać do zwycięstw samotnie stąd błagalne patrzenie w stronę ławki rezerwowych będzie w LA częste a tam jest niestety słabo po prostu

 

ja z ciekawością to zobaczę i szczerze przyznam, że na równi i drobne sukcesy ekipy żółtej jak i porażki w meczu będą mnie cieszyć ( bez złośliwości w kontekście długoterminowego rivalery ze spurs)

 

gdyby przeciwnik do PO był jeden to może i na LA bym postawił ale obecnie nawet jak 2 ekipy się rozlecą o miejsce w PO będzie i tak masakrycznie ciężko

 

przestrzegam jednak poprzez słabość składu i jego słąbej przede wszystkim głębi na jechanie po KB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiek liderów niestety nie pozwoli im grając ponad 35MPG w trójkę pokonując podobne ale młodsza trio w Minn czy PTB (PG & rzucający i podkoszowy) doczłapać do zwycięstw samotnie stąd błagalne patrzenie w stronę ławki rezerwowych będzie w LA częste a tam jest niestety słabo po prostu

 

w przewidywania na temat wynikow Lakers nie chce mi sie bawic, ale nie rozumiem kompletnie tego co tu napisales, o liderach i braku dla nich zmiennikow przeciez na lawce za Nashem jest Farmar i Blake, na Sg jest Young i Meeks, a

miennikiem Gasola bedzie Kaman czy Hill w zaleznoci od tego, ktory bedzie starterem.

 

Defensywie na pewno Lakers nie beda dobra druzyna, ale tez nie dramatyzowalbym stawiajac ich na ostatnim miejscu, dodanie szybkosci i atletycznosci na obwodzie w osobach mlodych gosci, ktorzy chca tu grac za minimum tez nie bedzie bez znaczenia. Wszystko i tak bedzie zalezalo od zdrowia Bryanta, Gasola i rowniez chociaz w mniejszym stopniu Nasha, a to niestety sa duze znaki zapytania, ale gdyby jednak okazalo sie, ze limit pecha jezeli chodzi o kontuzje wyczerpalismy w zeszlym roku to pare osob moze sie zdziwic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie rozumiem kompletnie tego co tu napisales, o liderach i braku dla nich zmiennikow przeciez na lawce za Nashem jest Farmar i Blake, na Sg jest Young i Meeks, a

miennikiem Gasola bedzie Kaman czy Hill w zaleznoci od tego, ktory bedzie starterem.

.

to zgrabnie Tobie wyszło!

 

pominąłeś pozycję SF która w ogóle na dobrym poziomie nie istnieje, nie mówiąc o najistotniejszym w takim wypadku zmienniku czyli rezerwowym SF, zmiennicy na PG są OK gdyby Nash był SN edition 2005, tak samo nazwiska zestawione z nazwiskiem Brylanta byłyby do przełknięcia gdyby KB nazywał się "36 MPG" i tyle biegał na parkiecie. Tym bardziej że dla mnie Farmar mało znaczy obecnie w NBA

 

Dalej tez zgrabnie...... zapasowy PF i C to w zależności od wyboru S5 Hill lub Kaman tylko jak ( ja wybieram Hilla na PF do Gasola) chcesz Kamanem łatać obie pozycje gdy i Gasol i Hill odpoczywają ?? Sacre?

 

mój post wykazywał słabości obudowania 3 bardzo fajnych nazwisk gdzie dziury są na prawde duże!

 

Kto będzie bench scoring punch?

Kto będzie stoperem z czysto defensywnymi zadaniami?

Kto będzie wysokim rozciągającym obronę?

Kto będzie specjalistą od rzutów 3 punktowych która rola nadal rośnie w NBA?

 

jak na tak bogaty klub jak Lakers no i jak na takie wysokie salary dziur jest bardzo dużo.....

 

dodaj do tego wysoce prawdopodobne zdrowotne problemy KB ( na początek) i Nasha na koniec sezonu i stąd moje "zmartwienie" o zestawieniu składu w D się nawet nie wypowiadam....a wszystko w duchu "dajcie spokój liderom bo przy słabym sezonie wyjątkowo poprzez złe zestawienie nie można ich winić za porażkę"...

