Skocz do zawartości

West 1st round [2] Spurs - Lakers [7]


matek

Lakers/Spurs?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lakers/Spurs?

    • Lakers
      32
    • Spurs
      62


Rekomendowane odpowiedzi

jupi

gratuluje ci ignazz, ze trafiles z wynikiem! jestes zajebisty.

 

bardzo mnie ciekawi jak obstawisz dalej nowa wersjo nostradamusa.

i pogadamy jak zalozycie kolejny temat pt. "very, very, very last dance - spurs 2013/14"

po tym jak sie wam znowu nie wyjdzie po tak swietnym sezonie regularnym.

 

tymczasem cheers i nie chce slyszec jak to parker, manu czy ktostam byl nie w pelni sprawny jak was grizzlies ogrywali (najlepszy 8 seed ever!)

 

btw. nie chce mi sie tematu o spurs przegladac ale tam wahan nastrojow nie bylo. we wczesniejszych latach tez nie bylo. kibicowska brac spurs jest zawsze najfajniejsza i najfajniej kibicuje. bez wahan. nawet jak sie manu zlamal pod koniec sezonu z diawem a sjax polecial, nie mieliscie wahan. ale wystarczylo 4-0 z goudelockami, morrisami i clarkami byscie ponownie uwierzyli:)

Akurat w ostatnim ćwierćwieczu jesteście od nas tylko o jednego misia do przodu, dwa lata temu przesłanie pierwsza rundę szczęśliwie by dostać sweepa od Dallas, pożegnać sie największym pogromca jaki widziałem odkąd sie interesuje koszem w g4, a rok temu was bilans w po to 5-7 więc nie wiem czemu sie śmiejecie z very very last skoro swoim sędziwym teamem macie to samo minus pozytywne emocje w regularze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiesz- Ignazz miał czelność podsumować nomen omen trafnie co się działo w jezioranach ogólnie. Nie pojazd po fanach ale zwyczajnie napisał jakie były nastroje. Nie pierwszy raz za to cię zjedzą niektórzy.

 

Cieszy mnie 4-0 i to, że spokojnie powiinniśmy być znowu w WCF.

 

Swoją drogą jak Memphis przepchną żałosnych Clippers to Miami będzie miało kogoś z pary Grizzlies-Spurs w finale i może być niezła seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie 4-0 i to, że spokojnie powiinniśmy być znowu w WCF.

 

Swoją drogą jak Memphis przepchną żałosnych Clippers to Miami będzie miało kogoś z pary Grizzlies-Spurs w finale i może być niezła seria.

Z tymi spokojnymi wcf to bym nie zapeszal.

Faworyt spoko, ale nie bedzie jazdy na luzie w 2r wbrew przewidywaniom.

O ile z-bo nie wroci jakims cudem do dyspozycji z 2011 szczegolnie w izo to nie wiem czy nie wygodniej byloby spursom grac z mem/lac w semis niz z (najprawdopodobniej) warriors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Memphis na pewno nie. Memphis są przejebani dla Spurs. To, że Denver daje dupy profesjonalnie to inna sprawa. SAS bronią o niebo lepiej niż Nuggets i nie sądzę aby w ewentualnej serii urwali wojownicy więcej niż 1 mecz. Oczywiście to samo myślałem przed serią z Denver, więc przy ewentualnym spotkaniu się Spurs z GSW zapytam najpierw Chytruza co o tym sądzi aby nie pomylić się 2 raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jupi

gratuluje ci ignazz, ze trafiles z wynikiem! jestes zajebisty.

 

bardzo mnie ciekawi jak obstawisz dalej nowa wersjo nostradamusa.

i pogadamy jak zalozycie kolejny temat pt. "very, very, very last dance - spurs 2013/14"

po tym jak sie wam znowu nie wyjdzie po tak swietnym sezonie regularnym.

 

tymczasem cheers i nie chce slyszec jak to parker, manu czy ktostam byl nie w pelni sprawny jak was grizzlies ogrywali (najlepszy 8 seed ever!)

 

btw. nie chce mi sie tematu o spurs przegladac ale tam wahan nastrojow nie bylo. we wczesniejszych latach tez nie bylo. kibicowska brac spurs jest zawsze najfajniejsza i najfajniej kibicuje. bez wahan. nawet jak sie manu zlamal pod koniec sezonu z diawem a sjax polecial, nie mieliscie wahan. ale wystarczylo 4-0 z goudelockami, morrisami i clarkami byscie ponownie uwierzyli:)

Witam! wiesz na wstepie staralem sie wyjasnic w lagodny i obiektywny sposob, gdyz nie jestem taka wredota ktora chce kopac lezacego i imo ze fani Lakers maja niejedno za uszami to jezeli kocha ktos swoja druzyne to wiadomo ze kibic bedzie nieobiektywny. Czasem wiecej ( i ten sezon akurat pokazal to u Was) czasem mniej....

