Skocz do zawartości

Draft 2013


january

Rekomendowane odpowiedzi

***** to sie porobilo.

 

Ogarnąłem poki co tylko fakt, że oddaliśmy all-stara, na zajebistym kontrakcie, kompletnego wlasciwie w kazdym aspekcie gry za C z zerwanym ACL w słabym drafcie. Good damnit.

 

Nie wiem co o tym myslec, ogladalem Jrue od jego pierwszych, nieporadnych minut na parkiecie, rozwinął sie bardzo fajnie, a wciaz jest jeszcze jakis tam upside.

 

Noel to ciekawy gosc, ale ryzyko ze idz pan w ****. ratuje Hinke'a fakt, ze wyrwal jeszcze przyszlorocznego picka top5 protected, no i to, ze mial w koncu jaja zatrząsnąć zespolem, zrzucic go bez pi****lenia na dno tabeli wschodniej - i za to szacun, szkoda tylko, ze takim kosztem.

 

Moglby cos ktos napisac o tym PG, ktorego wybralismy z naszym numerem? Cos z niego bedzie w miare sensownego ?

 

 

crejzy szit chlopaki wam powiem. crejzi jak ja pi****le.

 

Ale z drugiej mańki ruch jest o tyle fajny, ze mamy szanse podbic wartosc Evana Turnera, dostanie wreszcie w ktorymstam juz roku gry zespol w swoje lapska i zobaczymy, co ciekawego pokaże, szczegolnie ze bedzie mial tez nowego coacha.

 

Szkoda, ze rok temu caly mlody talent wyjebalismy do ziomków z Orlando, bo byloby idealnie, gdyby w takich warunkach mogl grac Vuc, czy Harkless. no ale nie ma co juz plakac nad rozlanym mlekiem. spierdalaj ejndrju bajnumie, witaj nerlensie noelu, mam nadzieje, ze nie bedziesz kolejnym chrisem webberem, eltonem brandem, czy wspomnianym endrju bajnamie, ani tez kołkiem pokroju deandre jordana, czy haszima tabita.

 

ciekawie ten zespol moze wygladac za 2-3 lata. we'll see

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku obejrzę chyba więcej meczy Jazz niż ich kibice :D

 

No to Maciek zapraszamy na forum - mógłbyś się zdziwić ile osób noc w noc komentuje mecze Jazz

Luki Ciebie też

 

A poważnie to dla mnie ideał. Burke fantastycznie podaje w pick and rollu. Favors fanstastycznie roluje tylko że dotychczas jeden Hayward miał pojęcie co to kreowanie pnr.

Jazzmanom brakuje dobrego SF . I nawet jeśli podpiszą Sapa to on tam grać nie będzie bo nie lubi. Karl Malone jest trenerem od pracy z wysokimi więc Gobert ( zastanawiam sie czy on jest w stanie zapakować piłkę do kosza nie odrywając stóp od parkietu) dużo się nauczy.

 

Jazz ma w tej chwili mega potencjał - Burke to był najlepszy pg do wyciągnięcia, świetny mid range , dobra trójka dużo widzi. Jedyne co mnie martwi to że jest tak słabym obrońcą , słabo na zasłonach, słabo w izolacjach, łatwo daje się przepchnąć.

 

Po tych wyborach w ciemno można powiedzieć że dwóch przyjaciół z dzieciństwa tzn Mo i Big Al odlatują w cieplejsze rejony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hayward lepiej gra na dwójce bo na tej pozycji ma ogromną przewagę wzrostu - zresztą on dokładnie połowę czasu swojego w 12/13 grał na sg i Jazz była wtedy + 113 i połowę na trójce i Jazz było wtedy -10

Oczywiście to trochę jest zniekształcone przez to że kiedy on grał na trójce to niejaki mistrz obrony Foye grał na dwójce więc jest tu duże wahnięcie. Ale w realu on lepiej wyglądał na dwójce niż trójce. Musiałby jeszcze nabrać mięśni aby realnie grać jako SF bo były takie mecze gdzie np: Smith z Hawks przestawiał go jak dziecko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers [*]

Mając tak zajebisty kontrakt oddają go nie wiedząc za co... Kontrakt Jrue to czołówka, jeśli chodzi o dobre kontrakty w lidze. Pelicans chyba sami nie wierzą w ten prezent, może to czas na play-offy?

 

Jordan hehe

 

Cavs mogli parę pozycji w dół pójść. Najlepiej do picku nr 4 (wtedy Jordan wybiera Codego Zellera z 1) Bennett powinien tam jeszcze być, a mogli dostać coś dodatkowo + mniejszy kontrakt dla Bennetta. Mniej ugrać się nie dało, ale z ostatecznymi ocenami poczekajmy. Zobaczymy co Bennett potrafi.