 

rozumiem, ze van wolisz inną teorie na koniec sezonu...skład dobry, popatrz są zmiennicy więc za porażkę odpowie PRZEDE WSZYSTKIM ( lub sukces) ich lider KB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zgrabnie Tobie wyszło!

 

pominąłeś pozycję SF która w ogóle na dobrym poziomie nie istnieje, nie mówiąc o najistotniejszym w takim wypadku zmienniku czyli rezerwowym SF,

nie ja tylko odpowiedziałem na Twój zarzut odnośnie wieku liderów i tego, że na ławce jakoby nie było komu ich odciążyć, a akurat na pozycjach podstarzałej trójki liderów na ławce jest dobrze.

 

zmiennicy na PG są OK gdyby Nash był SN edition 2005, tak samo nazwiska zestawione z nazwiskiem Brylanta byłyby do przełknięcia gdyby KB nazywał się "36 MPG" i tyle biegał na parkiecie. Tym bardziej że dla mnie Farmar mało znaczy obecnie w NBA

sorry, ale gdyby to był 2005 rok to na ławce za Nashem i Bryantem zostawałyby co najwyżej ochłapy i wystarczałby byle pionek by ich zastąpić i goście tacy jak Farmar czy Young sami by się tu nie pchali.

 

Nie wiem co chcesz od Farmara jako zmiennika, to nigdy nie był i pewnie nie będzie materiał na startera w tej lidze, ale dobrze radził sobie w roli zmiennika w Lakers za pierwszym razem, potem w Nets i Europie też dobrze mu szło, a teraz zrezygnował z niezłej kasy tylko dlatego żeby wrócić do Lakers. Jest jeszcze zawsze Blake więc nie wiem czego by można więcej chcieć na ławce za wiekowym Nashem.

 

Do zestawu zmienników dla Bryanta na SG Young/Meeks też poważnie chcesz się przyczepić ? przecież gdybyśmy tu mówili o KB będącym w stanie robić tyle co kiedyś to i sam Meeks by wystarczał na zmianę ( a i tak pewnie byłby niezadowolony z minut)

 

Dalej tez zgrabnie...... zapasowy PF i C to w zależności od wyboru S5 Hill lub Kaman tylko jak ( ja wybieram Hilla na PF do Gasola) chcesz Kamanem łatać obie pozycje gdy i Gasol i Hill odpoczywają ?? Sacre?

tu mógłby być jedyny sensowny kawałek tego co napisałeś gdybyś np. wspomniał o potencjalnych kontuzjach, ale tak jak często myślisz, że trzeba będzie sięgać dalej na ławkę jeżeli tych trzech wysokich będzie zdrowych ?

dlaczego zakładasz, że dwóch z nich musi odpoczywać w tym samym czasie ?

 

 

Kto będzie bench scoring punch?

Farmar, Young do spółki z Kamanem nie powinni mieć chyba zbyt dużych problemów ze zdobywaniem punktów

 

Kto będzie stoperem z czysto defensywnymi zadaniami?

tu akurat jest problem, sprowadzający się do pozycji SF, o której pisałeś, mam nadzieję, że w jakimś stopniu Johnson z tej roli się będzie wywiązywał, a jak nie to będzie źle.

 

Kto będzie wysokim rozciągającym obronę?

nie wiem czy zauważyłeś, ale nie mamy już w drużynie ani Bynuma, ani Howarda więc znaczenie kogoś takiego maleje, ale mimo to Gasol czy Kaman to nie są środkowi, którzy są bezradni poza pomalowanym więc nie dramatyzujmy.

 

 

Kto będzie specjalistą od rzutów 3 punktowych która rola nadal rośnie w NBA?

hmm pomyślmy Nash i Blake mieli odpowiednio 43% i 42% z dystansu w poprzednim sezonie, Farmar, Young, Meeks to też goście, którzy w przeszłości mieli sezony kiedy kręcili się blisko 40% z dystansu, Bryanta nawet jak specjalistą w tej dziedzinie nie nazwiemy to raczej nie opłaca się go wolnego na dystansie zostawiać :)

 

rozumiem, ze van wolisz inną teorie na koniec sezonu...skład dobry, popatrz są zmiennicy więc za porażkę odpowie PRZEDE WSZYSTKIM ( lub sukces) ich lider KB?

Wiesz to kogo ktoś sobie za porażkę na koniec sezonu będzie obwiniał to mnie akurat mało obchodzi, chociaż trudno będzie mówić o porażce skoro prawie wszyscy nie dają tej drużynie szans nawet na PO.