 

zauwaz ze poza El nikogo nie przytoczylem z nicka konkretnie lub nawet z obozu a wykazujac ze obok fanow LA tworzyli nastroje antyfani.....lagodzilem poziom szydery do zera....

trudno i do nich (antyfanow czy hejterow) miec pretensje bo zawsze byly to REAKCJE na Wasze oczekiwania, marzenia, przewidywania ktore niezaleznie od powodow trudno nazwac trafnymi!!!!

 

Oczywistym jest, i wiecie to dobrze ze nie w ilosci sila i problemem fanow Lakers jest fakt ze w duzej grupie latwiej obok dojrzalych forumowiczow o takim mniej bystrych powiedzmy z racji np. wieku czy doswiadczenia. cos za cos - jestescie w duzo liczniejszej grupie (nieraz wypominacie fanom np. Jazz ze ich nie ma wiec nie ma co dyskutowac) ale waszym przeklenstwem jest usredniony spadek jakosci normalny w takiej sytuacji bo o babola latwiej w 100 postach (forum lakers) niz spurs (10) lub Hawks (1).

 

Niestety w tym pamietnym Roku Panskim AD 2013 nawet weterani Lakersmaniakow wypuscili niejednego farfocla ale uznalem za niestosowne i czasochlonne dodatkowo aby to wyciagac stad ANONIMOWE KALENDARIUM...

 

Dalej..... Fajny przytyk bb2 ze dokladnie trafilem w seriii.....powiem tak....bardziej niefajne jest nietrafienie Wasze niz moje trafienie.

nie ciagnij tej kontry bo nie masz szans..

 

jedni sie ludza inni obiektywnie na sucho rozkladaja argumenty i trafiaja....

 

Nie zgodze sie natomiast z inna twoja teza czy antyteza ze sie w spurs cos takiego teraz zobaczy lub ze wyczytasz to na naszym forum (znaczy taka hustawke nastrojow w PO, innym sezonie, na innej planecie) - Kalendarium dobitnie pokazuje co sie wydarzylo w niecaly rok i jaka to byla jazda jazda jazda bez trzymanki - NIESPOTYKANA jezeli chodzi o moje doswiadczenie - EVER EVER EVER - takiego zamieszania - dyskusji o 3 roznych trenerach, 5 gwiazdach, i nagromadzenia talentu vs nieudany sezon, baaa nagromadzenia kontuzji ( zyczenia zdrowia szczere dla wszystkich a szczegolnie dla tych co kuruja sie dluzej czyli KB a teraz Jamison, plus gwiazdy przeciwnych ekip Rondo, West czy dannY) uwazam ze juz nie zobaczymy nigdy...

 

 

 

Historia zatoczyla wielkie kolo bo to co notorycznie spotykalo spurs jezeli chodzi o kontuzje fani Lakers dostali w dawce jednorazowej.

 

Jedno jest znamienne! styl porazki. Kolejny raz Lakers odpadli w bardzo slabym stylu ODWROTNIEPROPORCJONALNIE do klasy i talentu zespolu tak przez Was kochanego.

 

Z calym szacunkiem wole porazke po walce z Grizz niz taki syfny styl. i to nie pierwszy raz.....

Ladnie to ujales odgryzajac sie juz seria grizz vs spurs ale chyba akurat fani lakers maja ciut inne zmartwienia niz zastanawianie sie ile przegra ten bardzo stary i schorowany team.

 

Patrzac obiektywnie to robi sie brzydko w kontuzjach OGOLNIE i tu jestem nostradamusem bo krakalem po bezsensownych zaburzeniach kalendarza i upychaniu skroconego sezonu dla dobra $$$$$$$$ co ma skutek - oby) odwrotny.

 

dzis gramy w PO bez:

 

Rose'a, Westbrooka, Amare, Grangera, Gallo, Wade ledwo dyszy, Lin wypadl, Tiago, Diaw, Lee, Rondo, Zaza, Lou Williams, Hamilton, Kirk, a z kontuzji ledwo powracali Noah, Ty, Parker, Manu, Faried, a przeciez nie grali Nash, KB, reszta tez sie posypala jak tylko wzieli minuty kontuzjowanych. o RS i przykladzie Minny nie wspominajac.

