Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

nie wiem gdzie to wrzucić

bo dopiero za pół roku będziemy pewnie o tym gadać a na razie istnieje jako forma ciekawstki

mianowicie:

na zachodzie w głosowaniu na s5 all-star w guardach pewne miejsce dla Kobe, a drugi guard to wcale nie CP3 czy Westbrook a walka Nasha (fani Lakers) z Linem (reszta żółtków) może być ciekawie zwłaszcza jak np. CP3, Westbrook czy inny Harden nie zagrają w ogóle - no chyba, że trenerzy wybiorą składy na mega small ball (robi się to modne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojezu tak sobie napisali, przecież nie wzięli go na eksperta do komentowania meczów, więc ocb?

Gorsza sprawa, że spytałbyś o te rzeczy jakiegoś Sobczyńskiego czy kogoś i by tyle nie powiedział.

Ale jakim ekspertem? Gość jak można wywnioskować z wywiadu współpracował z Gortetem przy swoim teledysku i przy okazji dowiedzieliśmy się, że cośtam o nba wie. Ciekawostka.

cytuję za tvp.sport - Można nawet powiedzieć, że jest ekspertem ligi NBA. Facet ma pojęcie!

dla speców od sportu w Polsce rzeczywiście ktoś kto ogląda ligę NBA jest ekspertem

 

chodzi mi o to, że wszystko spoko że Łozo lubi kosza i ogląda i ogólnie się interesuje - do niego nic nie mam, ale kim on jest by wrzucać z nim wywiad i się jeszcze nim jarać?

 

 

ja tam do dziś nie wiedziałem nawet co to łozo ale luz od dziś wiem że to "wokalista zespołu afromenel" :P

cokolwiek to jest.... ja go gdzieś na jakim muzycznym tv widziałem albo kogoś podobnego :P

 

 

 

 

edit: Jak by go wzięli do komentowania to w ogóle jakaś maksymalna porażka by była - tak na marginesie Cegliński z Wójcikiem fajnie komentują grę Polaków

 

Wiadomo, że jest sezon ogórkowy nie ma co pisać więc się czepiam. Patrzcie na to z przymrużeniem oka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie wrzucic to pytanie, wiec: gdzie moge znalezc statystyki dotyczace rzutów, ktora bierze pod uwage czas pozostały do konca akcji w momencie rzutu? Chciałbym wiedziec ile dany grajek oddaje rzutow w ostatnich np 5 sekundach, a ile na poczatku zegara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie wrzucic to pytanie, wiec: gdzie moge znalezc statystyki dotyczace rzutów, ktora bierze pod uwage czas pozostały do konca akcji w momencie rzutu? Chciałbym wiedziec ile dany grajek oddaje rzutow w ostatnich np 5 sekundach, a ile na poczatku zegara

a co chcesz sprawdzić IQ Jr Smitha? czy przerzucic statsy KB? :worked_till_5am:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz sprawdzić IQ Jr Smitha? czy przerzucic statsy KB? :worked_till_5am:

KB, ostatnio jest debat Howard v Bynum, chciałem sprawdzic czy to, ze Bynum miał mało touches wynika z tego, ze nie potrafi sobie wywalczyc dogodnej poozycji, czy po prostu KB tak sepi... Oczywiscie statsy nie beda jednoznaczne, bo nie wiadomo ile zawodnik byl w posiadaniu pilki przed rzutem, ale rzucic okiem mozna. A JR w tej statystyce rzeczywiscie moze byc ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adria Gasol will walk-on at UCLA.

 

Gasol is the 18-year-old, 6-foot-10 younger brother of Pau and Marc Gasol.

Adria Gasol will begin practicing with UCLA this fall.

Gasol wasn't as interested in basketball when he was younger and is widely believed to be far behind his older brothers when they were his age.

 

 

...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.