Skocz do zawartości

Draft 2013


january

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Bosha i Bobcats to oni niby są 1 w kolejce po niego jeśli Heat zdecydują się go oddać.

Wizards chcą wygrywać teraz, a myślę, że oddanie 3picku za Ilyasove to nie jest zły pomysł. Draft jest słaby, a nie wiadomo jak Porter albo Bennett się odnajdą w NBA ten drugi nawet nie trenuje bo jest operacji.

Knicks ponoć w drafcie celują w Tony'ego Mitchella PF'a z uczelni North Texas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten Bosh to za kogo niby? rozumiem, ze to ma sens tylko +pozyskując jakiegos w miarę sensownego klocka, ktorych Catz maja az całego jednego w postaci Bombo no bo tez biorac pick nie maja pewnosci ze taki Noel czy Len ostana sie do tej 4.

no chyba, ze ktoś kto miałby zastapić w przyszłosci niedalekiej Wade'a ale to nie taki draft.

 

I don't buy it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szpiegzkrainydeszczowców

Czy chodzą już jakieś słuchy w co Oklahoma będzie szła? Wydaje się, że to moment, by w końcu znaleźć kogoś za Perkinsa. Albo na teraz (Plumlee, może Zeller się tak nisko obsunie), albo na przyszłość (Gobert, Adams). Za to w ogóle nie przemawia do mnie pomysł z Olynyk'iem, który w mockach najczęściej przypisywany jest do nich. Jak już kogoś w takim typie brać, to wyłącznie GaZelle(ra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe przetasowania na tym dxowym mocku, schreder idzie na koniec 1rd Larkin skok z połówki 2 rd do loterii, wszystko to dosyć zabawne, jeśli oni się tak sugerują tak bardzo tym że po workoucie w Utah Larkina chwalono to nie najlepiej o nich chyba świadczy, a co do draftu i jego marnej jakości to też niema co przeginać, tutaj gadaliście o Wizz i Porterze ewentualnej wymianie za Iliasovę, akurat z Portera jestem pewny będzie wporzo grajek zresztą możliwe że bardzo podobny do Turka pod wieloma względami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że Jazz wezmną Dennis Schroeder właśnie.

 

Sacto prawdopodobnie wybierze kogoś z trójki: Trey Burke, McCollum, MCW. Wybór MCW oznacza raczej koniec Tyreke w Sacto bo nie widzę zupełnie tego duetu obok siebie.

 

Z tego draftu ciekawią mnie kariery Burke,Schroedera,Adamsa,Dieng,Withey. Ostatnia dwójka wydaje się być całkiem pewnym wyborem na pozycję centra w NBA. Adams to spore ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc jak się nam brzydko Manu starzeje ja oczywiście jak co roku ( gdzie jesteś Tony Wrotten?) czukam swojego ulubieńca z late first aby wrzucić go do spurs.

 

Obecnie Reggie Bullock z North Carolina to jest prospect on the watch......

 

Ma zasięg rzutowy, size, mody ale jednak z 3-letnim doświadczeniem z markowej uczelni i podobno bardzo dobre workouty za nim.....

brakuje mu ataku obręczy jak Manuś, oczywiście nie ten przegląd pola gry i umiejętności podawania są na poziomie Greena co najwyżej ale kolektywne granie w spurs mu nie zaszkodzi z ławki.

 

Jeżeli potwierdzi talenty strzeleckie a w obronie wykaże się agresywnością to Pop to łyknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że Jazz wezmną Dennis Schroeder właśnie.

 

Sacto prawdopodobnie wybierze kogoś z trójki: Trey Burke, McCollum, MCW. Wybór MCW oznacza raczej koniec Tyreke w Sacto bo nie widzę zupełnie tego duetu obok siebie.

 

Z tego draftu ciekawią mnie kariery Burke,Schroedera,Adamsa,Dieng,Withey. Ostatnia dwójka wydaje się być całkiem pewnym wyborem na pozycję centra w NBA. Adams to spore ryzyko.

Withey jest strasznie miałki i dlatego nikim w nba nie będzie, z Larkinem jest na odwrót i to jest włośnie sprawa która mnie do niego przekonuje najbardziej, cięzko o gościa bardziej "charakternego", Jerry by go pewnie uwielbiał

 

ps. @Igi wątpię zeby Pop miał szansę, Bullock powinien pójść spokojnie w okolicach 20, typ nie będzie wtopą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Withey jest strasznie miałki i dlatego nikim w nba nie będzie, z Larkinem jest na odwrót i to jest włośnie sprawa która mnie do niego przekonuje najbardziej, cięzko o gościa bardziej "charakternego", Jerry by go pewnie uwielbiał

 

ps. @Igi wątpię zeby Pop miał szansę, Bullock powinien pójść spokojnie w okolicach 20, typ nie będzie wtopą

zależy jak się kluby połaszczą na wielkie nazwiska typu Hardaway czy Rice ( w mockach dziennikarskich te nazwiska są wysoko ale pewnie spadną) to będzie dostępny... martwię się, ze NYK z #24 mogą go łyknąć......

 

ciekawe i tu pewnie jedyny wyjątek co by było gdyby Saric się ostał to bankowo wezmą kolesia ale na razie podróżuje w mockach 15-25 więc to raczej on będzie niedostępny...

 

obserwuję także Eric Greena kolejnego fajnego gościa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak się kluby połaszczą na wielkie nazwiska typu Hardaway czy Rice ( w mockach dziennikarskich te nazwiska są wysoko ale pewnie spadną) to będzie dostępny... martwię się, ze NYK z #24 mogą go łyknąć......

 

ciekawe i tu pewnie jedyny wyjątek co by było gdyby Saric się ostał to bankowo wezmą kolesia ale na razie podróżuje w mockach 15-25 więc to raczej on będzie niedostępny...

 

obserwuję także Eric Greena kolejnego fajnego gościa

Saric to sie wycofał, czyż nie?!

 

ten Davies to wygląda, że będzie fajny (steal?).

 

 

tak w ogole wie ktoś coś o Bebe Nogueirze i tym Mohammadou poza cyferkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się jakieś potwierdzone info, że przebiega dobrze (i nie mam tu na myśli wypowiedzi Noela)? Zresztą tu też nie chodzi o samą rehabilitację, ale o ocenę ryzyka kolejnych urazów w przyszłości. Na razie chłopak jest umówiony z Wizards co sugerowałoby, że pewną jedynką ani nawet dwójką się nie czuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się jakieś potwierdzone info, że przebiega dobrze (i nie mam tu na myśli wypowiedzi Noela)? Zresztą tu też nie chodzi o samą rehabilitację, ale o ocenę ryzyka kolejnych urazów w przyszłości. Na razie chłopak jest umówiony z Wizards co sugerowałoby, że pewną jedynką ani nawet dwójką się nie czuje.

to umówienie się dziwne jakieś

 

po pierwsze nie widziałem w mockach aby nie był#1-2 a po drugie w samą noc draftu zawsze kluby podwyższają picki graczy podkoszowych.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co on tam robi na tej sztandze? :P

To samo pytanie sobie zadałem od razu :D może ostatnią fazę wyciskania szlifuje ;)

 

Kolano nie wygląda najlepiej, możliwe że opuchlizna jeszcze do końca nie zeszła po operacji?

 

Co do tego, że gada z Wizz to mnie akurat nie dziwi. Byłby głupi, gdyby nie sprawdzał innych opcji. Pewności wyboru z 1 lub nie może mieć. Wystarczy, że Cavs lub Magic przehandlują pick i wszystko może się zmienić o 180 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.