Skocz do zawartości

Draft 2013


january

Rekomendowane odpowiedzi

to okc 3 1rd ??? spoko Igi jeszcze jest talent, niech Spurs Greena biorą

 

- - - Updated - - -

 

po co Green, bo on w miejsce Manu pasuje

nie chce Greena, ma 6''3 więc w NBA się średnio nada na SG...wolę szalonego rzucajacego z SD State kumpla Leonarda

 

- - - Updated - - -

 

shit....wzieli kolesia z Francji aby się 2 lata rozwijał.....Parker ma 20% udziału w klubie

 

wygrał układ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burke w Utah!!! No to w przyszłym sezonie dużo Jazzu w moich głośnikach. :D

 

I Bennett - fajnie, że poszedł z pierwszym pickiem bo wg nie zasługuje na to tak samo jak inni z tego draftu, którzy byli typowani do wybrania z tym numerkiem. Mam nadzieję, ze zobaczymy za kolka lat trochę gorsza wersję Sir Charlesa. :)

 

Orlando i Wizzards też dobre picki. :D Nie mogę się doczekać sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zaskakujący draft. Kogo jak kogo, ale nie sądziłem, że Cavs skuszą się na Bennetta z jedynką czyżby oznaczało trasnfer TT jednak Grant lubi zaskoczyć tak samo jak z Waitersem czy Thompsonem w '11. Miałem jedynie przeczucie, że Magic pokuszą się na Oladipo, a Bucks na tego Greka. Szkoda, że Kings nie wzięli McColluma albo Burke'a tylko McLemore'a :( mam nadzieje, że opłaci się to ryzyko. Pelicans też mnie zaskoczyli tą wymianą z Sixers, ale powiem szczerze bardzo dobry trade dla NOP. Pozyskali młodego PG, którego potrzebowali bo nie widziałem Vasqueza na dłuższy czas w roli starting PG. Sixers idą w koplętną przebudowe i po hisotrii z Bynumem wzięli centra z chorym kolanem :>. Co do Bucks liczę, że ten Giannis Antetokounmpo będzie chociaż pożytecznym rolesem, a może kimś więcej zobaczymy. Uważam, że na drafcie dobrze wyszli Utah Jazz z Burkiem i Gobertem więc mają w końcu porządnego PG i wsparcie pod kosz. Jestem ciekaw Alexa Lena i fajnie, że trafił do Phoenix więc może MG dzięki temu przejdzie do lepszej ekipy. Bobcats pojechali po całości i jestem ciekaw co będzie z tego Zellera mam nadzieje, że coś więcej niż tylko mięcho pod koszem bo potrzeba więcej ''białej'' krwi na parkietach tej ligi ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) najdziwniejszy draft jaki widziałem

2) 76ers odmładzając assety zrobiło mega błąd IMO bo ich nowy PG moze kiedyś zbliży się do klasy Holidaya a jeszcze spakowali w drugą stronę pick 2014 z mocnego draftu...rozumiałbym handel jakby dostali a nie oddali pick za AllStara

3) wydarzenie na Brooklynie szybko przycmiło draft za wyjątkiem zachowania wybitnie "przypalonego trafką" Sterna

4) praktycznie każdy wybór zaskakiwał a juz te durne zamiany z zespołem obok na tablicy są kultowe, tak jak przesuwanie się Cubana w dół - tu chyba poprzez ogólne info że draft jest słaby kluczowe dla wyborów były workouty graczy bo tylko tak mozna tłumaczyć zmiany w stosunku do mocków

5) wygrani:

 

Pelicans, Jazz, Cavs, Wizz Minny i PTB - (no i może MG13?)

 

6) przegrani:

 

McLemore, 76ers, Bobs,

 

7) spurs

 

Wygrała niestety lojalność klubu względem Parkera gdzie młodemu Francuzowi kosztem teraźniejszości spurs (natychmiastowego wzmocnienie Franlinem #41 lub Crabbe #31) obiecano przyszłość z chuchaniem na niego w ekipie gdzie udziałowcem jest Tony P.

Marną sytuację uratował fart, ze z #58 ostał się DeShaun Thomas ......IMO najlepszy wybór końca draftu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobają mi się picki Wolves, Shabazza krytykują, że nie robi nic poza rzucaniem i w Minny praktycznie tyle im wystarczy, bo głównie rzucania im brakuje. Dieng z 21 to mój osobisty faworyt z dalszych rejonów 1 rundy, idealne uzupełnienie pary Love-Pekovic (o ile Pek zostanie) - obrońca i shotblocker do pary z Lovem, który nie będzie zabierał pod koszem miejsca grając z Pekovicem, bo ma zupełnie niezły rzut z półdychy i dalej, plus bardzo dobrze podaje. Zajebisty wybór bez kitu.

