Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Gordon Hayward będzie grał w Starcrafta II :mrgreen:

 

 

Tak, wiem, ze ten filmik to parodia 'The Decision', ale Hayward ma naprawdę wystąpić w turnieju IGN3.

 

http://espn.go.com/espn/thelife/videoga ... ing-league

 

P.s. śledzi ktoś z Was jakieś rozgrywki pro SC2?

Ja śledzę i siedzę w sc2 dosyć mocno. Będąc szczerym hayward długo w tym turnieju nie zabawi, raczej już w pierwszej rundzie odpadnie. Ludzie na poziomie grandmaster odpadają w pierwszych rundach open bracket (tutaj trzeba przejść conajmniej z 5 rund aby dostać się do zasadniczego turnieju czyli fazy grupowej) a co dopiero gość z gold league, która jest takim odpowiednikiem 5 ligi, czyli szału nie ma. Trochę wykorzystują jego wizerunek do wypromowania gry oraz samego turnieju :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zawsze po pierwsze czytałem że draft w 2012 ma być bardzo mocny. Jednak to była tylko wzmianka przy okazji artykułu na inny temat, konkretnie o Nuggets i nie było rozwinięcia tej kwestii. Wiecie może kto w tym drafcie może wystartować że zapowiada się tak ciekawie?

Cała loteria to kozaki - http://www.draftexpress.com/nba-mock-draft/2012/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby dokładnie wychwycić różnice między tym draftem a z 2012 mam pytanie. Na które miejsce mogli by liczyć numer 1 i 2 czyli Kyrie Irving i Derrick Williams jeśli startowali by w przyszłym roku, oceniając po klasie sportowej a nie np. po modzie i zapotrzebowaniu drużyn wybierających. Tez jestem ciekawy na którym miejscu uplasowali byście Enesa Kantera i Jonasa Valanciunasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak żeby dokładnie wychwycić różnice między tym draftem a z 2012 mam pytanie. Na które miejsce mogli by liczyć numer 1 i 2 czyli Kyrie Irving i Derrick Williams jeśli startowali by w przyszłym roku, oceniając po klasie sportowej a nie np. po modzie i zapotrzebowaniu drużyn wybierających. Tez jestem ciekawy na którym miejscu uplasowali byście Enesa Kantera i Jonasa Valanciunasa.

Do Top5 żaden by się nie załapał. Ewentualnie może Irving.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć na czym polega ich wyjątkowość, klasa sportowa, co sprawia że dzięki nim ten draft ma być taki niesamowity? Wiem że są tam filmiki a w przypadku tych którzy grają już w NCAA statystyki ale w ocenianiu staram się nie brać tego pod uwagę. Z tego co na razie tam wypatrzyłem to przyznam że jakoś nie robią na mnie szczególnego wrażenia i nie wiem na czym opiera się ich fenomen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy start tego sezonu?

ncaa chyba w połowie października.

 

a wiecie że teraz gra impact basketball league ?

ale nie można oglądać w sieci :/ .

 

bardzo interesujące jest to w jakiej kolejności będą wybierani do nba rookie z draftu 2012.

gdzieś czytałem że na podstawie kolejności wybierania w drafcie 2011 + na jakiś przewidywaniach " jak zaprezentował by się zespoł x gdyby był sezon"- komedia.

 

a kosi.

można skądś ściągnąć mecze marquette z zeszłego sezonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.