Skocz do zawartości

Ciekawostki...


danp

Rekomendowane odpowiedzi

Taki kolejny Tod Fuller, zresztą też z epizodem w Polsce :roll:

Fuller to najbardziej przykre że miał w Jazz epizod,

No, ale on rozwalił je sobie po rozegranie całego, słabego sezonu.

Nie no już weź nie przesadzaj, żeby tak każdy rukas miał taki "słaby" sezon to by źle nie było, w sumie to nie wiem dlaczego koleś aż tak nisko spadł, na Gonzadze naprawdę się go fajnie oglądało, w sumie to dosyć podobny do tego Alexandra, tylko że ten to w nba dno od samego początku i zapewne do końca, ale na uniwerku w ekipie ułożonej pod siebie całkiem fajnie grał i jeden i drugi, nie powiem żeby obaj farta mieli bo cholera wie czy gdyby nie mieli jakichś bardzo sprzyjających warunków/braku urazów to czy by nie zaistnieli na dłużej w lidze, ale trzeba powiedzieć ze niektórzy do nba się niezbyt nadają a kaske za dobre występy w ncaa później koszą, już w ogóle jak jakiś kaprawy na jedno albo obydwoje oczu gm zobaczy w tobie top prospecta to można być do bani całą karierę a i tak w nba ma się zatrudnienie przez długie lata za co najmniej dobre $
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. No to Mayo za rok gra w Chinach. Wanna bet ?;]

 

Ale to DHEA to doping tak? Bo w sumie działanie tego nie jest do końca znane, ale może poprawiać anabolizm mięśni. Dziwi mnie, że za takie coś go zawiesili.

Proces anaboliczny to naturalna rzecz, ale z tego co się orientuję, kreatyna jest najmocniejszym, legalnym środkiem wspomagającym anabolizm. Mocniejsze środki są zabronione nie bez przyczyny, stosowanie ich to czysty doping a bez konsultacji z lekarzem można łatwo sobie zrobić krzywdę. Wiesz, czysta kreatyna to jak zjedzenie ogromnych porcji czerwonego mięsa ale już niektórej stacki kreatynowe są traktowane jako doping. W styczniu rok temu weszły w stanach nowe, bardzo restrykcyjne przepisy dot. składu suplementów. Nawet mocne spalacze , typu Venom, są teraz 4,5 razy słabsze, gdyby Mayo użył tego Venoma sprzed reformy terazi ktoś by to wyłapał, też by dostał bana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na pewno wielu z Was ma facebooka (wszyscy?), co najmniej kilku lubi pograć nań w jakieś pierdoły. W sobotę startuję wymarzona dla amatorów tego typu aplikacja, a mianowicie http://www.facebook.com/#!/nbalegend

 

może być kozacko. jest coś takiego jak fifa superstar. ta gra ma być analogiczna z tym, że w naszym świecie ;)

prawdziwi zawodnicy, z których stworzysz drużynę i z którą będziesz kopał tyłki swoim znajomym :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theo ratliff zwyciężając klasyfikacjie najlepiej blokujących zawodników za sezon 2003/2004 uzyskał 307 bloków w 85!meczach sezonu zasadniczego a to za sprawą transferu z atlanty do portland i układu terminarzu spotkań. dobre nie ? sprawdzcie jak nie wierzycie .

Oooooo jaaaaa nie wierzyłem, sprawdziłem i to rzeczywiście prawda!!! wow!!!

 

Moje życie teraz ma już zupełnie nowy sens!!

 

Dzięki emachines!! Ale czad!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

theo ratliff zwyciężając klasyfikacjie najlepiej blokujących zawodników za sezon 2003/2004 uzyskał 307 bloków w 85!meczach sezonu zasadniczego a to za sprawą transferu z atlanty do portland i układu terminarzu spotkań. dobre nie ? sprawdzcie jak nie wierzycie .

Oooooo jaaaaa nie wierzyłem, sprawdziłem i to rzeczywiście prawda!!! wow!!!

 

Moje życie teraz ma już zupełnie nowy sens!!

 

Dzięki emachines!! Ale czad!!

nie wiem po co ten sarkazm, to jest temat ciekawostki a jakby nie patrzec to jest jakas tam ciekawostka wiec nie wiem o co ci chodzi (np ja i mysle ze nie tylko ja o tym nie wiedzialem )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

based on conglomerate urban area population of home cities

 

1. Knicks/Nets 22,232,000

3. Lakers/Clippers 17,820,000

5. Bulls 9,804,000

6. Celtics 7,609,000

7. Warriors 7,427,000

8. Mavericks 6,805,000

9. 76'ers 6,533,000

10. Rockets 5,968,000

11. Hawks 5,831,000

12. Heat 5,547,000

13. Raptors 5,500,000

14. Wizards 5,400,000

15. Pistons 5,327,000

16. Suns 4,364,000

17. Timberwolves 3,604,000

18. Nuggets 3,110,000

19. Cavs 2,891,000

20. Magic 2,747,000

21. Kings 2,436,000

22. Bobcats 2,389,000

23. Blazers 2,241,000

24. Spurs 2,072,000

25. Pacers 2,064,000

26. Bucks 1,760,000

27. Jazz 1,743,000

28. Grizzlies 1,304,000

29. Thunder 1,297,000

30. Hornets 1,235,000

Ranking miast w których grają kluby nba, pod względem ludności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.