 

Co do Suns to w sumie nie wiem - Len ma "to coś" i nie sprawia wrażenia typowego białego busta. Oladipo już nie był do wzięcia, a wolę Ukraińca od Noela, z kolei McLemore sprawia zupełnie przeciwne od Lena wrażenie - tzn. coś z nim jest nie tak, tylko ciężko powiedzieć co. Archie Goodwin z 30 to strzał, może coś będzie z tego, może nie. Liczyłem, że Gobert się ostanie, ostatecznie Jazz go zwinęli z 27, ale Suns już wzięli centra, także whatever.

 

Burke idealny do Jazz, Zeller idealny-odwrotnie do Bobcats, zakładałem, że bedzie z niego dobry player, ale w Bobcats u Jordana może zostać tylko białym klockowatym bustem, tak po prostu działa wszechświat.

 

[video=youtube;o1sqoxXAr7Y]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draft sponsorowany przez polski przemysł spirytusowy... co tam się działo za kulisami? Każdy pick to coraz większe oczy, aż w końcu padłem po 17 i 18 już nie pamiętam.

 

Podoba mi się wybór Bulls. Chłopak wyjdzie u nich na ludzi. Warunki ekstra. Jeśli naprawdę dobrze broni to może i na 2 grać obok Rose'a i straszyć trójką. Czytałem o nim przed draftem i pisali, że Leonard light, prawda to?

 

Pacers zjebali moim zdaniem. Zasnąłem wcześniej, ale widziałem u nich Snella, Hardawaya lub Plumlee po tym co zostało po #16. Ten Hill do mnie nie przemawia ani trochę. Co to za gość? Myślę, że żadne wzmocnienie.

 

Lakers jak zwykle ostatnio - zapowiedzi pozyskania wyboru w pierwszej rundzie a ostatecznie jakiś wybór pod koniec drugiej rundy tylko. I jeszcze wybrali kolesia, co nazywa się jakby był jakimś piosenkarzem, a nie koszykarzem. Trudno, i tak na wiele się nie nastawiałem z ich strony tej nocy. Mitch zdecydowanie lepiej radzi sobie z rozdawaniem picków, niż z pozyskiwaniem.

 

Właśnie, po co Jazz Gruby Robert? Z Ala rezygnują już na amen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael Jordan at his best. Podoba mi się atletyzm Cody Zellera, ale to co najwyżej Tyler Hansbrough beast mode.

 

Jeśli coś się komuś nie podobało w McLemorze, że postanowili się w niego nie pakować - to zdecydowanie zobaczymy co to było. Szkoła życia Sacramento Kings i wszystko jasne. Ponoć już zamówiono tam kilkanaście piłek więcej, żeby każdy mógł sobie pokozłować.

 

Jest całkiem realna szansa, że Oladipo będzie grał w PO, więc lepiej nie można było sobie tego poukładać.

Bennett trochę nie pasuje do TT jak na mój gust, ale jeśli uda mu się pokonać kłopoty z byciem undersized to potencjalnie największa ofensywna siła tego draftu.

 

Z Noela uleciało powietrze wielkiego oczekiwania i ogromnych nadziei i w spokoju będzie mógł odbudować sobie zdrowie i formę w Sixers. Myślę, że wszyscy jeszcze zaplują sobie w brodę za parę lat. Tym bardziej że nie kumam po co NO Holiday?

 

 

Fajne i odważne picki Hawks, chciałbym zobaczyć Adetukonubobobobo w parze z Sandersem i Mbah a Moute za 3 lata - to będzie straszne. Wolves powinni pozostać zdrowi, żeby Shabazzowi palma nie odbiła, a Jazz dostali to czego najbardziej im brakowało - trochę szkoda bo po raz kolejny ci nudni Jazz będą sępić #8 seed przez 3/4 sezonu.

 

- - - Updated - - -

 

Wizz, Pistons, Magic, Cavs, a nawet..ekhem..Bobcats szybko zbudowali młody i solidny core na przyszłość. Jak nie w tym, to za rok widzimy 2-3 zespoły w PO. Wschód fajnie goni Zachód.

 

Wall-Beal-Porter za parę lat to czołowe trio na obwodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi raz undersized PF z UNLV idzie z jedynką. Do tego pierwszego mam słabość, więc temu drugiemu też będę kibicował.

 

Tristan Thompson musi odejść.

 

Cody Zeller gdyby lepiej trafił, to mogłoby coś z niego być, to dobry chłopak, ale miał pecha.

 

Kompletnie nie rozumiem wyborów Thunder.

 

Tim Hardaway Jr jest nawet spoko z 24., może będzie z niego coś w typie Wesa Matthewsa albo Afflalo.

 

Jest całkiem realna szansa, że Oladipo będzie grał w PO, więc lepiej nie można było sobie tego poukładać.

Mam nadzieję, że nie mówisz o przyszłym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam taką nadzieje, przed nami rok tankowania.

Trzeba uważać, bo jak widzę konkurencja nie śpi ;). Wszyscy są świadomi czekającej nagrody. Magic wraz z rozwojem graczy powinni iść w górę. Jeśli tak się nie stanie to może trzeba zmienić graczy?

