Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy start tego sezonu?

Pierwsze mecze na początku listopada.

 

a wiecie że teraz gra impact basketball league ?

to coś nazywasz ligą? To są śmieszne, luźne gierki z udziałem graczy z NBA i tyle. Niczym nie różniące się od innych, tyle że bardziej rozreklamowane.

 

można skądś ściągnąć mecze marquette z zeszłego sezonu ?

SSC na pewno.

 

 

Btw. Macie prawdziwą ciekawostkę - http://czwarta-kwarta.com/index.php/201 ... st-kataru/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz był emitowany odcinek Wojewódzkiego z Gortatem. Dla tych którzy nie widzieli kilka najlepszych kawałków. Gortat ma u siebie w mieszkaniu kilka karabinów na wypadek ataków meksykanów, portorykańczyków na tle rasowym. Nie lubią po prostu białasów którym się powiodło. Jak sam mówił jeden biały sportowiec na rok zostaje prze nich właśnie napadnięty i nie rzadko zabity. Też są organizowanie szkolenia dla takich zawodników by się przed tym uchronić.

Była też przytoczona wypowiedz Gortata gdzie powiedział że najbardziej kręci go seks gdy rodzicie dziewczyny są w drugim pokoju a ona usadowiona jest na lodówce :P

Gortat pewnie jak wiele osób wie ma 4 tatuaże, w tym jeden na przedramieniu gdzie ma swoją karykaturę. Przyznam że nie widziałem tego tatuażu a pozostałe 3 tak.

Tu już mniej ciekawa rzecz. Przed tym jak był, jak się nie pomylę z Anią, chodził z jakąś Amerykanką która jak zasugerował nie była inteligentna, leciała na kasę i niby było jej mało.

Wiem jak powyższe historyjki brzmią, biorąc pod uwagę konwencje programu może coś zostało zmodyfikowane albo całkowicie zmyślone jednak można było odnieść wrażenie że to na poważnie.

Ogólnie Gortat wypadł przyzwoicie choć nie błyszczał intelektem. Wojewódzki jakby chciał mógłby go spokojnie upokorzyć. Dało się jednak wyczuć nutkę sympatii prowadzącego do gościa więc może z tego powodu został oszczędzony. Na początku zaczął od trudnych tematów typu co sądzi o tej aferze z Nergalem, sytuacji w Polsce, polityce. Gdy zauważył że jednak Marcin nie ma dużo do powiedzenia zmienił tematykę na bardziej lżejszą i dotycząca zawodu. Choć zauważyłem że Gortat miałby ochotę się ostrzej wypowiedzieć o Nergalu gdyż jak sam powiedział jest bardzo wierzący. Pewnie gdyby to była rozmowa w cztery oczy bez kamer to tak by się nie hamował. Mogło by paść kilka niecenzuralnych słów, w sumie słusznie bo z Nergalem obchodzą się jak ze święta krową, nawet sąd. Sorki nie mogłem powstrzymać się od komentarza.

Poza tym Gortat wyszedł strasznie wysoki i nie chodzi mi tu tylko o moment gdy stanął sobie przy Wojewódzkim, ale też gdy siedział. Nigdy nie miałem aż takiego wrażenia tych jego 211 cm wzrostu. Poza tym było dość śmiesznie, nawet się uśmiałem. Gortat stroił dość zabawne miny które nie dodawały mu uroku.

Może trochę za długo i nikogo to nie zainteresuje ale dowiedziałem się kilka nowych rzeczy i w sumie było warto to zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taak na kadrę się wylał ale po talk showach to się buja, antyperspiranty reklamuje za niedługo otwierasz lodówkę a tam Marcin siedzi. Według mnie jak to mawiał Marcellus Wallace Gortat stracił u nas swoje prawa po tegorocznym dramacie. Choć jak widzę mało kto moje poglądy na ten temat podziela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten program był już po mistrzostwach więc gdyby w nich zagrał to i tak by tu wystąpił. Zresztą powiedzmy sobie szczerze czy na jego miejscu zaryzykowali byście taki kontrakt :?: Ja na miejscu Gortata zrobił bym to samo. Gdyby złapał kontuzje to nie utrzyma się przecież z chwały i społecznej wdzięczności która i tak szybko minie bo to niszowy sport. Poza tym co te mistrzostwa tak naprawdę znaczą i kogo obchodzą :?: Mecze polaków oglądało tak po 760 -820 tysięcy ludzi. Nawet po temacie tutaj na forum widać że większość to ma głęboko w d.... i nawet nikt nie wypowiedział się odnośnie finału czy też wcześniejszych faz turnieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp , rozumiem ze ty lykasz wszystko co ci gortat laskaie da ale nie oznacza to ze inni rowniez to robia , marcinek bardzo przeciez znany pr-owiec nie chcial brac poprostu udzialu w widoiwisku pod tytulem duzy wpierdol ,bo jak by to wygladalo w jego cv???? no jak??? patrzy: igla nie szyje , lampa nie swieci to i borat nas nie zabawil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojp , rozumiem ze ty lykasz wszystko co ci gortat laskaie da ale nie oznacza to ze inni rowniez to robia , marcinek bardzo przeciez znany pr-owiec nie chcial brac poprostu udzialu w widoiwisku pod tytulem duzy wpierdol ,bo jak by to wygladalo w jego cv???? no jak??? patrzy: igla nie szyje , lampa nie swieci to i borat nas nie zabawil

Powiedz mi skąd Ty to możesz wiedzieć że nie chce :?: Wszyscy piszą że właśnie mu ten kontrakt uniemożliwia, nie spotkałem się z tym żeby ktoś to kwestionował snując jakieś teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tylko dla mnie to ksiazka taka sama jak elementarz czy ksiazka kucharska a, ze w polsce teoretycznie 95% uwaza za nie wiadomo co stad ta afera i nie dziwne, ze sad nic nie moze zrobic, bo jakby go skazali to dopierobyla by farsa

moze teraz troche sam sobie zaprzecze poniewaz tez uwazam, ze troche to glupie bylo, tez nie jest dzieckiem i wiedzial z jaka reakcja sie to spotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i ich podejście. wiadomo, że część będzie chciała mieć jak najlepszy team a część skład złożony z ulubieńców. tomczak z no. 3 przesadził niemiłosiernie.

ogolnie juz nr 2 nie zwiastowal niczego dobrego, ale nr 3 mnie zabil zupelnie

 

w sumie nr 4 tez mi sie nie podoba - ja ciagle jednak przed magiciem bym bral shaqa i hakeema, i prawdopodobnie tez duncana i russela [co do russela nie mam pewnosci, nie wiem jak go odniesc do dzisiejszych czasow]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.