Skocz do zawartości

Draft 2013


january

Rekomendowane odpowiedzi

To samo pytanie sobie zadałem od razu :D może ostatnią fazę wyciskania szlifuje ;)

 

Kolano nie wygląda najlepiej, możliwe że opuchlizna jeszcze do końca nie zeszła po operacji?

 

Co do tego, że gada z Wizz to mnie akurat nie dziwi. Byłby głupi, gdyby nie sprawdzał innych opcji. Pewności wyboru z 1 lub nie może mieć. Wystarczy, że Cavs lub Magic przehandlują pick i wszystko może się zmienić o 180 stopni.

wystarczy że ich gmowie okażą się mieć mózgi :)

 

a od czego mają tam koks?

łoj żeby to było takie proste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście Zellera rzucającego za 3, bo w NCAA tego nie pokazywał. Saunders mówił niedawno, że widzi go jako strech 4. Jak się spojrzy na Zellera jako na PFa, z takim atletyzmem i w dodatku rzucającego z dystansu to wychodzi całkiem ciekawy zawodnik.

 

[video=youtube;abPOpSJ0ovQ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeller jest fajny ale z tymi jego łapkami T-Rexa ( zresztą fajna byłaby ksywka dla niego) to będzie kiepsko zbierał i raczej średnio blokował.

 

Love ma taki sam reach, to jakoś bardzo nie przeszkadza w zbiórce - Griffin, Lee, Reggie Evans, Sullinger, Faried to na szybko bardzo dobrzy lub lepsi rebounderzy. Zdecydowanie większy problem będzie miał w kwestii "scoring against length", bo już w NCAA miał z tym kłopoty, a tu czekają jeszcze większe drzewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standing reach 8-10 nawet dla PFa jest przeciętny, ale...

Bennettowi tego nie zmierzono, ale z jego ust padło, że sięga ręką gdzieś koło 8-9 także też szału nie ma. Ponadto czy widzieliście pomiary mocno hypowanego rocznika 2014? Randle, Gordon i Vonleh są dokładnie w okolicach Zellera.

 

Z ciekawostek: Oladipo olał Wizards i nie przyjedzie do nich na workout. Ciekawią mnie powody takiej decyzji. Raczej nie wynika to z obietnicy od Magic więc może Beal go odstrasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy rocznik 2014 jest przehypowany to się dopiero okaże. Aczkolwiek mam duże wątpliwości czy cała wymieniona trójka będzie w stanie tak się rozwinąć, żeby grać w NBA jako SF (Randle raczej na pewno nie). A słowa tweener i franchise-player jakoś nie chcą iść w parze.

 

Ale tak naprawdę nie o to chodzi. Uważam, że możliwość gry Zellera na PF jest niedoceniana i jeśli ktoś wybierze go z myślą o grze na centrze to skopie mu karierę. Chłopak ma duży potencjał rzutowy, rusza się jak gazela i skacze jak małpa (choć Givony napisał jeszcze przed draft-combine: "average explosiveness off two feet"). Widać też że ostatnio przykłada się na siłowni. Czego mu najbardziej brakuje? No właśnie długich rąk. Ale jak się okazuje tegoroczna konkurencja na pozycji PF (Bennett) i ewentualnie przyszłoroczna (o ile będzie, bo może w pierwszej 10 będzie 6-7 SF :)) ma podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy rocznik 2014 jest przehypowany to się dopiero okaże. Aczkolwiek mam duże wątpliwości czy cała wymieniona trójka będzie w stanie tak się rozwinąć, żeby grać w NBA jako SF (Randle raczej na pewno nie). A słowa tweener i franchise-player jakoś nie chcą iść w parze.

Kolejny hater Lebrona ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedyż to LeBron był tweenerem?

Lebron to akurat antytweener,

w obronie może grać 1,2,3,4 (chociaż zdarzyło mu się całkiem nieźle kryć Gasola).

w ataku może grać 1,3,4.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.