Skocz do zawartości

Draft 2013


january

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje, że ten draft będzie ciekawy, dużo WTF moments się szykuje, no i trejdziki tym razem chyba będą.

 

 

Shabazz jak dla mnie Wolves, albo Hawks, choć na miejscu Celtics brałbym go jeśli się ostanie.

 

 

 

Ten kto weźmie McColluma będzie równie zadowolony jak PTB z Lillarda. Podobno Utah chcą trejdować po niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że ten draft będzie ciekawy, dużo WTF moments się szykuje, no i trejdziki tym razem chyba będą.

 

 

Shabazz jak dla mnie Wolves, albo Hawks, choć na miejscu Celtics brałbym go jeśli się ostanie.

 

 

 

Ten kto weźmie McColluma będzie równie zadowolony jak PTB z Lillarda. Podobno Utah chcą trejdować po niego.

No ja za to uważam że nic ciekawego się chyba nie zdaży. Za półtorej godziny się draft zaczyna a nadal tylko ploty nas zalewają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka newsów z mojego obozu:

 

Chris Broussard

 

Also hearing that Toronto is looking to grab the No. 2 pick. Not sure who they're targeting, but Oladipo is an educated guess....

 

Holly MacKenzie ‏@stackmack 1m

also hearing this RT @MarkDeeksNBA: Toronto trying extremely hard to trade into the late lottery, specifically targeting Giannis Adetokunbo.

 

Marc J. Spears ‏@SpearsNBAYahoo 2m

Clippers aren't expected to trade G Erick Bledsoe tonight despite interest from the Raptors, Pistons, Hornets, Magic & Mavs, sources tell Y!

 

Masai może dziś zrobić totalną wyprzedaż w Raptors!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bankowo będzie się dział, a już na pewno będzie sporo sensacji jeśli chodzi picki, co do McColuma to sam do końca nie wiem, z jednej strony wporzo typ, ale jednak nie taki wymiatacz jak Step no i nie jest takim atletą ani kreatorem jak Lillard, ogólnie porypana sprawa żeby Jazz nie przepłącili bo w zeszłym sezonie mogli mieć Lillarda za przystępną cenę i nieskorzystali, teraz się napalą ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McCollum wydaje się właśnie być safe-pick. NBA ready umiejętności, solidny rzut i ponoć odpowiednią mentalność do gry na tym poziomie. Flynn to bardziej high potential-high risk.

jak już jesteśmy przy nieznanym potencjale dziwnych atletycznych murzynów to:

 

Giannis Adetokunbo

Lucas Nogueira

 

powinni zrobić furorę w Drafcie przy obecnej modzie na tego typu projekty. Grecki Josh Smith i Brazylijski Larry Sanders :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giannis Adetokunbo

Lucas Nogueira

 

powinni zrobić furorę w Drafcie przy obecnej modzie na tego typu projekty. Grecki Josh Smith i Brazylijski Larry Sanders :)

Bebe może się okazać niezłym wyborem, w niektórych mockach bywał nawet top10-15 :)

 

ciekawe co z tym Shabazzem bo niby spadał i najczesciej był przy Kings/Pistons/Bucks. zeby się nie okazało jak rok temu z Hensonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego przeddraftowy McCollum kojarzy mi się z przeddraftowym Randy Foyem?

Bo nie wiesz kto to McCollum :P

On jest bezpieczny to pewne raczej, no chyba że ta stopa mu będzie coś tam dokuczać ale wątpię, ale nie wiem czy się jakiś hype na niego nie nakręcił w związku z Lillardem w zesżłym roku i Currego finiszem obecnego sezonu, jedyne co w tym dobrego to włąsnie cenienie takich typów a nie jakichś prospectów z kapelusza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.