 

Najwięksi wygrani draftu to oczywiście Pelicans, zaraz za nimi jest Jazz (kto by pomyślał, że wyciągną i Burke i Goberta, czapki z głów).

 

Szkoda, że McLemore nie wytrwał 1 picku dłużej. Myślałem, że Kentavious Caldwell-Pope pójdzie gdzieś koło 15 i będzie jednym z największychm przechwytów tego draftu, a tymczasem poszedł strasznie wysoko. Można było Burke wybrać, tego wyboru strasznie nie rozumiem.

 

Tak jak Maciek mówił, strasznie dużo wtf moments.

 

Jordan... :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglby cos ktos napisac o tym PG, ktorego wybralismy z naszym numerem? Cos z niego bedzie w miare sensownego ?

 

 

Michael Carter-Williams jest dla mnie póki co zdrową wersją Shauna Livingstona. A może inaczej mam wrażenie że to co nam zaprezentuje MCW w przyszłości to może być to co widzielibyśmy w grze livinstona gdyby jego kariera potoczyła się tak jak powinna a nie połamałby się na kilka lat.

 

Jaram się nim. Wysoki rozgrywajek który lubi i potrafi podawać zawsze spoko.

 

No i m ******** motor w dupie.

 

Sixers zjebali. Jak można świeżo po transferze i pierwszym sezonie andrew wpakować się w kogoś kto może skończyć podobnie bez kolan??

 

***** Holiday fajny rozgrywajek przed swoim prime wytransferowany... no nie wiem nie podoba mnie sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje fab5 Draftu:

 

Bennett - zawsze lubiłem gości, którzy wyglądają jakby połknęli szafę dwudrzwiową.

Oladipo - Tony Allen z offensive skills

Adetokunbo - jak nazywasz się Giannis Adetokunbo, jesteś czarnym freakiem natury z ciałem Kevina Duranta i jesteś Grekiem to trzeba skakać na twój bandwagon póki nie zamkną miejsc.

Wolters - White Chocolate wraca w swojej czekoladopodobnej wersji, ale zawsze.

Gorgui Deng - wielki ogarnięty defensywnie 7footer i jeszcze potrafi podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Carter-Williams jest dla mnie póki co zdrową wersją Shauna Livingstona. A może inaczej mam wrażenie że to co nam zaprezentuje MCW w przyszłości to może być to co widzielibyśmy w grze livinstona gdyby jego kariera potoczyła się tak jak powinna a nie połamałby się na kilka lat.

 

Jaram się nim. Wysoki rozgrywajek który lubi i potrafi podawać zawsze spoko.

 

No i m ******** motor w dupie.

 

Sixers zjebali. Jak można świeżo po transferze i pierwszym sezonie andrew wpakować się w kogoś kto może skończyć podobnie bez kolan??

 

***** Holiday fajny rozgrywajek przed swoim prime wytransferowany... no nie wiem nie podoba mnie sie.

MCW aż tak dobrze nie kończy jak Livingstone ale jest sporo lepszy sensu stricte pg, niema rzutu ale ja myślę że spokojnie powinien sobie go wyrobić i jechać na tych 43/44%, @Julius jak dobrze pojdzie to będzie jeden z lepszych pg w NBA możliwe, z jego warunkami to być może lepszy nawet od Jruei to już od następnego sezonu. Plus chłopak ma poukładane w głowie, walczy w obronie ogólnie imo bardzo dobry pick, na Burka większy hype ale wcale nie wykluczone że MCW będzie lepszym grajkiem.

 

Oladipo poza tym że mi Batiera trochę przypomina to myślę że również jest bardzo podobny do Igiego, trochę dziwny pick ze strony Magic ale mam nadzieję ze wiedzą co robią, ja na ich miejscu bym brał albo Noela albo Burka.

 

A co do Jazz to jeśli ani Ala ani Sapa nie podpiszą to chyba będzie najmłodsza 5 w NBA, fakt że Hay to bardziej sg niż sf ale tez nie przesadzajmy z tym przestawianiem Smith to jest tak naprawdę pf. Burk bardzo ładny wywiad dał już po tym jak wiedział gdzie trafi, w sumie mądry chłopak, widac że starszą tez ma ogarniętą, szkoda ze taki mruk z niego no i czasem choker, ale ogólnie nie jest źle mam tylko nadzieję że Schreoder nie będzie nim czyścił parkietu za te kilka sezonów :P

 

ps. sporo undrafted dobrych grajków było, o ilę się nie myle Carmicael nie został wybrany, imo to pokazuje głupotę gmów gość który bankowo będzie klasa rolsem w nba nie idzie a lecą wybory eurosów którzy prawdopodobnie nigdy do nba nie zawitają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Jamaal Franklin - nie dość że lubię imię Jamal to jeszcze wylądował w Grizzlies i Wroten-TAllen-Franklin jeśli kiedykolwiek pojawi się razem na parkiecie to powinno mordować w defensywie.