 

Nie zrozumiałeś tego co napisałem ja nie kwestionuję tego, że skład Lakers ma sporo dziur po prostu problemy Lakers nie są tam gdzie je wyszczególniłeś czyli zmiennicy dla wiekowych liderów, brak punktowego wsparcia z ławki, brak shooterów, brak rozciągającego obronę wysokiego.

 

Masz rację odnośnie dużego znaku zapytania na pozycji SF i braku defensywnego stoppera, w ogóle defensywa jako taka będzie największym problemem, każdy zespół jednak przed rozpoczęciem sezonu ma jakieś potencjalne słabości, są wątpliwości odnośnie tego czy tamtego, a my tu przecież nie mówimy o zespole, który w czerwcu ma walczyć o tytuł (przynajmniej na razie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal uważam, że właśnie poprzez wiek liderów zmiennicy powinni być o klasę lepsi niż masz ich w składzie Lakers....to już nie gościa na ochłapy po KB/Nashu i chyba różnica pomiędzy nami jest w tej ocenie Blake'a Meeksa czy Wesa. Patrzysz na nich ( ci co w LA juz byli) przez pryzmat przydatności w skróconym czasie a ja się spodziewam, że nie raz muszą zagrać w Lakers ponad 30 minut na co są IMO STANOWCZO za słabi

 

sam łudziłem się Johnsonem w Minny i chcę aby w Lakers się odnalazł ale chyba jest on niestety po prostu słaby jak wielu "oszustów" :lemo:

 

można grać 3osobową rotacją pod kosz ale jak są to młode mocne - Cousins like -okazy zdrowia a nie: Hill .... po kontuzji, Kaman po serii kontuzji i Gasol wchodzący w 15 sezon (średnia 36 minut!!!) też po kontuzji....

 

2x48 minut to 96 minut

Gasol 36 Hill 30 to nadal zostaje 30 minut dla Kamana który:

 

1) w 10 sezonach miał średnią 28 minut ale jego produkcja spada i stać go na 20 minut gry (adekwatne liczby minut z sezonu w Dallas);

2) nie był nigdy okazem zdrowia: 82,63,78,75,56,31,76,32,,47,66 meczy w sezonie

 

jak masz gracza gdzie 6 z 10 sezonów opuszczał sporo meczy to nie liczysz na jego 82x30minut nie mając nikogo w obwodzie. Dodatkowo Hill na ławce i para Kaman&Gasol na 10-15 minut to słabo to widzę także.....

 

w Waszym temacie o Lakers nie chcę zaśmiecać swoimi mądrościami ale patrzę na to z dystansem....a że przekorny jestem to jest tak jak zacząłem wypowiedź....dla mnie ten sezon jest bardzo ciekawy u Lakers i chętnie mecze z nimi obejrzę niekoniecznie zrzucajac winę niepowodzeń na KB, jego ściganie rekordów, egoizm czy brak obrony. Widzę inne większe problemy i nazwisko Meeks czy Kaman tego nie zmieni.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal uważam, że właśnie poprzez wiek liderów zmiennicy powinni być o klasę lepsi niż masz ich w składzie Lakers....to już nie gościa na ochłapy po KB/Nashu i chyba różnica pomiędzy nami jest w tej ocenie Blake'a Meeksa czy Wesa. Patrzysz na nich ( ci co w LA juz byli) przez pryzmat przydatności w skróconym czasie a ja się spodziewam, że nie raz muszą zagrać w Lakers ponad 30 minut na co są IMO STANOWCZO za słabi

ignazz zanim Blake czy Meeks będą musieli grać nie raz ponad 30 minut to przed nimi są jeszcze ciągle Farmar i Young, nie wiem czemu to olewasz.

sam łudziłem się Johnsonem w Minny i chcę aby w Lakers się odnalazł ale chyba jest on niestety po prostu słaby jak wielu "oszustów" :lemo:

może i tak, a może podobnie jak kilku innych gości w przeszłości grających obok Bryanta i Nasha w końcu chociaż częściowo zrealizuje swój potencjał. Są przypadki beznadziejne, ale są też takie, którym potrzebna zmiana otoczenia i towarzystwo weteranów takich jak Bryant, Gasol i Nash, a nie granie o nic z Michalem Beasleyem najpierw w Wolves, a potem w Suns. Zobaczymy, ktorym przypadkiem okaże się być Johnson.