 

PS. Czy Cavs mają jakiś układ z bukmacherami :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trade na linii Jazz-Wolves rewelacja dla obu drużyn. Wydaje mi się, że Wolves od początku się czaili na Shabazza, ale nie było sensu go brać tak wysoko. Jak dla mnie chłop zrobi podobno robotę jak Barnes w GSW, do tego Dieng pasuje tam idealnie i pod Love'a i pod Peko, jeden z najbardziej underrated graczy tego draftu. Gość świetnie podaje w strefie podkoszowej do drugiego wysokiego i przy Pekovicu, który zajmuję pozycje jak nikt inny może to być miazga.

 

W tym roku obejrzę chyba więcej meczy Jazz niż ich kibice :D

 

 

Portland poszli w best available biorąc McColluma, ale dla mnie on z Lillardem to są prawie bliźniacy, zobaczymy jak tam to ułożą, pewnie będzie 6th manem na PG/SG.

 

 

Wybory OKC tragiczne, Adams to był jedyny gość z centrów, którego nie chciałem, Robersona nie widziałem oprócz dunków, ale raczej placu nie powącha.

 

 

Najgorszy wybór w drafcie i tak imho należy do Pacers, ten Hill jest wg mnie tragiczny, rok temu z Plumleem też dojebali przecież.

 

Bardzo dobry wybór Knicks w postaci Hardawaya Jr. Steal jak dla mnie konkretny.

 

Podoba mi się również Plumlee w Nets, szczególnie po trejdzie z udziałem KG i Pirsa, przy takich weteranach przyda się gość, który zbiera piłki z głową na wysokości obręczy.

 

Dobry draft też w wykonaniu Suns, Goodwin kolejny niedoceniany gość, a z Lena będą ludzie, tak jak pisałem wcześniej, mimo, że nie przepadam za eurosami to on ma coś w sobie.

 

 

Pistons bardzo dobre wybory w 2giej rundzie, jak Calderon nie podpisze to Siva może się okazać lepszym PG od Knighta, a Mitchell ma potencjał, na początku sezonu był w mockach w TOP10 jeśli się nie myle i patrząc na roster Detroit może pogra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Utah Gobert?

Bo mają pod kontraktem tylko Fava i Kanter

 

Ja tam w opozycji do większości wolałbym Schreodera jednak, na zasadzie draft z Denisa/Dienga i Greena bardziej by mi pasił niż Burke/Gobert/Neto bądź przeklety Denisie Lindsey ;)

 

ps. Rox wrewelacyjnie wyjdą na wyborze Canaana, będzie bardzo fajna para z Hardenem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26pick Minny do OKC. Za co?

sprzedali za $$$ do Warriors, ktorzy dalej go wymienili do OKC.

 

 

 

wie ktoś coś o tym Woltersie wiecej poza tym, że jest napierdalatorem? bo za oceanem wieszczą, ze drugorundowy steal.

Edytowane przez Tizz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2) 76ers odmładzając assety zrobiło mega błąd IMO bo ich nowy PG moze kiedyś zbliży się do klasy Holidaya a jeszcze spakowali w drugą stronę pick 2014 z mocnego draftu...rozumiałbym handel jakby dostali a nie oddali pick za AllStara

To Pelicans wysłali pick do Philly. Jrue i tegoroczny #42 za prawa do Noela i przyszłoroczny pick w 1 rundzie (top5 protected).

 

Mimo to nie podoba mi się ten transfer. Oddajemy 23-letniego All-Stara i jednego z dwóch koszykarzy w tym składzie za niewiadomą w postaci Noela i pick w podobno mocnym drafcie 2014. Jak widać, historie z Webberem, Brandem i Bynumem niewiele Sixers nauczyły ale nawet pomijając to, mam wątpliwości czy było warto. Noel w ataku nie umie nic poza wsadem, na C się nie nadaje bo waży 206 lbs i ciężko oprzeć się wrażeniu, że jedyny argument za nim to mityczny "upside", co kończy się bardzo różnie.

 

Z #11 Michael Carter-Williams, 6'6 PG, ponoć dobry playmaker i niezły slasher, ale nie umie rzucać. W parze z Turnerem stworzy najgorzej rzucający backcourt ever, chyba że Evan również poleci. Sporo mówiło się o wymianach z udziałem Turnera, Hawesa i nawet Thada i ten temat jest zapewne wciąż otwarty. Mam nadzieję, że ktoś skusi się na Hawesa i Turnera. Mimo że ich wartość koszykarska jest mizerna, jakby nie patrzeć to łącznie ponad 13 spadających baniek.

 

Przynajmniej już wiemy, że Sixers 13-14 to tank train na całego. Bynum raczej definitywnie out. Jak jeszcze Young zostanie spylony za jakieś picki i spadające kontrakty to bez wątpienia atakujemy 9-73.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.