Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Kto to jest Bartek Tomczak? Serio pytam.

 

Jak widać tworzenie materiałów z spotkań NBA to coś zupełnie innego niż pisanie o koszykówce. Niby draft na ZPP to zabawa, ale takim wyborem ktoś się kompromituje.

 

PS. W ogóle ostatnio blog w słabszej formie, najlepszy z nich, czyli Maciek zamiast wpisu o Gortacie, popełnił jakieś gorzkie żale wobec Wojewódzkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto to jest Bartek Tomczak? Serio pytam.

 

Jak widać tworzenie materiałów z spotkań NBA to coś zupełnie innego niż pisanie o koszykówce. Niby draft na ZPP to zabawa, ale takim wyborem ktoś się kompromituje.

PS. W ogóle ostatnio blog w słabszej formie, najlepszy z nich, czyli Maciek zamiast wpisu o Gortacie, popełnił jakieś gorzkie żale wobec Wojewódzkiego.

akurat te gorzkie zale nt wojewodzkiego bardzo fajne byly - tak pod wzgledem celnosci uwag co do wojewodzkiego jak i pod wzgledem pisarskim

 

poza tym - co oni maja pisac skoro lockout jest

 

jak chodzi o szeroko pojeta umiejetnosc pisania i latwosc poslugiwania sie slowem to ten blog jest naprawde wysoko

merytorycznie o nba swietne wpisy zdarzaja sie na czwarta kwarta com, mycek dzieki za linka przy okazji, wczesniej tam nie zagladalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widać tworzenie materiałów z spotkań NBA to coś zupełnie innego niż pisanie o koszykówce. Niby draft na ZPP to zabawa, ale takim wyborem ktoś się kompromituje.

 

Sprawdziłem.

 

Big O z 6 pickiem też nie powala delikatnie mówiąc.

wdalem sie w delikatna dyskusje z kwiatkowskim na fejsbuku w komentarzach linka do artu z tym pickiem i on mi powiedzial ze na koniec kryterium zwyciestwa beda glosy czytelnikow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat te gorzkie zale nt wojewodzkiego bardzo fajne byly - tak pod wzgledem celnosci uwag co do wojewodzkiego jak i pod wzgledem pisarskim

 

poza tym - co oni maja pisac skoro lockout jest

 

jak chodzi o szeroko pojeta umiejetnosc pisania i latwosc poslugiwania sie slowem to ten blog jest naprawde wysoko

merytorycznie o nba swietne wpisy zdarzaja sie na czwarta kwarta com, mycek dzieki za linka przy okazji, wczesniej tam nie zagladalem

W magazynie MVP potrafią mnóstwo intrygujących historii przypomnieć to na blogu mogą, więc nie przekonuje mnie argument - o czym mają pisać w czasie lockoutu.

 

Blog chwaliłem niejednokrotnie, w kilku miejscach, bo świetnie się ich czyta, ale jeśli w drafcie bierze udział ktoś, kto wybiera KB z nr 3 w all time drafcie to kompromitując siebie, dzieli się nieco tym z redakcją, że takiego dowcipnisia dobrali. Nie mieści się taki wybór w konwencji zabawy.

 

Odnośnie Wojewódzkiego - żarty nie muszą mu przypadać do gustu, ale pisać w tonie gorzkich żali o gościu, który ma za zadanie pajaca zgrywać na antenie jest zatraceniem dystansu do całego programu i konwencji. Dla mnie - nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o rzuty wolne. Gram właśnie w nba 2k12 i w meczach z lat 70 i starszych widzę inne zasady dotyczące wolnych. Mianowicie czasami po faulu zawodnik oddaje tylko jeden rzut, natomiast przy umyślnym faulowaniu pod koniec meczu zawodnicy rzucali 3 wolne o ile nie trafili pierwszych dwóch. Czy ktoś mógłby naświetlić sytuacje przepisów dotyczących tego aspektu gry w tamtych latach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widać tworzenie materiałów z spotkań NBA to coś zupełnie innego niż pisanie o koszykówce. Niby draft na ZPP to zabawa, ale takim wyborem ktoś się kompromituje.

 

 

Sprawdziłem.

 

Big O z 6 pickiem też nie powala delikatnie mówiąc.

 

 

thomas over shaq & duncan

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.