Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, Malone do Wilta był tragicznym wyborem. Nie wiem, może wymieniać się potem będą? Wątpię... Wybranie Westa do Jordana było genialnym pomysłem, ale teraz nie mam pojęcia czy lepiej by było aby Sławek brał Robinsona/Ewinga czy KG. A od Tomczaka proszę się odczepić, teraz zależnie od wyboru Sławka zostanie mu Robinson albo Ewing, chyba, że Górny weźmie trzeciego centra :wink: A trzon Bryant-Barkley-Robinson/Ewing jest moim zdaniem świetny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jeszcze o tym drafcie na zp1... czy ja się w ogóle nie znam czy oni nie są mega ekspertami? jak można było nie wziąć duetu podkoszowych do Jordana albo jak można było wziąć M. Malone'a do Wilta? Już o Tomczaku nie ma co wspominać w ogóle

wiesz, pierwszych kilka pickow bylo dla mnie zaskakujacych [kobe na 3, magic na 4, robertson na 6]

 

od momentu jak z 10 poszedl isiah to traktuje ten draft troszke z przymruzeniem oka

 

west do jordana... LOL :)

i ten koles ma tez kolejny pick, ta ? pomyslec ze mogl miec np zo/ garnetta i ewinga / robinsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie rozumiem, co jest złego we wzięciu Westa do Jordana?

To coś, jak mieć Jabbara i wziąć Shaqa? Albo mieć Magica i wziąć Stocktona? Najlepszy scorer ever, Michael 30+ ppg Jordan i do tego poor man's Michael Jordan, również 30 ppg scorer?

 

Btw, tak sobie pomyślałem, że Jordan+Garnett, to chyba najlepszy duet, jaki da się złożyć w tych fantasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zastanowieniu ten draft z zp1 nie ma kompletnie sensu. 9 graczy na all-time drafcie? Bardzo ciężko jest cokolwiek zepsuć w tym drafcie, jedynie ten Wilt z Malone i Thomas to obvious fail a reszta? Popatrzmy:

Wilt Russel Hakeem, Robinson Malone Shaq Jabbar 7 centrów z mvp. 7! Do tego Ewing i Howard i na tej pozycji w sumie można wybierać w 5 rundzie.. Podobnie z innymi pozycjami, po prostu za dużo talentu na za mało osób pickujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.