Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2013/14


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Widział, widział.

Póki co był słabiutki, ale to było w systemie Wolves i Suns, w Lakers, w systemie D'Antoniego nie grał.

System mu nie kazał pudłować rzutów i kozłować jak retard. System systemem, ale pewne rzeczy się umie albo nie umie i gdzie by się nie grało coś musi być widać. Po Wesie w skrócie było widać tyle, że gość nic nie umie. Może jak będzie biegał to go Nash czasem znajdzie dalekimi outletami + open shoty, ale do czegoś takiego można by znaleźć kogoś, kto nie będzie szkodnikiem w innych aspektach (albo chociaż mniejszym szkodnikiem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje career high in pts zanotował w SC, więc wiesz :)

 

Zresztą jest też coś takiego jak learning process. Ze 100% pewnością możesz napisać, że ten u niego się skończył Chytruz? Juz teraz? W wieku 26 lat i spędzeniu na parkiecie 4500 minut w 194 grach? W Wolves i Suns?

No i jak pisałem poprzednio, oprócz Nash effect (tego jestem ciekawy, coś mi się wydaje, że już w tym sezonie będzie już niestety niewielki), możliwe, że też będzie Bryant effect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą jest też coś takiego jak learning process. Ze 100% pewnością możesz napisać, że ten u niego się skończył Chytruz? Juz teraz? W wieku 26 lat i spędzeniu na parkiecie 4500 minut w 194 grach? W Wolves i Suns?

Może i się nie skończył, ale progres, który nagle zrobi z Wesa Johsnona zawodnika jest mało prawdopodobny. Jak dotąd gość grał poniżej wszelkiej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chytruz odnośnie pudłowania rzutów to przyznasz, że jest coś co sprawia, że kilku gości przed nim jak dołączyli do Nasha czy Bryanta robiło rzutowo niezły postęp, kozłowania za wiele w grze z tą dwójką też nie spodziewałbym się oglądać. Gość ma bronić, ganiać do kontr i trafić jakiegoś open look'a, nikt tu cudów po nim się nie spodziewa.

 

W Lakers na pozycji SF w ostatnich latach grywał MWP i mimo całej mojej sympatii do gościa i szacunku za jego zaangażowanie w grę to mówisz o Johnsonie i pudłowaniu rzutów i kozłowaniu jak retard, hello my to wszystko przerabialiśmy z Mettą razem z nie wykańczaniem kontrataków, pudłowaniem layupów, których wydawałoby się, że pudłować się nie da, z którymi Wes problemów mieć nie będzie. On tu nie przychodzi mając jakoś wysoko postawioną poprzeczkę, nie będzie tu porównywany do nie wiadoko jakiego poprzednika, wystarczy niewielki skok w skuteczności i wystarczy żeby dorównał poprzednikowi i nie był rozczarowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie powinniście się cieszyć.

LAL dostaje gracza za 1 mln do uzupełnienia składu i to kolesia, który może nie musi pozytywnie zaskoczyć.

Zajebisty deal!! Po co ktoś lepszy za wyższy kontrakt, skoro i tak w tym roku chyba chodzi o to, aby zapłacić jak najniższy podatek!! W oczekiwaniu na 2014...

 

Wes pozytywnie może zaskoczyć w tym sezonie i ja uważam, że tak zrobi.

Moim zdaniem nie służyła mu bycie w drużynie z Beasleyem. Beasley swoimi popisami, żartami, wygłupami, kolejnymi autami potrafi stłamsić takich szaraków, to źle działało na pewność siebie takiej "szarej myszki" jak Wes. W LAL nie ma już takich czubów tej kategorii, więc to może dobrze wpłynąć na niego.

 

Za 1mln, to świetny ruch!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie służyła mu bycie w drużynie z Beasleyem. Beasley swoimi popisami, żartami, wygłupami, kolejnymi autami potrafi stłamsić takich szaraków, to źle działało na pewność siebie takiej "szarej myszki" jak Wes. W LAL nie ma już takich czubów tej kategorii, więc to może dobrze wpłynąć na niego.