 

można grać 3osobową rotacją pod kosz ale jak są to młode mocne - Cousins like -okazy zdrowia a nie: Hill .... po kontuzji, Kaman po serii kontuzji i Gasol wchodzący w 15 sezon (średnia 36 minut!!!) też po kontuzji....

mówisz tak jakby większość drużyn w tej lidze miała nie wiem jaką rotację pod koszem. Przecież nie musisz nawet daleko szukać wystarczą twoi Spurs jak u Duncana wiek da o sobie znać to kto tam będzie pod koszem grał ? Splitter( w ogóle to przy okazji gratulacje takiemu gościowi dać 9mln za seson :) ), Diaw czy Bonner ? jasne, że chciałbym jako zabezpieczenie jeszcze jakiegoś wysokiego, Lakers chyba też skoro co chwila pojawiają się plotki łączące ich czy to z Odomem, Tolliverem czy innym Amundsenem, ale fakty są takie, że kluby mają ogólnie bardzo wąskie rotacje pod koszem i kontuzja startera jest w stanie mocno pokrzyżować plany i to zespołom silniejszym od Lakers.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz zanim Blake czy Meeks będą musieli grać nie raz ponad 30 minut to przed nimi są jeszcze ciągle Farmar i Young, nie wiem czemu to olewasz.

 

bo nie myślę aby Farmar był lepszy od Blake'a czy Meeksa a Young też jak na razie przede wszystkim zawodził

zostawmy to bo maja chłopaki miejsce na wykazanie się w nowym środowisku i właśnie to chcę ogladać w LA...jak sobie poradzą bo to u nich jak u Turnera ostatni dzwonek....

 

pod koszem oczywiście, ze spurs rotacja przydałaby sie lepsza ( liczyłem że Neal i Bonner polecą za jakiegoś Mozgowa!!) ale :

 

1) po pierwsze dlatego wyłowiono Pendegrapha (6''9) i jakoś na niego właśnie postawiono (Pop sie upierał)

2) kawał nieopierzonego klocka z Australii Baynesa ( 6''10) który dostanie sporo minut w tym sezonie

 

 

(stawiam, ze jak dostaną oni szansę to jeden z nich - 5 i 6 pozycja w podkoszowej rotacji bedzie na pewno istoniejszym klocem niż Sacre z pozycji nr 4);

 

 

3) w drafcie złapano Francuza który jeszcze nie jest gotowy do NBA ale będzie za dwa lata fajnym prospectem (tu niestety upierał się Tony Parker jako udziałowiec francuskiego klubu i IMO spieprzył draft na tu i teraz);

 

czyli spurs widzą tę słabość.....

 

ale mamy cos czego jak na razie wam brak...

 

Leonard odkrycie sezonu z powodzeniem może grać w smallball na PF w odróżnieniu do SFs Lakers

z resztą na kontuzję Duncana nie mamy oczywiście odpowiedzi ale tak juz jest z tymi #1 draftu ktorzy są obudowywani przez innych graczy przez lata... spurs z resztą przede wszystkim maja nadal inny problem...właśnie brak rezerwowego SF który pozwoliłby pograć Leonardowi na PF. Green jest po prostu za niski a tak czasem będzie ustawiany...

 

tak czy siak #15 w salary San Antonio ma duzo mniej dziur niż #5 Lakers i tak wydawana kasa jest przeze mnie krytykowana....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz trzeba być ignorantem, żeby czepiać się do salary Lakers w tym roku. Dobrze znasz ich sytuację. Pogadamy po następnym offseason o płacach.

 

Czepianie się ławki i tego, że nie udało się załatać jednej czy drugiej pozycji, czy narzekanie na słabą rotację pod koszem też mógłbyś sobie darować. Lakers nie mieli żadnych narzędzi, aby coś zdziałać w tym roku. To co mają z FA, to jest więcej niż się spodziewałem. I to nie tylko ja raczej.

