Skocz do zawartości

Draft 2013


january

Rekomendowane odpowiedzi

Caldwell-Pope to dobry obrońca, atleta, całkiem niezły rzut. Burke-Knight? Dwóch małych, nieumiejących bronić guardów? Podpisać Calderona i Pistons nie będzie wyglądać tak tragicznie.

 

Ktoś wytłumaczy czemu Bobki są tak żałosne? Ja rozumiem- bali się Noela, bo im potrzebny gość od zaraz, ale jak chcieli centra to mieli do wyboru Lena, a nie kurna Zellera.

Przecież Zeller będzie u nich grał jako PF bo niby kim oni mają grać na tej pozycji? Na centrze mają kim grać od biedy. A na 4 mają dużą dziurę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że Clippers wezmą Franklina lub Crabbe a skończyło się na Reggie'm Bullocku.Na początku byłem trochę zły ale po dokładniejszym przeanalizowaniu widzę iż nie będzie tak źle.Podobno dobry obrońca z dobrą trójką i nie tam żadne 193 cm tylko solidne 200.Atletycznie średni i do tego problem z kreowaniem sobie pozycji do rzutu ale to teraz częsty problem.Wydaje się być gotowy na NBA,jeśli spodoba się trenerowi to może dostanie nawet S5.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Zeller będzie u nich grał jako PF bo niby kim oni mają grać na tej pozycji? Na centrze mają kim grać od biedy. A na 4 mają dużą dziurę

od biedy to tam Biyombo może grać, jak dla mnie tragedia że nie wzieli scorera

jeszcze pewnie z 3 drafty przeleżą na dnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że daleko wybiegłem w przyszłość, ale Bulls są prowadzeni bardzo rozsądnie i nie spodziewam się, żeby oddali ten pick. Chyba, że dadzą go z Boozerem za LaMarcusa... Bo poza tym nie spodziewam się, żeby byli skłonni nim handlować.

 

Oczywiście zdrowie może popsuć plany, ale to dotyczy każdej ekipy i nie można z góry się na to nastawiać, bo żadne przebudowy nie miałyby sensu. Jeśli Rose i Noah będą zdrowi, rozwinie się Butler i podpiszą rozsądnie Denga, to nie ma szans żeby drużyna z Derrickiem i Joakimem w prime nie była mocna.

 

Nie możemy też wykluczyć, że Bobcats (Hornest) zaskoczą i znajdą się do tego czasu w PO. Ale prawdopodobieństwo na to jest mniejsze, niż to, że dalej będą szorować po dnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek

Aby Bulls byli zdrowi to muszą wywalić trenera.

To co wyrabia Tim to moim zdaniem zabójstwo dla koszykówki. Wprowadził zasadę że każdy mecz traktujemy jak mecz nr 7 finałów w efekcie czego Byki odkąd ich przejął kończą sezon w szpitalu. Choćby nie wiem jak medycyna i doping poszedł w rozwoju to organizmu nie oszukasz . Nie da sie naparzać 90 meczy w sezonie na takich obrotach. Albo trener poluzuje im i pozwoli grać na 3/4 gwizdka albo co roku będziemy biadolić jak to Chicago ma szpital w kwietniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem że Clippers wezmą Franklina lub Crabbe a skończyło się na Reggie'm Bullocku.Na początku byłem trochę zły ale po dokładniejszym przeanalizowaniu widzę iż nie będzie tak źle.Podobno dobry obrońca z dobrą trójką i nie tam żadne 193 cm tylko solidne 200.Atletycznie średni i do tego problem z kreowaniem sobie pozycji do rzutu ale to teraz częsty problem.Wydaje się być gotowy na NBA,jeśli spodoba się trenerowi to może dostanie nawet S5.

wszystkich trzech obserwowałem bo mogli przejąć minuty Jaxa i Manu w spurs. i z nich akurat Reggie jest najlepszy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ma garba :(

 

Ostrzyłem sobie zęby(jakkolwiek abstrakcyjnie to brzmi w kontekście ligi letniej) na występ Burke, ale strasznie się zawiodłem. Nie pokazał nic ciekawego, momentami aż przykro się patrzało na to jak podkoszowi gracze Heat urządzali sobie na nim grupowy gwałt. Dużo większe wrażenie wywarł na mnie MCW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło że Olynyk pokazał się z dobrej strony, lato ma spędzić na szlifowaniu trójki i fajnie 2/4 zamontował. Materiał na ofensywnego przecinaka, jeśli będzie pracował nad zbiórką to może być z niego bardzo fajny wysoki instant offense, z przynajmniej przyzwoitą zbiórką, który da się schować w obronie, oczywiście jak coś pójdzie nie tak to może się skończyć między Jasonem Smithem a Red Mambą.

 

Po pierwszym meczu w SL należy stwierdzić, że Olynyk fajnie się pokazał i to cieszy.

 

Z drugiej strony Oladipo miazga, gościu gotowy na nba po obu stronach parkietu? Plus w tych koszulkach na SL wyglądał na atletycznego freaka, musiał urzec Hennigana podczas workoutów, czego chyba Magic nie pożałują.

 

No cóż sezon ogórkowy w pełni, skoro oglądanie meczów w SL sprawia frajdę. ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KCP wyglądał dzisiaj równie tragicznie jak Burke, może trochę lepiej w obronie. 1-10, 0 as., 3 zb., 4 str. - koszmar, na tle no-namów z Nets. Może być tylko lepiej i oby było...

 

Za to Drummond szaleje, kocham tego gościa, chociaż Gepetto ma jeszcze przed sobą dużo pracy. 16 zb, 6 bl, ostanie parę minut polował na siódmy, rekordowy w SL, bez powodzenia.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Drummond to będzie bestia w tym sezonie. Gość podobał mi się już w rookie year, a widać że potencjał ma naprawdę wielki. Jeszcze chyba 5 steali dodał do dorobku tak btw.

 

A Burke'a bym nie skreślać po jednym meczu... Swoją drogą spodziewałem się, że Gobert pokaże nieco więcej... No ale spoko, jak mówię to dopiero pierwsze mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

tak sobie coraz bardziej przypominam nowego Makaroniarza w NBa

 

tłoki zrobiły dobry ruch z pozyskaniem MVP italodisco gdzie IMO zdobędzie gość robotę jako startujący SF tłoków

 

jaram się......

 

http://www.youtube.com/watch?v=DBeAKDS8uwo&feature=c4-overview&playnext=1&list=TLBJT1ydFwljA

 

bierzcie go do fantasy lig bo gość jest ryzykiem ale chyba warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.