 

ja takich PO nie pamietam - na pewno nigdy na PO tylu S5 out nie bylo

 

no i problemem Lakers chyba jest cos innego niz cytowane kontuzje tylko i clarki morrisy w S5?

chyba ze uwazasz ze zdrowi i bez zmian podchodzicie drugi raz do sezonu 2013/14

jesli poza zdrowiem nie widzisz innych problemow (wierze ze widzisz ale akurat dla prztyczka w nos fana spurs uzyles tego nieodpowiedniego argumentu) to slabo

 

reasumujac spurs wygrali z lakers do zera nie dlatego ze tylko tylko kontuzje a dlatego ze na przestrzeni roku (lub wiecej lat) jest to inna organizacja jesli chodzi o budowanie zespolu, mysli trenerskiej z innymi Gwiazdami jako podstawa teamu

 

ten sezon to pokazal w dobitny sposob a kontuzje postawily kropke nad i.....i do tej degrengolady dołozyli jeszcze fani.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie lakers baaardzo rozczarowali

do tego stopnia ze zastanawiam sie czy howard jest faktycznie superstarem, czy po prostu przetrwał jakos ten ostatni sezon kontraktu zeby polizac rynek fa

 

takiej padaki lakers nie ogladałem od dlugiego czasu

kiedys bym sie pewnie cieszył jak dziecko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rose'a, Westbrooka, Amare, Grangera, Gallo, Wade ledwo dyszy, Lin wypadl, Tiago, Diaw, Lee, Rondo, Zaza, Lou Williams, Hamilton, Kirk, a z kontuzji ledwo powracali Noah, Ty, Parker, Manu, Faried, a przeciez nie grali Nash, KB, reszta tez sie posypala jak tylko wzieli minuty kontuzjowanych. o RS i przykladzie Minny nie wspominajac.

 

selekcja naturalna. :)

 

Lakers mieli najgorszy sezon z możliwych. Kontuzje, brak cierpliwości, zmiany trenera, wysoka presja (wyolbrzymiona) i kontuzja ich żywego pomnika.

jeśli jakiś kibic Lakers naprawdę podchodzi emocjonalnie do tego co się dzieje w Los Angeles to ma przejebane. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja spodziewalem sie wiekszej mojej radosci po "do zera" ale niestety to nie nastapilo.....euforii nie bylo wiec chyba starzejemy sie Joe

 

co do Howarda to takim postepowaniem tez chyba troche punktow procentowych spadla jego wartość? wspomniano o 20-30M$ nizej jakby nie chcial podpisac z LAL, gdzieindziej zanegowano s'n't (na pewno nie możliwy?) co pokazuje chyba jego GŁUPOTĘ gdyz moze i z KB nie wspolpracowali idealnie ale problem pod koniec RS sam znikął.

 

podsumowując: strasznie sie sfrajerował

 

no i się zastanawiam czy oby przyjście KB równoczesne z wywaleniem DH nie było jakoś mimo wszystko ukartowane?

trochę reżyserką mi pachnie choć z drugiej strony co? Kobe czekał na moment na parkingu pod hala?

ułożyło się idealnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

selekcja naturalna. :)

 

Lakers mieli najgorszy sezon z możliwych. Kontuzje, brak cierpliwości, zmiany trenera, wysoka presja (wyolbrzymiona) i kontuzja ich żywego pomnika.

jeśli jakiś kibic Lakers naprawdę podchodzi emocjonalnie do tego co się dzieje w Los Angeles to ma przejebane. :)

Dla mnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie bardzo widzę możliwość wyjścia z tej dupy w której jesteśmy. Tylko jakiś magic go to move mitcha może coś zmienić, coś za co pozostałe 29 drużyn by nas po raz kolejny znienawidziło. Imo gdyby była taka możliwość to oddałbym gasola, howarda, nasha, mwp za picki 2014/15 i zaczął od zera. Kobe niech dojdzie wilta i wszyscy będą happy. Zrobić w offseason zespół na jeden rok bedzie ciezko a nie widze nikogo do wyrwania, na kim można budować zespół na lata. Chyba że jakimś cudem uda się lebrona/duranta czy cp3 wyciągnąć. Ale w to nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni sie ludza inni obiektywnie na sucho rozkladaja argumenty i trafiaja....