 

Ten sezon jest po prostu na przeczekanie, przejściowy. Nawet jeśli nikt tego głośno nie powie. Lakers czekają na wygaśnięcie ogromnych kontraktów i będą atakować za rok. Dla mnie mogą nie wejść do PO, a Kobe może rzucać nawet po 35 ppg. To nie ma znaczenia. O finały konferencji nikt nie będzie się bił. A byłby ciekawszy pick i większe zdobycze Bryanta w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze sezon na przeczekanie dlatego niech Van nie piszę jacy dobrzy są Kaman z Blakem a szczególnie Wes i Young..a Lakers się dobrze uzupełniają

znam realia choć to nadal mnie dziwi, ze tak z sezonu na sezon jest sytuacja o 180 stopni inna....

 

rok temu Mitch mistrz (bez ironii bo graczem w lato jest gość na prawdę dobrym i zna swój fach) i najlepsze łowy stąd i skład ever ever ( wiem, ze wielu fanów Lakers mimo, ze było dalekich od trabienia sukcesu przed gwizdkiem w duchu liczyło na potegę zbudowana na lata a na pewno na mega wynik bo kto z fanów każdej druzyny by nie liczył?) a teraz tekst w stylu "nic sie więcej nie dało zrobic" a zrobiło się na prawdę niewiele..... taka hustawka nastrojów....

 

to daje do myslenia i daleko mi do złosliwości....

 

tematem nierozstrzygnietym jest pytanie czy Lakers wyladują w PO i czy nawet to dla nich jest najlepsze? Czy w ogóle moga sobie pozwolić na olanie posiadaczy karnetów i grać piach pod pick? Czy nie szkoda roku KB nawet jak da mu się porzucać? Pytań sporo na które na razie chyba nie ma madrego aby to wyjaśnił..czas pokarze

 

a salary? no cóż jeżeli właściciel ma rozliczać jako pracodawca pracowników jak jego kasę wydają i na kogo to chyba dopieprzyć się ( jezeli nie pójdą za taką kasą sukcesy sportowe) niezależnie od okoliczności i planu 2014 MOZNA

 

z resztą to porównanie salary ze spurs zostało sprowokowane porównaniem podkoszowych przez Vana..... porównał osoby a ja porównałem kasę wydaną w tym samym okresie.... czemu nie?

 

powtórzę....daleki jestem od bezsensownego hejtingu ale jak w organizacji z którą zawsze trzeba walczyć o tytuł w NBA ( z perspektywy spurs fana) cos tam spieprzono to cicho nie będę siedział....

kuleje wydawania kasy ( ale stać Lakers na to), kwestie trenerskie i dobranie zawodników....

 

takie kupowanie gotowych gwiazd czasem zaskoczy czasem nie... ( mi to osobiście nie pasuje)

jak zaskoczy macie tytuł i się cieszycie ( jest wtedy łatwo bo w sukcesach Lakers stać na każdego gracza w lidze)

jak nie to warto choc trochę spojrzec na to z szerszej perspektywy bo cieszą się inni ( ja np. z tego powodu ze nie wszystko mozna kupić za $)

 

już się nie przerzucajmy tylko pogadajmy o Lakers i PO....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie myślę aby Farmar był lepszy od Blake'a czy Meeksa a Young też jak na razie przede wszystkim zawodził

zawodził, ale jako co ? jako SG, który z ławki te kilkanaście punktów co mecz jest w stanie dać ? czy zawodził w stosunku do oczekiwań jakie wobec niego były ? zdecyduj się w koncu czego ty chcesz od tych zawodników. Ilu lepszych zmienników na pozycji PG i SG jesteś w stanie wymienić w tej lidze ? mógłbym tu dołożyć jeszcze argument finansowy skoro sam go chcesz z jakiegoś powodu przywoływać, ale i bez tego powiedz mi ile drużyn ma lepszy zestaw obrońców na ławce niż Farmar/Blake i Young/Meeks ?

 

pod koszem oczywiście, ze spurs rotacja przydałaby sie lepsza ( liczyłem że Neal i Bonner polecą za jakiegoś Mozgowa!!) ale :

 

1) po pierwsze dlatego wyłowiono Pendegrapha (6''9) i jakoś na niego właśnie postawiono (Pop sie upierał)

2) kawał nieopierzonego klocka z Australii Baynesa ( 6''10) który dostanie sporo minut w tym sezonie

 

 

(stawiam, ze jak dostaną oni szansę to jeden z nich - 5 i 6 pozycja w podkoszowej rotacji bedzie na pewno istoniejszym klocem niż Sacre z pozycji nr 4);

 

jaja sobie robisz w tej chwili czy jak ? przecież Splitter po sezonie,, za który Spurs zapłacili mu 9 baniek to najwyżej ten najsłabszy zeszloroczny poziom Kamana w Mavs. Możemy się bawić jakimiś tam wyliczankami pionków jak Pentagraph czy Sacre, ale co to zmieni ? to australijskie mięso jakim tu rzucasz to nie wiem czy miało na celu wzmocnienie twoich argumentów czy moich ?