To, że Kobe jest starszy, nie znaczy, że jest automatycznie dojrzalszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co by nie mówić to mimo wszystko ruchy Mitcha są dobre i skuteczne. Po DH zostało wspomnienie i to kiepskie, pytanie czy odnajdzie się w Texasie? Mam pewne wątpliwości.. Kaman hm.. trochę zdziadział ale może się sprawdzić w taktyce D'A. Nick Young jak dla mnie świetny ruch, trochę żal nie został MWP, ale jest Wes.. Potencjał ma ogromny, ale uważam że póki co nie miał okazji go pokazać. Tak czy siak ten season jest bez szaleństw i może to i lepiej. Moim marzeniem jest w 2014 ściągnąć Wall-a za wszelką cenę do Lakersów. Nie mówię tutaj o LJ i CA bo wydają mi to opcje nierealne póki co.. Jedyną różnicą może być teamspirit który po odejściu DH może być tylko większa.. Jest chemia i są cuda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers mają taki atut, że ciągle posiadają top5 niskich w lidze i top5 wysokich w lidze. Na dzień dzisiejszy na mojej liście ludzi, którzy gwarantują bilans na poziomie PO to zdrowy duet Kobe&Gasol spokojnie się tam mieści.

 

Problem w tym, że Dirk też tam ciągle jest, a Clippers Thunder Spurs Rockets Warriors i Grizzlies wydają się niemal pewni. Zostają dwa miejsca dla Lakers i Dirka, a przecież Aldridge też niedawno sam miał podobny status - a teraz ma dużo lepszy zespół, do Wolves wraca Love i nie wiadomo co wybuchnie z Hornets.

 

Jeśli Lakers utrzymają się w granicach 45-50% do powrotu Kobego (styczeń?) to powinno już być z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spojrzalem na % younga i johnsona i troche juz sie mniej jaram

z 2 strony ci goscie wciaz grali na duzo lepszym procencie niz metta kiedykolwiek w jezioranach. to bardzo pocieszajace, bo dodajemy przede wszystkim 2 biegajacych gosci. to czy beda trafiac trojki to juz bonus. ci, ktorzy ogladali lakers wiedza doskonale jak brakowalo im biegania na tle innych ekip. gasol na C tez tez powinien poprawic te kwestie, wiec pozostaje w zasadzie pozycja PF, tu kompletnie nie wiem jak bedziemy wygladali, jordana hilla sobie nie wyobrazam, tu jest potrzebny ktos w stylu mariona ale moze jeszcze uda sie zrobic trade.

 

poki co fajnie to zaczyna wygladac. nie obciazamy salary, plan 2014 jak najbardziej aktualny a najblizszy sezon moze posluzyc jako poligon doswiadczalny. zobaczymy co jeszcze do tego dokoptuje mitch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wall chce grac w PO.

Jesli Wizz sie jak zwykle posypia to prawdopodobnie nie podpisze z Wizz nic dlugoterminowego.

Z drugiej strony jesli nie wprowadzi Wizz do PO na wschodzie to nie jest warty maxa ani okolic (nawet jesli przyczyna bedzie jego kontuzja).

Tylko Wall ma tu niewiele do gadania. Moze podpisac offer sheet z kim chce, ale Wiz maja ostatnie słowo i moga go podpisać wbrew jego woli. To samo stało się z Gordonem w zeszłym sezonie. A wątpie, zeby chcial podpisywać roczne kontrakty, zeby tylko uciec, byłby chyba ewenementem na skalę ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze na tym "nie sadze" zasadza sie cala sprawa.

Ja "nie sadze" zeby chcial zostac jesli wizz spektakularnie polegna.

Albo zarzada transferu, albo podpisze jakis wysoki offer sheet i da Wizz do zrozumienia ze wyrownanie bedzie wyrzuceniem pieniedzy w bloto.

Jesli ktos mu da cos kolo maxa a on nie bedzie chcial grac w wizz to go na sile nie zatrzymaja.

Inna sprawa ze ja wierze poki co w wizz i w razie czego jeszcze w loyalnosc Walla.

Z drugiej strony jego idolem jest LeBron. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wall się jakoś spektakularnie nie połamie i rozegra pełny sezon, to jest zdecydowanie warty maxa. W ogóle, to tylko kontuzje mogą przeszkodzić Wizz w wejściu do playoffs, oni już w zeszłym sezonie z Wallem byli PO teamem, teraz wraz z dojściem Portera, lepszym niż rok temu Bealem i przede wszystkim zdrowymi Nene, Websterem i Okaforem, spokojnie mogą walczyć o 6. seed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Wall się jakoś spektakularnie nie połamie i rozegra pełny sezon, to jest zdecydowanie warty maxa. W ogóle, to tylko kontuzje mogą przeszkodzić Wizz w wejściu do playoffs, oni już w zeszłym sezonie z Wallem byli PO teamem, teraz wraz z dojściem Portera, lepszym niż rok temu Bealem i przede wszystkim zdrowymi Nene, Websterem i Okaforem, spokojnie mogą walczyć o 6. seed.

Teoretycznie sie zgadzam.

Ale w wizz wszystko sie moze zdazyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.