 

 

sęk w tym Ignazz, że ludzie stawiający na lakers robili tak ze względu na emocje a nie racjonalną analizę. bo dane jasno pokazywały, że spurs są faworytem. na lakers stawiała część fanów LAL, bo zwyczajnie w nich wierzyła, albo tacy jak ja, którzy mieli nadzieję zobaczyć coś wyjątkowego. takie prawo kibica, a ty tu uprawiasz jakąś dziwną krucjatę ogłaszając jak to przewidziałeś wynik i jak to racjonalnie do wszystkiego podchodzisz. zobaczmy więc czy rzeczywiście tak jest: http://www.e-nba.pl/showthread.php?8607-Obstawianie-PLAYOFFS-2013-TYLKO-POSTY-Z-TYPOWANIEM

 

Mistrz: San Antonio Spurs

 

Oklahoma City vs. Houston 4:0

San Antonio vs. L.A. Lakers 4:0

Denver vs. Golden State 4:1

L.A. Clippers vs. Memphis 4;3

 

Miami vs. Milwaukee 4:1

New York vs. Boston 4:2

Indiana vs. Atlanta 4:0

Brooklyn vs. Chicago 4;1

 

czyli dobrze trafiłeś tylko jedną serię i jeszcze jest szansa na to, że również trafisz LAC-MEM oraz być może NYK-BOS. poza tym w trzech machnąłeś się bardzo, a w dwóch lub trzech kolejnych prawdopodobnie o jeden mecz. rzeczywiście bardzo racjonalnie sobie to wszystko przeanalizowałeś... może komuś się zechce i sprawdzi twoje racjonalne analizy z poprzednich lat, szczególnie w przypadku rozczarowujących porażek spurs i czy rzeczywiście twoje podejście w ciągu sezonu było tak inne niż fanów lakers teraz. cheers.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie emocje w temacie heh.

 

na zimno oceniajac przeciez przed ta serią ktokolwiek widząc gre Lakers to nie powinien liczyćc, ze oni cokolwiek urwa Spurs, rozumiem jeszcze Lakermaniakow,ze łudzili się na jakies honorowe zwyciestwo ale stawiac na LAL w tej serii?!

 

Howard to klaun ale jakby to przewrotnie i paradoksalnie nie zabrzmiało najmądrzejsza jego decyzją(o ile to jego decyzja faktycznie) to ta o sprawdzeniu rynku

dobra wiadomość, ze zostaje również Mike D ;]

 

własciwie cała seria wyglądała jak przedmeczowa rozgrzewka Spurs i jakaś druzyna D-L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie bardzo widzę możliwość wyjścia z tej dupy w której jesteśmy. Tylko jakiś magic go to move mitcha może coś zmienić, coś za co pozostałe 29 drużyn by nas po raz kolejny znienawidziło. Imo gdyby była taka możliwość to oddałbym gasola, howarda, nasha, mwp za picki 2014/15 i zaczął od zera. Kobe niech dojdzie wilta i wszyscy będą happy. Zrobić w offseason zespół na jeden rok bedzie ciezko a nie widze nikogo do wyrwania, na kim można budować zespół na lata. Chyba że jakimś cudem uda się lebrona/duranta czy cp3 wyciągnąć. Ale w to nie wierze

Może ja jestem jakiś dziwny ale dla mnie to Lakers nie są w dupie zupełnie. Jak Howard podpisze to macie Nash-Bryant-Clark-Gasol-Howard. Jak to jest bycie w dupie to gdzie są Bobcats czy Phoenix?

 

Przecież ta drużyna jest kompletna. Potrzeba spokojnego lata, popracować nad organizacją gry i to jest dalej 2 najmocniejszy roster w lidze a ty piszesz jakby mieli walczyć o top 5 pick. Ewentualnie oddać Gasola za 2/3 fajnych rolesów i to jest contender.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers general manager Mitch Kupchak said last week D'Antoni will return next season

 

via Los Angeles Daily News

A co miał innego powiedzieć? Wtedy jeszcze grali w Playoffs. Myślę, że D'Antoni zostanie tak czy inaczej, ale nie brałbym tych słów za wyrocznię. Z Brownem co było? Jednego dnia pupilek Jima Bussa, a na drugi sorry wylatujesz. Najpierw będą Dwighta chcieli zatrzymać, jeżeli ten wyciągnie argument "D'Antoni out, me in" to wtedy go wywalą, ale wątpię, aby wyskoczył z czymś takim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.