 

Leonard odkrycie sezonu z powodzeniem może grać w smallball na PF w odróżnieniu do SFs Lakers

z resztą na kontuzję Duncana nie mamy oczywiście odpowiedzi ale tak juz jest z tymi #1 draftu ktorzy są obudowywani przez innych graczy przez lata... spurs z resztą przede wszystkim maja nadal inny problem...właśnie brak rezerwowego SF który pozwoliłby pograć Leonardowi na PF. Green jest po prostu za niski a tak czasem będzie ustawiany...

 

tak czy siak #15 w salary San Antonio ma duzo mniej dziur niż #5 Lakers i tak wydawana kasa jest przeze mnie krytykowana....

kasa wydawana w Lakers jest przede wszystkim na Bryanta i Gasola, więc nie wiem po co te teksty. Ja też mogę powiedzieć, że nasz drugi i trzeci wysoki w rotacji zarobią razem zaledwie połowę tego co zarobi drugi i trzeci wysoki Spurs chociaż słabsi na pewno od nich nie są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież Splitter po sezonie,, za który Spurs zapłacili mu 9 baniek to najwyżej ten najsłabszy zeszloroczny poziom Kamana w Mavs.

Van, zmień dilera, bo na tak mocnych dawkach nie pociągniesz za długo. Splitter vs Kaman nie ma dyskusji, ogólnie rozumiem, że jako jeden z nie za wielu uważam ten kontrakt za w miarę rozsądny, ale no bez przesady. Dyskusja Splitter vs Kaman to jak dyskusja Lebron vs Melo czy George vs Gay. Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Van, zmień dilera, bo na tak mocnych dawkach nie pociągniesz za długo. Splitter vs Kaman nie ma dyskusji, ogólnie rozumiem, że jako jeden z nie za wielu uważam ten kontrakt za w miarę rozsądny, ale no bez przesady. Dyskusja Splitter vs Kaman to jak dyskusja Lebron vs Melo czy George vs Gay.

nie wiem gdzie ty tu widzisz takie różnice, ale skoro twoim zdaniem ten kontrakt był w miarę rozsądny to o nic więcej nie pytam...

 

Z tym składem to jest lepsze niż walka o PO.

skoro już zdecydowałeś się kibicować Lakers to powinieneś wiedzieć, że to nie jest w stylu tej drużyny, nie mówiąc o tym, że masz Bryanta/Gasola/Nasha to nie bawisz się w tankowanie tylko starasz się zrobić jak najlepszy wynik. Nigdy nie wiadomo co się w trakcie sezonu wydarzy, przecież nie jest nigdzie powiedziane, że jeżeli Lakers będą grali dobrze i będą na coś rokowali to w trakcie sezonu nie uda im sie kogoś ściągnąć kto z drużyny mogącej powalczyć może o PO wzniósłby ich na wyższy poziom. Edytowane przez Van
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałeś Kamana w Dallas?

Splitter ma jakieś szanse w porównaniu jedynie z tą wersją Kamana

 

Nie wiem co niektorzy w tym Splitterze widzą, przecież on nawet w dzisiejszych czasach deficytu wysokich jest po prostu zwykłym przeciętniakiem, nie jest już też jakimś młodzieniaszkiem żeby łudzić się, że zrobi jeszcze jakiś znaczny postęp, a dostaje 36/4 lol.... szczerze powiem, że to co napisałem o nim to było tylko i wyłącznie na podstawie tego co widziałem oglądając mecze Spurs dopiero przed chwilą sprawdziłem jego statystyk i hmm żartujecie sobie panowie ? ja byłem pewny, że on na ten kontrakt ich musiał nabrać swoimi statsami, ale teraz to już nie wiem może ma jakieś kompomitujące zdjęcia Duncana czy coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.