+1

szkoda,ze ten francuzik jeszcze się nie ostał nam

 

ja jestem ciekaw tego Woltersa w sumie w Sixers nie ma komu zdobywac pkt.

Bennett jesli da radę bedzie bestią.

McLemore z racji przydziału do Kings bedę mu kibicował

Burke, Shabazz, Oladipo, McCollum, Dieng, Hardaway, Snell ciekawie trafili

 

zawiedziony jestem, ze nikt nie wybrał Daviesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Jestem starym kibicem Pistons, więc głownie oni mnie interesowali w poprzednią noc.

 

Kentavious Caldwell-Pope- jestem pod ważeniem, że Joe D. postawił się kibicom i odpuścił Burka. High risk, cholera wie jaki reward. Jakby Burek się nie sprawdził, to wszystko możnaby zwalić na hype, a tak pick musi się obronić sam. Koleś jest spoko, wydaje się mega ambitny, z inklinacjami do fajnej obrony, ładnie chodzi na zasłonach. Martwi to, że cyferki nabijał w słabej uczelni, a jak wiadomo, ktoś zawsze te punkty musi zdobywać. Na razie daję mu kredyt zaufania. 7/10

 

Tony Mitchell typ może być najgrubszym stealem w tym roku, jeśli tylko pod czachą będzie wszystko trybiło. Warunki są, umieętności jak najbardziej, świetny dunker. Jeśli Sheed zostanie tym asystentem, to pod jego okiem Tony może niejednego zadziwić. Nieśmiało obstawiam karierę Mariona.;) Z takim numerem można ryzykować. 8,5/10

 

Payton Siva - kolejny fajny prospect, mentalny zwycięzca, a tego w Pistons teraz brakuje. Wiadomo, ze Payton ma słabe warunki, nie jest strzelcem czy coś, ale jako backup na PG powinien się ładnie sprawdzić. 7/10

 

No i teraz sprawa wygląda tak - podpisywać Calderona i dać mu ze 2 sezony na ogrywanie młodzieży? Ja jestem na tak. Wypierdoliłbym w kosmos Knighta ze Stuckeyem. Tych dwóch + ew. Singler za E. Turnera i Hawesa?

 

Zapowaida się ciekawy offsezon w Mo-Town...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Payton Siva - kolejny fajny prospect, mentalny zwycięzca, a tego w Pistons teraz brakuje. Wiadomo, ze Payton ma słabe warunki, nie jest strzelcem czy coś, ale jako backup na PG powinien się ładnie sprawdzić. 7/10

Siva to jest fajny prospect do Izraela, jak wyjdzie kiedykolwiek na parkiet w NBA będzie mógł mówić o dużym sukcesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dopiero zobaczyłem, że CJ Leslie w takim drafcie był undrafted, chłop przed sezonem był w loterii typowany. :D

 

NYK tym sposobem całkiem niezłe talenty wyłowili w postaci Hardawaya i Lesliego.

CJ miał bardzo słaby sezon... zresztą jak cała drużyna. Skład mieli co najmniej na elite eight a zeszmacili się jak OKC wybierając Adamsa...

 

- - - Updated - - -

 

[TABLE=class: old_style home_teaser]

[TR=class: odd]

[TD][/TD]

[TD]Ben McLemore[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

dopiero z siódemką wow :emmersed: Humor na cały dzień ! Nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca ale będą z niego ludzie . Wydaje mi się że to jest najszczęśliwszy draft dla Kings od Lat !

Szkoda, że nie najszczęśliwszy dla samego zainteresowanego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kentavious Caldwell-Pope- jestem pod ważeniem, że Joe D. postawił się kibicom i odpuścił Burka. High risk, cholera wie jaki reward. Jakby Burek się nie sprawdził, to wszystko możnaby zwalić na hype, a tak pick musi się obronić sam. Koleś jest spoko, wydaje się mega ambitny, z inklinacjami do fajnej obrony, ładnie chodzi na zasłonach. Martwi to, że cyferki nabijał w słabej uczelni, a jak wiadomo, ktoś zawsze te punkty musi zdobywać. Na razie daję mu kredyt zaufania. 7/10

 

Caldwell-Pope to dobry obrońca, atleta, całkiem niezły rzut. Burke-Knight? Dwóch małych, nieumiejących bronić guardów? Podpisać Calderona i Pistons nie będzie wyglądać tak tragicznie.

 

Ktoś wytłumaczy czemu Bobki są tak żałosne? Ja rozumiem- bali się Noela, bo im potrzebny gość od zaraz, ale jak chcieli centra to mieli do wyboru Lena, a nie kurna Zellera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.