Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Ale zazwyczaj główny obrońca broni jakiegoś zawodnika przez zdecydowaną większość czasu, a nie powiedzmy 40% czy może nawet mniej.

 

Rok później Penny miał all-scrub team bez Shaqa, a wtedy grał już inaczej - sam zresztą mówił 100 razy, że nie jest agresywnym graczem w ataku, te jego jordanowskie występy po 30 ppg (kontuzja grubego w 95/96, PO 97) wynikały z konieczności i był całkowicie kontent, kiedy mógł grac rolę dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;1STKZUiA78Q]

 

przeglądam te mecze i nie widzę jakieś zajebistej obrony Pippena.

po pierwsze Byki bardzo często rotowali w obronie i bardzo często przy Pennym był Harper czy nawet Jordan ,

po drugie Pippen grał bardziej help and recover aby pomagać na Shaqu

 

[video=youtube;SiN-rzN5xLw]

1:00 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Harper tez go bronił, ale nie dam sobie głowy uciąć.

 

Pamiętam serię na tyle, że jak słyszę Bulls-Magic '96, to myślę sobie w takiej kolejności:

 

- '96 bardzo dobry rocznik

- żal trochę Pippena przy Pennym

- jakby Horace grał, może nie byłoby sweepa

 

Rzecz jasna teraz nie będę tego oglądał znowu, ale z tego co pamiętam w tej serii, to bliżej tu było małej kompromitacji Pippena jako najlepszego obrońcy ever niż jego dobrej defensywy na Pennym.

 

To tylko z G1 akcje, ale o coś takiego mi chodzi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przepraszam że nie biorę udziału w dyskusji ale jestem już stary i mutuje dyskusję w których osoby normalnie uwazajace, że mistrzostwa zdobywa sie defensywa, gra zespołowa, a nie nazwiskami wychodzą od punktu: w czasach Jordana była mniejsza konkurencja bo za czasow Magica i Birda w zespołach było więcej znanych nazwisk. jakoś brak mi w tym konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam jedno pytanie dotyczące dzisiejszej sytuacji.

 

[video=youtube;HMgi4F4q-gs]

 

Chodzi mi o to, kiedy sędziowie mogą sprawdzić powtórkę. Wiadomo, że mogą sprawdzić czy rzut był w 24 sekundach, dla kogo aut, czy faul był przy rzucie za trzy czy za dwa, tego typu sytuacje. Ale co np. z takimi akcjami? Zresztą tego jest więcej, kroki, faule, auty. Co mogą sprawdzać a co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj(?) chyba sędziowie po coś tam chyba z zegarem oglądali powtórkę "bloku" kogośtam na Bynumie. Oczywiście widzieli, że przyłożył mu pięknie w łokieć a nie w piłkę ale nic nie mogli zrobić. Oglądając video nie można zmienić decyzji dotyczących gry.

 

Jakby to powiedzieć - nie moga na powtórkach badać swoich osądów a jedynie procedury(czyli np. zegar - nawet gdy widzą, że się pomylili)

 

Zresztą Blazers byli pięknie w tym meczu wyjebani. Chwilę później W-Brick faulował Batuma i uznali to za czysty blok :D *

 

*choc jak teraz patrzę to może i rzeczywiście był w miarę czysty blok ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w PLK jak grał Anwil z kimś tam, to sędziowie za to obejrzeli powtórkę telewizyjną decydującą o wyniku, bo wiedzieli, że popełnili błąd, ale.. nie mieli do tego absolutnie prawa :D

i był skandal. nie przez błąd sędziowski, bo ten po obejrzeniu replay'a naprawili, ale przez sam fakt, że obejrzeli tą powtórkę..

 

[h=6]Zawsze Po Pierwsze

[/h][h=6]‎(mack) John Schuhmann wydobywa właśnie na swoim Twitterze statsy z crunchtime:

 

Kevin Durant 19/42

Russell Westbrook 15/31

Kobe Bryant 13/46

Andrew Bynum 11/14

LeBron James 7/20

Dwyane Wade 7/21

Derrick Rose 4/15

 

[/h]

Co powiecie na to?

Bynum najskuteczniejszy, ale najmniej prób i to center, więc pomińmy go we wnioskach. :)

Westbrook najlepszy, Durant dobry,

LJ Wade cienko

Kobas bardzo kiepuściutko

Rose ŹLE

Edytowane przez theo001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienia.

 

Ale jeszcze jedna sprawa. Czasami jest tak, że jeden sędzia pokaże aut w lewo, drugi sędzia w prawo, krótka narada i w końcu jest aut np. w lewo. A jakby w tej konkretnej sytuacji dwóch pozostałych sędziów uparło się, że blok był dobry to jakie mamy opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj(?) chyba sędziowie po coś tam chyba z zegarem oglądali powtórkę "bloku" kogośtam na Bynumie. Oczywiście widzieli, że przyłożył mu pięknie w łokieć a nie w piłkę ale nic nie mogli zrobić. Oglądając video nie można zmienić decyzji dotyczących gry.

 

Jakby to powiedzieć - nie moga na powtórkach badać swoich osądów a jedynie procedury(czyli np. zegar - nawet gdy widzą, że się pomylili)

 

Zresztą Blazers byli pięknie w tym meczu wyjebani. Chwilę później W-Brick faulował Batuma i uznali to za czysty blok :D *

 

*choc jak teraz patrzę to może i rzeczywiście był w miarę czysty blok ;]

wczoraj w końcówce to w ogóle była komedia

sędziowie zabrali zwycięstwo Blazzers

 

a ten gość co blokował Bynuma to Nene

 

co do crunchtime - to nie ma wyników np. Melo, Billupsa czy CP3 albo takie JJ z Atlanty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.