Skocz do zawartości

Draft 2013


january

Rekomendowane odpowiedzi

Spełnia cechy, że może grać na 3 i 4, po prostu zwykle się tym epitetem posługuje wobec graczy, którzy zawodzą i stąd jego negatywne zabarwienie. Lebron rózni się po prostu jakością :)

Tweener to nie ktoś, kto może grać na 3 i 4, tylko człowiek bez pozycji, zazwyczaj koleś za mały na PF, któremu brakuje skillsetu SFa. LeBron w żadnym wypadku nie jest tweenerem, całe życie grał jako SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jest szansa na to, że noel trafi do wizards, pięknie. trio wall-beal-noel(o ile będzie grał na miarę swojego talentu) jest zajebistą podstawą do zbudowania drużyny walczącej o coś więcej aniżeli 1 runda po.

Edytowane przez Karwan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noela powinni wziąć Magic bo i tak chyba zamierzają nurkować po Wigginsa. A za rok jakby udało się wyciągnąć jedynkę w drafcie to duo Wiggins-Noel mogłoby po kilku latach rządzić w lidze. A już teraz mają Vucevica i Harrisa, którzy się dobrze zapowiadają.

 

Na miejscu Wizards wziąłbym Oladipo jeśli może grać na SF, a jeśli nie to tego Portera (choć jestem do niego dość sceptycznie nastawiony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, ze oni wezmą Bennetta jednak jesli Noel bedzie juz zgarnięty, ten Oladipo to nawet chyba olał workout u nich.

jest im nie po drodze moze albo dostał już jakieś obietnice od kogoś.

 

czy Noel to dobry pomysł dla Vucevica? bo dla Tobiasza zapewne tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Noel i tak nigdy nie będzie post-playerem więc miejsca Vuckowi zajmowac nie będzie. Ja go widzę jako jumperkującego wysokiego, grającego picki, biegającego fajnie do kontry i anchorującego D(ale do tego jeszcze dłuuuga droga). Oczywiście to czy taki frontcourt miałby rację bytu zalezy od tego jak będzie budowana reszta drużyny.

 

Ale z tym Benettem to tez niezły pomysł! Ja o gościu totalnie zapomniałem a wg mnie będzie kozakiem z tego draftu, Motorek w dupie zawsze spoko. Tylko ja nie wiem co w takiej sytuacji z Seraphinem, który w tamtym ezonie grał bardzo dobrze na początku a potem wrócił do swojego standardowego poziomu scruba. Wzięcie Benneta wiązałoby się z machnięciem ręką na Seraphina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bennett nie był oficjalnie nigdzie mierzony chyba, ale wzrostowo podobnie do Farieda i niby wingspan ma lepszy, więc jest jakaś szansa, że reach również jest na jego poziomie. Patrząc po tym jakie dunki napierdala to bym się wcale nie zdziwił.

Ciężko to ocenić, są goście wyżsi, z wingspanem 7'4'' np. a reach mniejszy od Farieda ponad 5 cm.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia prosta przed nami, w dzisiejszym mocku na nbadraft.net Noel spadł na 6 miejsce(Hornets) a McLemore na 5(Suns), dawno nie było tylu niewiadomych na 4 dni przed draftem. Ten draft jest tak słaby że nawet nie ma za bardzo o czym pisać. W zeszłym roku wątek "Draft 2012" miał 79 stron :)

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszym wygranym może być ten, kto weźmie Goberta. Spadł strasznie w notowaniach (nawet wypadł za 20), a w lidze pokazał, że sporo potrafi + ma niesamowite warunki. Można go jeszcze na rok zostawić w europie.

 

Mimo, że draft słaby to będzie ciekawie, z 5 kandydatów do #1, chyba nigdy tak nie było.

 

Liczę na cud, że Oladipo wytrwa do #8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby jak słaby, jak ktoś wie jak wybierać to narzekać nie będzie, zeszłoroczny niby mocniejszy a roty wygrał junior z lokalnej malutkiej uczelni webber state, plus co do Benneta to z kolesia moze być kozak jak tak się go ogląda to bardzo Barkleya przypomina, niby warunki nie teges ale potrafi się zastawić i jest nie lichym atletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i draft nie jest najmocniejszy ale parę przechwytów może być.Widzę iż Dieng trochę spada może moi Clippers go wezmą.Ale paru contenderom typu SAS czy Miami pewnie też by sie przydał.

 

 

Pittsburgh ktoś oglądał trochę.Bo widzę że ten Steven Adams kręci się koło 10 picku.Ma tam jakieś skill czy jest tam tylko ze względu na wiek i warunki fizyczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.