Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Wow, piszesz tak o każdym dniu?

Na kazdy meczowy dzien chcialbym by byl jakis komentarz, ale to nie znaczy, ze bedzie on wrzucany codziennie. Wczorajszy mecz to dobry przyklad dlaczego: na 1 rzut oka pod wzgledem unikalnosci i ciekawostek wyglada marnie, wiec pewnie znajde niewiele uwag, a to wg mnie troche za malo na posta, wiec dorzuce to do komentarza na temat meczu z dzisiejszej nocy ;-)

 

Faktycznie basketball-reference ma świetne narzędzia do takich obserwacji.

Nie tylko takich, a wszelakich.

Odwalili kawal dobrej roboty i mocno to sie docenia jak sie kiedys robilo takie rzeczy na wlasna reke.

 

wypas, masz +1 czytelnika, a nie dałbyś rady podpiąć się jakoś do FB z RSS np?

Dzieki i na razie nie myslalem o innych sposobach dystrybucji ;-)

Ale im czesciej bede dostawal takie pytanie tym bede mial wieksza potrzebe by cos z tym zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ten marketing wpływa na świat ;) Gwiazda ma być gwiazda i chvj!

http://www.iamagm.com/news/2011/05/25/n ... bron.james

 

About his comments tweaking the Heat, Barkley said: “I don’t know if Dwyane’s upset with me, but I don’t sit around and worry about it.” He said LeBron James hasn’t said anything to him. “These athletes today are all wussified,” Barkley said. “I’ve been saying LeBron’s been the best player in the league for three years. And I say one thing criticizing The Decision, and I get a phone call from Nike saying why don’t I like LeBron? It’s interesting how this [expletive] works. These groups today, if you don’t say 100 percent positive about their guy or their team, they overreact.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że to raczej Lebronowi nakręciło sprzedaż

 

przecież mówił w tym roku że ma najlepiej sprzedający się jersey i najlepiej sprzedającą się linię sneakersów. I to w momencie gdy jest niby tak wszędzie znienawidzony

 

nie ważne co mówią, ważne że mówią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czego mi brakuje jeszcze to zaawansowania kontraktu, np kontrakt total = 3 lata, a 2010/11 to 3/3, ale wiem, wydziwiam :)

To zadne wydziwianie. Ba! Myslalem o tym i zgadzam sie, ze cos takiego by sie przydalo, ale nie bardzo wiem jak to zrobic w rozsadnym czasie [czytaj: zeby nie wpisywac kazdej danej recznie].

Zwlaszcza, ze niektorzy trenerzy sa w tej samej druzynie na roznych kontraktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gortat is way better than Haywood and is also better than Gasol, Hibbert, Camby, Chandler and Bargnani ... he's also probably better than Brook Lopez. The guy averaged 17/12/1.7 per 40mins for the Suns and over his last 28 games when he was given consistent starters mintes he truly averaged 15.3/10.6/1.5. The ONLY true C's (Cousins and Horford are PF's) that are "better" than Marcin are D12, Bynum, Bogut and Nene, maybe Noah but he is extremely one dimensional.

http://forums.realgm.com/boards/viewtop ... start=1080

ciekawy wpis na realgm na forum lakers. niektorzy wysoko oceniaja marcina po tym co pokazal w koncowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos o Dirku Nowitzkim, czego wiekszosc z Was na bank nie wie.....

 

 

http://www.celticstown.com/2011/06/09/r ... -all-time/

Gdzieś już o tym słyszałem.

 

Ale historia zapewne i tak nie zmieniłaby swojego biegu, bo Celtics stanęliby ostatecznie przed wyborem Nowitzki vs. Pierce i wtedy Pierce to byłby raczej no-brainer, bo w dość niewyjaśniony sposób spadł tak daleko, coś jakby Derrick Williams w tym roku poszedł z 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.